Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Pablo Escobar je napisao(la):
Ni ja također ništa nisam cuo o ovakvom nešta jedino sam cuo da prespricaju heronim ili tako nešta i to se kod mene zove skunk koji bi se mogo nazvat malo jacom travom s puno jacim mirisom

TO SE KOD NJEGA ZOVE SKANK... aahahahaahhaha :banana:

primjer čistog neznanja i razbacivanjem pojmova koje ne shvaćate! a nisu komplicirani za shvatiti... znači skank je marihuana špricana sa dopom, super da znam za ubuduće kad ću htjet uzgojit skank xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420
03.07.2009
1.740
2.317
188
SiD je napisao(la):
TO SE KOD NJEGA ZOVE SKANK... aahahahaahhaha :banana:

primjer čistog neznanja i razbacivanjem pojmova koje ne shvaćate! a nisu komplicirani za shvatiti... znači skank je marihuana špricana sa dopom, super da znam za ubuduće kad ću htjet uzgojit skank xD

E baš me zanima cime je onda šprican Super Skunk? :rofl:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
VutropuhacSrbija
user-online.png

7.gif

Registrovan Aug 2012
Lokacija Beograd,Republika Srbija
Postovi 3
Lajkovanih Postova0
reputation_neg.png


[h=2]
icon1.png
[/h]
Mislim,koliko često u nedelji moram da posećujem biljku da bi mi uspešno rodila. U pitanju je outdoor uzgoj.

:watchplant:​
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Bila je tema o skanku ili tako nešta slično i samo sam napisao šta iz moga naselja misle da je skank to nisam napisao šta ja mislim da je skank lijepo sam napisao da je kod mene u kraju tako zove...Ajde nemojte se previše pravit pametni i oke uvijek je bilo lako sprdat nekoga preko nicka zlo&naopako zamisli ti to... Cilj ove stranice nije nikakvo sprdanje drugih ili tako nešta već edukacija,razmijenjivanje iskustava i ostalo,ali vaš problem nisam se ni uvrijedio samo pričate napamet za nekoga koga ni ne znate ;) Teški mudrijaši siguran sam da kad bi došao u knjižnici i rekao vaše stvarno ime ponudili bi mi velik broj vaših knjiga...Živjeli vi meni još 100 godina :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
dobro pablo, nema potrebe da se nerviraš sada, ovdje se sprdamo sa svima, možda ćeš se i ti jednoga dana ovdje smijati nekom noobu...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pablo Escobar je napisao(la):
...Ajde nemojte se previše pravit pametni i oke uvijek je bilo lako sprdat nekoga preko nicka zlo&naopako zamisli ti to... Cilj ove stranice nije nikakvo sprdanje drugih ili tako nešta već edukacija,razmijenjivanje iskustava i ostalo,ali vaš problem nisam se ni uvrijedio samo pričate napamet za nekoga koga ni ne znate ;) Teški mudrijaši siguran sam da kad bi došao u knjižnici i rekao vaše stvarno ime ponudili bi mi velik broj vaših knjiga...Živjeli vi meni još 100 godina :)

Ti momak imaš neki problem samnom? Ovo su provale i tko se sprda, vjerojatno se ima razloga sprdati, a ovu koju sam ja paste-o nisam ovdje niti komentirao, kao ni onu tvoju o "skunku".
Smiri hormone momak i idi svoje frustracije negdje drugdje "liječiti"... radije si zapali jednu, nego što se za gluparije pjeniš.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Nemam ja potrebe se sa nikim sprdati niti ista slično svako ima pravo reći svoje mišljenje iskustvo i takve stvari,bez potrebe da ga itko kasnije sprda već bi bio cilj da ga se ispravi :) Nemam nikakvih frustracija već ne volim kad me netko spominje u bilo kakvom kontekstu,a ne zna mi ni ime...Gledajte svoja posla i nedirajte moja kao što ni ja vaša...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
mislim tu se opravdavas zasto si to napisao itd... kada nema uopce veze nista od toga, nego ono sto je vazno da se ti zbog toga zivciras i razbijas glavu sta je netko nesto kopirao zaljepio i izkomentirao... a zasto se zivcirati zbog gluposti? zna se kakav je ovo forum, i sta sad ako se netko malo posali o tome sta je netko drugi napisao treba radit neku frku koda mu je dosao doma sa palicom i razbio po kuci sve... normalno da netreba, zato ajmo ovo sve zaboravit i ne zelim vidjet vise rasprave o ovome... jer stvarno nema smisla, radje postajte slike svojih ljubimica ;)

peace out !
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa dobro, kaj... covjeku smeta i ima pravo da mu smeta i da se izjasni ak mu smeta.To treba postivati.
Mene samo cudi zasto nitko nis moje nije postao, ja se trudim ko konj :pPPP a ono nula bodova.

Ocito moram jos graha jesti :ludak
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Cilj ovog sajta je naravno educirati ljude i to sve... A cilj ove teme je sprdati ljude :icon_lol:

pusa pablu naravno :*

A vjeverko to ti je tako kad privlačiš pažnju namjerno, nikog ne boli *****... Ko s tom retardiranom vjevericom u potpisu.
I jedan za tebe ajde odma :*
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
može i to ali ne razumijem zašto bi netko bio isključen ili pošteđen... nema milosti na ovom forumu, pogotovo kad je zlo u pitanju!:dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud