Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
PowerSeed je napisao(la):
2llj803.jpg
Mislim da si fulo provalu Sem :icon_lol:

Kobi je napisao(la):
Ako se bolje zagledas u hed (cvet) mora da bude prosaran bojama...zuckasto, crvenkasto, belicasto i naravno sto se vise lepi to je bolje znaci da ima vise htc-a! Mada znam praksu nekih da prskaju sa sokom od jabuke da dobiju na lepljivosti i sladunjavosti...pazi od koga uzimas...ili uzgajaj sam najbolje! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
zlo&naopako je napisao(la):
Mislim da si fulo provalu Sem :icon_lol:

ma meni je naduvanom sinoc bilo dovoljno da procitam spontani komentar na htc, zasuzio sam od smeha tako da dalje nisam ni gledao, bilo bi mi puno tog momenta... naravno, greske se desavaju a smeh je lekovit, zato verovatno i postoji ova tema, nadam se da se niko ne uvredi ako mu se post nadje ovde, periodicno citam od pocetka i uvek me oraspolozi
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
loop je napisao(la):
edit-jes,vala bilo je...


'znaci veverko zelim te pitati jesi upoznao neku curu od foruma i jesi imao sexa sa njom? a sta mislis jel bi bilo dobro da upoznamo neka cura sa foruma pa da je jeb-emo oboje ???e jel volis plavuse ili crne ?? mislim jel ti bitno druze da imaju velike sise?ja to obozavam kada imaju ogromne sise i onako na picu da budu brijane ali da imaju jednu liniju radi izgleda.......'-MAKEDONAC SAMPION...

aaa jbt hahahahahah, ovo sam sada procitao,aahahahahhahahha, ahahahahahaahhhaaah ne mogu doci sebi. cerekam se ko kreten u 01.00
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
koNet je napisao(la):
Ugl, zemlju sam pripremio na isti način kao u grow-u prije, i onom prije njega, koji su završeni uspješno. Ima svega i svačega jer sam i malo praznovjeran, pa stavljam neke stvari koje su totalno nebitne za grow, ali eto nek se nađu, jer je prošli grow s njima bio super :D ( tipa čačkalice, gumica za kosu, mirisna sol itd...).


Neka se doticni ne uvrijedi...meni je ovo jako komicno bilo :D ... samo ti stavljaj nutra sta god samo da raste vutra :p :respect:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
amrildooo


Advanced Member
  • Aktivan Član
  • bullet_black.png
    bullet_black.png
    bullet_black.png
  • 100 posts



Posted 06 April 2014 - 09:21 PM

Eto samo da kazem da sam uplatio 300e za certifikat, obuka traje 20h (5dana po 2h), pa budemo vidjeli kako cu da se snadjem s ovim japancicama :D

Ne zamjeri, zemljak, al ovde se lapsusi ne prastaju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak