Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Rado bih stavio neke od svojih ili frendovih provala dok sam bija naduvan bilo je tu i znansvenih teorija ali jebeš mi mamicu nemogu se nikoje sititi...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Odakle si tebra... Zanima me neka vutra sto pises cene za nju... Hitno mi je... Nismo spektori ili tako nesto ili tako nesto,samo treba meni i drugaru nesto na veliko... pozz :)
Evo stize kilo za tebe brate samoreci koliko ti treba.

I da ovo je legendarna poruka..

pomoc
dr.manijak ja sam isto iz bg-a, video sam tvoje postove, cini mi se da se razumes u prave stvari,
pa sam odlucio da te kontaktiram.

Moj problem je sto nisam dugo bio u ovoj problematici pa mi je teze da nabavim nesto kvalitetnije.
Od poslednje stvari koju sam probao dobio sam takvu glavobolju da sam mora da popijem kofetin.

To je stvar koja je prelila casu pa sam batalio ulicu i poceo da cackam po internetu. Sta sad pusis internet?
Tako sam naleteo na ovaj forum.

Video sam tvoj post o cenama u bg-u sto me je "dojmilo", pa bih zeleo, ako nije problem, da stupimo u kontakt, kako bih dobio smernice do robe "iznimne kvalitete".

Pozdrav i ocekujem odgovor.

PAzi lika je jednom zabolela glava od vutre i nece vise da zavrsava nego trazi preko neta i siguran je da je moje kvalitetno, a da je povracao?. HAhhahahah
ODAKLE MI BRATE?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
dr.manijak je napisao(la):
Beograd Cenovnik.

Vutra paket 8gr, dobre trave 500din ili ti ga 50kuna ili 5 evra.....

Kilogram trave Fine lepe i dobre je 300e (Za mene) Za ostale je oko 450
Kilogram skanka 3500e za mene, za ostale oko 4500.


pa sta ti bi da napises ovakvu gluppost???
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
oldbulllee je napisao(la):
jebote!!

Quote

Originally Posted by mrs burns
Razmisli pre nego sto nesto napises, ***** ti mamu seljacku, zapalicu ti to selo mater ti *****!!!
Mia te varala na svakom koraku hahahahha, pa nije ni cudno sigurno izgledas ko *****! Ubi se seljacino, lol mogu zamisliti samo kako se jebavala sa svima okolo! Mozda ti je i mama ista ***** je usta... Triperu jedan!

!!! HAHAHAHAHAHAHAH!!!
kakav retard. zvuci kao srbin :icon_lol:

AAAAAAAhahaaaaaaaaaaahhhhhhhhhahahhahahahhahahaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahhhhhhhhhhhhhhhahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOL>LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL hahahahha
NAjjaci je~!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Coyot mescalin je napisao(la):
Weeder146 Ako su bili bijeli cvjetovi ili ti headovy onda ce prema mom iskustvu to bit white widow a to je jedna od najboljih vrsta trave spada u skupinu skunk LSD vutre , ako je stvarno doticna gda u igri tog treba nabavit nist ti drugo netreba.. Peace
mda Skunk naravno :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nije tolko provala kolko je neukost i ljenost pretraživanja foruma,.... ali ipak malo sam se srdačno nasmijao :))

Bonkersmoss2 je napisao(la):