Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
đokson je napisao(la):
zamolio bi nekog da mi pojasni kakva je razlika ako na prigusnici pise 3.5A ili 4.4A ?koja je bolja?
Od 4,4 ampera su jaće, to jest daju više lumena ,tj jest radna snaga veća koja se zove amperi pretvara u svjetlosnu snagu lumen.A lumen je snaga koju prima biljaka putem foto sinteze i jaćih lumena daje bolji produkt.
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
rtkovski je napisao(la):
pozdrav

nisam mogao nigdje naci, svugdje se prica o ventilatorima (izvinjavam se ako sam promasio)
zanima me da li se moze koristiti vodeno hladjenje za cpu u grow boxu, tipa cooler master seidon??

mičurin je napisao(la):
:signs046: Ovdje se sadi vutra,a ne četverojezgreni procesori preko 4,5Ghz :kenny_revenge:
Mičurin care :ludak
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Advanced Member
  • Aktivan Član
  • bullet_black.png
    bullet_black.png
    bullet_black.png
  • 305 posts
  • 0 warning points



Posted Today, 13:32:13

MetalHalidBeslic, on 12 Nov 2014 - 2:30 PM, said:
MetalHalidBeslic je napisao(la):
lijepo al zemlji će falit zraka...stiropora na drobi u zemlju ja i cijevi od gume sa rupicama ukopavam da ima zraka i da im možeš upuhivat co2 u korijen dok pričaš s njom... i nevidim svijetlo jeli u cijevi ima li jaki vent ?
Nemoj drobiti gluposti
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
  • VenloNL
    zvoni mi lijevo uho
  • photo-thumb-5627.png
    Mesk
    ode zlo ode zla

  • 11:40
  • photo-28551.png
    zlavjestica
    hahhaha...ostala dva andjechicha

  • Po ovom ispada da,ako ubacimo slovo 'L' u konekst priče....

  • Meskili,nas dvojica smo anđelćići :D

  • E onda,u to ime ... :spliff:
 
14.11.2014
21
9
3
3ananasa2 je napisao(la):
originally provalio Shapke
"pitam se koliko se kilogrami gube recimo ako pusim 2 3 jointa nedeljno
signs054.gif
strah me da cu mnogo smrsati pa hocu da znam koliko smem da pusim da ne bih gubio kilazu ili barem da mogu da odrzim neku liniju jer kako sam krenuo biec zajebano
ohno.gif
"

originally provalio Alleyezonme

"Mozzda decko nije lud,to je od osobe do osobe.. Ja licno sam pokusavao da smrsam od 10. do 17. godine,i nikad nisam uspevao,i onda sam poceo da duvam redovno u 17. godini,i zamenio prezderavanje napusavanjem,i u roku od 2 meseca skinuo 27kg,ali naravno sa namerom,nisam se topio sam od sebe,kako neki to misle... I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno... I ne,vutra nije bila prskana nicim,nit sam uzimo ista pored toga..
abducted.gif
"

:))))
HAHAAHHAAH ja nevjerujem...Ovaj je ko onaj Golubovic ''Ovi bicepsi, oni su najmanje ovolki od dizanja tegova, oni su od trcanja''
hiljade i hiljade sklekova