Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Kada stavljas na susenje biljku i kada se osusi jel se puse samo cvjetovi tj. oni vrhovi a listovi se bacaju ili se i listovi mogu pusiti jer cuo sam da se u listovima nalazi također THC.Npr. kada ti racunas koliko si sveukupno grama dobio u nekom growu jel samo brojis cvjetove ili i sve gledas cvjetove i listove...mislim sam da se samo cvjetovi pusi ali me prijatelj zbunio kad mi je rekao da je on na svojoj biljci koja ima oko pola metra i jos nije pocela cvjetati otkinuo list i popusio ga :S

Sad bih te molio da ti meni razjasnis te stvari,hvala :)
:hehe:

[video=youtube;zsMoalOnL7Y]http://www.youtube.com/watch?v=zsMoalOnL7Y[/video]
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
slap-jack je napisao(la):
ovak, par puta sam zalijal biljku s mlijekom, jer sam ćuo da je to kao dobro.
je vraga dobro, zemlja mi se usmrdila, i hedovi mi smrde po ukiseljenom mlijeku....
a kad zalijevam s vodom, ona voda kaj izađe van je zelenkasta.

e sad zanima me ima kakve pomoći? jel bi flush pomogo?
:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Evo jedne smijesne, nije provala sa vutre ali dobra je.

Jednosm sam frendu podvalio pricu da se vrhovi moraju drzati u mraku, na tamnom i hladnom mjestu jer onda su deset puta bolji. Lik je cijelu godinu dana u sobi u ormaru drzao i rolao, a kad bi pusio negdje vani uvijek je trazio hladovinu za svaki slucaj. Nikad mi to nece zaboraviti.. :)))
 
16.07.2010
42
3
0
38
www.štagledaš.com
Tarki je napisao(la):
Evo, stao sam :D

Da, počinje žutjeti kad pojede ve šta ima..

Ali, da, počinje i žutjeti i pri kraju njezinog životnog ciklusa..

Biljka si brije:

"Joj, cvjetam već 6-7-8 tjedana, već je vani malo hladnije, sunca je sve manje...
Dosadno mi je.. što da radim??
Hmmm... gle, vid ove listove, koji će mi oni qrac? ionako su mi sjemenke u budovima..
Pa da, vidi fakat.. mogla bi izvući svu hranu iz njih.. i još se zdebljati.. tako će moja djeca biti sigurnija..
Da, da.. idem se ja dodatno hraniti iz listova..
I biti krmačetina.. ko jebe celulit, ionako će me ovaj mamlaz popušiti uskoro"


Pitaj svoju biljku ak mi ne vjeruješ, reći će ti isto što i ove moje meni.

pis :)

kralju
 
  • Haha
Reactions: djuka2301

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Demian je napisao(la):
Cao ljudi ja sam nov na forumu....U subotu trebam pusiti vutru prvi put,i zanima me koliko dugo drzi i da li cu moci da se ponasam normalno...ono da odem kuci i da ne poginem usput?XD
hvala zzz
:icon_lol::rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nemoj samo nekaj zamjerit....
nije ništa zlonamjerno, moramo se malo i smijat ;))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
desdomy je napisao(la):
Znate da će se u Hrvatskoj uskoro legalizirati vutra, imam neke veze u vladi i u europskoj uniji, ono znam neke ljude, koji znaju neke druge ljude. Istina je da se neće legalizirati potpuno, ali u sljedeću godinu ili dve, neke će se sorte moći kupiti čak i na kiosku ili u dućanu. Već je legaliziran AFGAN, pa se može u Splitu ili Rijeci kupiti par grama za stotinjak kuna. Sad se raspravlja da treba legalizirati količinu do 5 grama.
Za malo dalju budućnost, za 15 do 20 godina potpuno će nestati nafte, pa će nestati i proizvodnja plastike. Kad se to dogodi, ljudi će se sjetiti jedinog drugog mogućeg načina proizvodnje plastike, odnosno nečega što je slično plastici, ali još čvršće, a to je proizvodnja od vlakana indijske konoplje, odnosno vutre. Tada nitko nikome neće moći zabraniti da se trava konzumira ili uzgaja.
:icon_lol::hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
aost100 je napisao(la):
zasto uopce zelis gnojiti, jebala vas kemija. otrujes se samo, ništa postižeš. ko god misli da kenjam, osobno mi je krim inspektor pokazao rezultate dvije razlicite vutre jedna gnojena jedna ne.
btw. ako se ne varam koliko imaju biljke 7-8 dana. nešto slabo to raste. izbaci taj cfl.
promjeni zemlju, tj. napravi bolji miks, malo stiropora malo pijeska. i onda sjedi i gledaj kako raste ! sretno

:ludaci_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
aaa hahaha!
ajme meni, al ima bisera.... totalno krivo prenesu poruku, nisu ni svjesni kaj pričaju!

pretpostavljam da je on čak mislio da je cfl gnojivo ... :icon_lol:

Krim inspektor!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
PIMPLAMAN jesi ti neki istocnjacki mudrac? sve ukazuje da jesi ali po pravopisu bih rekao da si siptar haha:rofl::rofl::rofl: Tebi je najbolje da odes ziviti u sumu medu medvjede i divlje prasce jer tek tamo ces doci do istinskog prosvjetljenja, spoznat ces svoje pravo Ja, te ces se u skaldu sa slijedom dogadaja sjediniti u prirodi sa prirodom....:rofl::rofl::rofl:

koja carina :rofl: :hehe: :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud