Problemi s rijom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2011
11
6
3
28
Bosna
www.facebook.com
Jučer sam otišao u svoj stari koledž (nešto kao islamski fakultet) koji sam pohađao prije. Ponjeo sam trave za mene i moje drugare. Taj koledž ima svoj internat, igralište, sportski centar (salu)... Mi smo puhnuli tu kod sportskog centra, izgleda da nas je neko ošmekao upravi. Tog dana sam ja otišao kući a oni su ostali tu. Jutros me zove na telefon jaran koji je bio tu sa nama, kaže da je ovaj jedan radio narko-test i ispao pozitivan. Oni su pokrenuli proces svi su izbačeni s tog koledža. Trojica idu kući danas a dvojica sutra. S obzirom što su oni punoljetni, njihovi roditelji su se umješali u sve to. I sada hoće da me tuže u policiju. Nazvao me i direktor i zamolio me da se ne krećem po krugu koledža.
Pa se pitam šta da kažem kad dođe policija.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
vrlo nezahvalno zaista, nemam pojma sta da ti savetujem, uneo si vutru i duvali ste unutra, koji vam je bio vrag. sad je njih 5-oro izbaceno, neko od njih je "propevao" roditeljima i ovi su prirodno popizdeli. ako te i direktor zvao onda se zna da si ti uneo... zajebato frend, ako se budes pravio lud, tvoja rec protiv njih 5-oro... ne znam, ne mirise na dobro, al tvoja greska, sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ne znam zakon u BiH, ne mogu nista o eventualnim kaznama, gledaj da nista nemas kod sebe i cekaj razvoj dogadjaja, mozda na kraju nista ne bude, a ako panuri i dodju na informativni razgovor, pa niko vas nije uhvatio dok te duvali, tako da ce se sve svoditi na rec ovog il onog... smisli nesto sto moze da pije vodu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
najbolje, ako se mozete izmedju prijatelja dogovorit- sta kako,cije,zasto,od koga.. ne moze biti zato neka zajebana kazna .
dosuse niste ni trebali duvati na tom koledžu-za drugi put
sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vvvmehmed1

Juno_Reactor

Aktivan Član
10.09.2007
67
87
0
36
Na talasima
Prosto ne mogu da verujem da su ih izbacili, mislim i ko je taj pavijan da zbog jednog jointa druka sve redom, boze me sacuvaj, da neko toliko kuka roditeljima i onda da sve svale na tebe je zaista pateticno. Ako imas nekog advokata u porodici sa kojim bi mogao popricati oko svega bi bilo super, moje misljenje je da ti ne mogu nista, ti jednostavno mozes da negiras, da kazes ti si pusio oni nisu itd, ti tvoji "drugovi" su stvarno...kada nisu mogli prvo da te nazovu i da svi smislite istu pricu koju cete furati(pusili ste duvan). I jos nesto, reci njihovim roditeljima da ne mogu tebe da optuzuju za postupke svoje dece, ako im nesto smeta onda nek prihvate krivicu na sebe(oni su ih vaspitali), pa pre punoletni su, sigurno im nisi pretio da ces ih pobiti ako uzmu dim.

I dalje sam u neverici, sve mislim da je neka sala kada cujem kakav je slucaj. Srecno
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Pozitivne skidaju sa Skole,,mislim da ti je to najveca kazna koja
te moze strefit,ali posto nije vise tvoja skola,,nemas frke
po nekoj logici ,,,panduri ti nemreju nis,,
Hooker ti veli kaj da ti svima kazes , Naso sam u busu ili na putu
prema skoli,,i dunuli smo ,svako od njih je dobrovoljno s tobom
duvo,,,a sad bi na tebe krivicu svaljivali i cinkaju,,e neco to tako ici,,,
pizda je uvek bilo i bice :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vvvmehmed1

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Prva greska koju si napravio je ta da si pocastio ljude s frulom koji drukaju jedni druge,cista glupost.
Ako te netko od njih druko ne vrjedi se snjima dogovarat,ako kazes da si ti naso dim,opet ces kazneno odgovarat i to debelo jer si ti dono dim i jos castio druge ljude i to doslovce u skoli....Ako nemas dosje u riji,nedaj da te slome.Reci da nisi nista donjeo,nemaju nikakve materijalne dokaze,osim rjeci tvoga takozvanog druga.Policija zna bit veoma nasilna u svojim ispitivanjima ako ne dobiju ono sto zele,stoga budi spreman ako neces drukat,na batine i zastrasivanja zatvorom.Sta god oni rekli ne mogu ti nista jer nemaju dokaza,prouci situaciju sa svojim drugarima,tko je reko uhvati ih sve koje si castio i dodi sa palijom,reci im ja vas castim a vi me drukate,koje reko m...vam j...I kad vidis ko je druko nateraj ga da promjeni iskaz,nek kaze da je bio pijan i nije znao sta prica,problemmozes izbit problemom a zato mozes uvalit se i u veci problem.Zavisi koliko si bistar,sve u svemu,uvjet ti ne gine a zatvor to ne znam,ne zelim te plasit ali marihuana na balkanu je kao dop,prouci zakon i vidi za sta te mogu teretit,ako das iskaz protiv sebe mozes ocekivat kazneni a ne prekrsajni sud.A ako ne das mozes bit na zadrzavanju,ako si maloljetan ides uz pratnju roditelja i nitko te ne moze pipnit,osimako nemas love za odvjetnika,onda te takoder ne smiju pipnit.A ti suti i pravi se blesav.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Priznaj da je tvoje bilo. Ak ote pitaju gdje si nabavio izmisli, nemoj drukati. Preuzmi odgovornost ako su ti frendovi već takvi papci. Ako kući šta imaš počisti i prekini duhovne aktivnosti do daljnjega. Pitam se bili te privatno roditelji dječice mogli tužiti ali nitk oih fizički nije prisilija da duvaju, zar ne? Stoga drž mi ga se, ak otreba priznat , priznaj, al izvor zastiti i kazna ne moze biti tko zna kakva...ipak ste duvali a osim rekla kazala, materijalnog dokaza nema!
 
16.04.2011
11
6
3
28
Bosna
www.facebook.com
Juno_Reactor je napisao(la):
Prosto ne mogu da verujem da su ih izbacili, mislim i ko je taj pavijan da zbog jednog jointa druka sve redom, boze me sacuvaj, da neko toliko kuka roditeljima i onda da sve svale na tebe je zaista pateticno. Ako imas nekog advokata u porodici sa kojim bi mogao popricati oko svega bi bilo super, moje misljenje je da ti ne mogu nista, ti jednostavno mozes da negiras, da kazes ti si pusio oni nisu itd, ti tvoji "drugovi" su stvarno...kada nisu mogli prvo da te nazovu i da svi smislite istu pricu koju cete furati(pusili ste duvan). I jos nesto, reci njihovim roditeljima da ne mogu tebe da optuzuju za postupke svoje dece, ako im nesto smeta onda nek prihvate krivicu na sebe(oni su ih vaspitali), pa pre punoletni su, sigurno im nisi pretio da ces ih pobiti ako uzmu dim.

I dalje sam u neverici, sve mislim da je neka sala kada cujem kakav je slucaj. Srecno
Mah druze to je islamski koledz... za alkohol ide automatsko izbacenje, a za "drogu" da ne pricamo.
Najgora je stvar sto je ovaj jedan ispo pozitivan, a roditelji ko roditelji.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Svi se mi vamo suocavamo sa svojim problemima pa se suoci i ti.
Reagiraj,bilo je i puno gori stvari pa se ljudi izvuku.Samo nemoj da se sazna tko je faca kod tebe a ti nisi grower,odakle to dolazi,a ti si samo mala riba.
Zato nemoj past na fore jer za njih je pacijent isto sto i junkie na dopu.Mislim znaju oni sta je to ali njima vise godi kad pred medijima izigravaju glupane,nego da i iz njihovih usta izade neka dobra rijec za dim.Ipak to je policija.
Naso si dim ili bio u nekom kadicu bilo te depra,zena sranja....bla bla doso neki lik i reko da je ovo neki caj za spavanje koji se pusi i bude ti do jaja,i ti to uzo.Satro se i nisi znao da je to ilegalno i jbga....Ne znam radi kako oces.