Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Opet ja ... Ima Bogeyman da me otera u tri lepe ;) ...

Jasno mi je da kad postoji praznina tamo gde je postavljeno nešto sa yubetube, kliknem gore na štit i odblokiram. E sad, pitanje je sledeće.

Šta da uradim da ne moram stalno to da radim? Ima li gde u podešavanjima da se nešto čačne, pa da je uvek odblokirano. Počinje da me nervira jbg...

Znam da ovo nije problem sa forumom već je problem u mom ne baš toliko širokom znanju oko aparata koji se zove kompjuter, ali nisam znao gde drugo da postavim pitanje. Ko pita ne skita.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
hehe, pa meni je zeleno i ipak ih vidim, nema veze, vazno da sljaka... il je to sto sam instalirao i ono drugo sto si spomenuo u temi Internet sigurnost
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
J7wBy0D.jpg



Kada kliknem gore desno na notifikacije samo mi pokaze tu tanku liniju. U firefoxu i chromu isti problem :shit:
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Validaciju nisam zatražio 100% (ne duvam već par dana), ali sam svejedno provjerio mail na koji je povezan nalog, nema ništa.
Koristim TOR u kojem je ostavljeno po defaultu da ne pamti cookije, dakle svaki put kad ga ugasim i ponovo upalim, moram se nanovo i ulogirat. Tako da nemam što ni obrisat. Probao sam sa starim nalogom (koji je btw još aktivan ;) ) i s njim sam ušao na chat najnormalnije, stoga zaključujem da je "problem" vjerojatno vezan za nalog.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
skinuo sam ban sa chata, al cu ga zalepim na stari acc. da se tu ne setas sa dva :)

cek, cek, pa stari nalog ti je banovan??? kako je jos aktivan, evo idem ponovo, ovog puta za ozbiljno ;)