Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
chibar69
user-offline.png

7.gif

Registrovan Nov 2012
Postovi 1
Lajkovanih Postova0
reputation_pos.png


icon1.png
osnovno o pc growu


Zanima me par osnovnih stvari za indoor grow, tocnije PC GROW.... Znam da se je tema ponavljala ali imam par pitanja i zelio bi imati sve odgovore, od sto vise ljudi, na okupu. Volio bih da mi ljudi, koji stvarno znaju i koji su imali iskustva, napisu par odgovora. Dodatni savjati su dobro dosli!! (:)


ovako:

++krenut cu od prostora (PC - velikog kucista)

1. Sa cime je najbolje obloziti unutarnji prostor kucista??? (mislim na reflektirajucu foliju)
- obicnom folijom, refl. folijom za auto stakla ili folija u shopu namjenjena za to?
- Kazu da je ona za auto dobra zbog topline, ali ne vidim kako jer toplina je unutra a ovo moze sprecavati da toplina ne izlazi. Sta ne?!

2. Može li se nekako obloziti kuciste iznutra s nekim filterom da smanji mirise, koji idu prema van?? iako nisu veliki problem. Nema roditelja. (:)


++sada prelazim na svijetlo (Koriste se štedne žarulje i sve je jasno oko njih sto se tiće lumenaze i svega ostalog)

3. Je li bolje prvo drzati biljku samo plavom i bijelom spektru pa kasnije (kada je cvijetanje) samo crveno-naran... Ili da od starta se krece sa mjesanom rasvjetom??? bolja je prva varijanta jel tak?
4. koja je lampa najbolja (HPS 70W) i za vegetaciju i za cvjetanje sto se tice PC-a??
5. Mora li se stavljati staklo ili pleksi (i što je bolje) ispod sijalica??


++ ventilatori
6. Koliko ventilatora minimum?? - je li dosta dva za ispuh, jedan kod sijalica drugi ispod njega. i jedan za upuh negdje dolje na drugoj strani. I jedan mali da puše po biljkama??
7. gdje da stavim veliki, gdje male??


++ zemlja
8. Koliko se smije jedna zemlja korisiti?
9. Koja zemlja je najbolja? Koja je najbolja sto se tice cijene i dobivenog?
10. Trebam li stavljati pijesak, kamencice, stiropor?

++ zaljevanje
11. Koliko cesto se zaljeva mlada biljka?
12. Kolika je količina vode za mladu biljku?
13. Koliko cesto se zaljeva stara biljka?
14. Kolika je količina vode za staru biljku?

++ vitamini/dodaci
15. kada bi se trebalo poceti davati vitamine/dodatke
16. koliko cesto, svako zaljevanje ili ne?

++ posude
17. kolike su posude najbolje za PC

++ LST
18. kada krenuti s treningom biljke? (ne rezanje samo savijenje)??
19. Rezati li pojedine listove na biljci da ostali dobiju svijela??

++ filteri za miris
20. kako se zovu i kako izgleda to?
21. Staviti ispred ventilatora ili?


+++ jos neke osnove i to je to

22. kada se tocno zna spol biljke?? (ako je samo u vegetaciji jel se onda vec kuzi ili treba poceti cvjetati)
23. koliko je raspon temperature, vlage koji moze biti da ne bude problema? kako skidati temperaturu a da se ne otvara box??
24. koliko ispod svjetala treba biti biljka??
25. mogu li se jako mlade biljke stavljati pod štedne sijalice?

eto to je to....... ako mi netko odgovori bit cu mu zahvalan do neba i nazad!!! (kaj pljugica i malo pametovanja...ajd ajd)




:angry015:no comment...





 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Pa da stvarno ...ovo bi moga biti nekakav blitz test koji se mora rjesiti odma poslije registracije.....znaci nema postavljanja bilo kakvih tema dok se ovaj test nerjesi....hahah..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
nenash je napisao(la):
Na raspolaganju imaju čitav forum da si pomognu prilikom rješavanja:read:.:ridinghorse:

tako je a to znaci da ga i dobar dio moraju procitati....hahah koja zloća:evilking:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
icon1.png
Marihuana

Pozdrav,
vjerujem da vi imate dosta iskustva i znanja u području uzgoja a isto tako vjerujem da znate gdje i kako nabaviti marihuanu.Zanima me biste li mi pomogli na području toga. A ukoliko je moguće da mi vi nekako to nabavite a ja da vam platim koliko treba a vi mi je pošaljete poštom(pouzećem).Mislim da b vi mogli u tom slučaju lako zaraditi a ja dobiti što mi treba.U svakom slučaju vam se zahvaljujem i molio bih vas da mi barem odgovorite da znam...Pozz

:eek:hno:

Dobio sam malopre ovu Privatnu poruku koju sam odmah copy-paste ovde. Verovatno nisam jedini kome je poslato ovako nešto. Poslao mi je Tomissi...

E, moj Tomissi, mislim da si se gadno zaebao ...:dada

Evo ti ovim putem odgovaram, da znaš na čemu si - :2flip:


 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic
03.07.2009
1.740
2.317
188
Da....u zadnje vrijeme cujem i vidim sve vise vakvih poruka...božićni blagdani se bliže a vutre je ponestalo u kraju....pa da obraduje svoje bližnje policajac Slavko zadnjih dana intezivno surfa netom u nadi da ce pronaci kakvog lerdi-a sa pošteno urađenom lobotomijom mozga!

Sretno tebi ili vama bilo i ugodne blagdane želim :thumb:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
RegistrovanDec 2012
Postovi2
Lajkovanih Postova0
reputation_pos.png


icon1.png
Prvi uzgoj White window i Big bud


Ima neko iskustva sa white window i big bud? Resio da napravim indoor pa me zanima kakvo iskustvo imate sa ovim vrstama. Konkretno koliko mogu da natrpam biljka u prostoru 1mx1m visina 1.8 ili 1.2mx1.2m visina 2m...:dada Pozdrav svima​



  • sve,sve....ali 'white window' EPIC !:ludak

 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Novi Blog Post, PRVI UZGOJ GLJIVA opcenito SORTA B+ by wid_420

PRVI UZGOJ GLJIVA opcenito SORTA B+


Ocjeni ovaj Tekst



1 Komentar
by wid_420
, Danas at 16:28 (4 Pregledi)
Unaprijed se ispricavam na losim terminima i objasnjenjima za pojedine stvari itd. jer sam poprilicno novi u svemu ovom.

Manje vise sam se informirao o svemo sto mi je potrebno za ovakav proces pocevsi od narucivanja printa , kako napraviti spricu , kako razviti micelij pa do samog branja .moje pitanje je sljedece ,tocnije imam ih par na koje nisam mogo naci konkretan odgovor na netu .....pa da pocnemo

1. kolko ml tekucine mogu napraviti od prosjecnog printa vellicine 3×3 cm ?
2.dali postoje razlicite vrste vermikulita ? i koji su jos nacini dali su bolji laksi itd. za napraviti "rice-cake" dali bas mora biti to ili moze sa necim drugim ?
3. na koji nacin pripremiti box u kojem ce rasti gljive ( sto je najbolje koristiti za sadrzaj na koji ide micelij ) posto mislim da nisam ovo bas dobro objasnio evo slika na sto mislim .....http://www.google.hr/imgres?q=grow+b...r:52,s:0,i:240 jer sam naisao na razne nacine sa cime napuniti kutiju pa me zanima sto je najbolje i dali ovisi o vrsti gljiva sta treba ici unutra ?
4. bilokakav savjet ili ispravak neceg sto sam kriveo naveo je veoma dobrodosao i nemojte me odma napadati ili naglasavati ako sam neku nebulozu napiso...... ja sam sam intuzijasticni pocetnik kojeg ovakvo nesto zanima i pruza zadovoljstvo tako da buditi blagi :vb_wave:
unaprijed hvala​


uhuhuuhuhiihihihiihi nemam komentara....