Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
NOVA je napisao(la):
pojebo sam se ja malo...malo vishe...bice neshto manje od 360cm/kvadratnih....
shta kazete na to? ono 60x60 (poshto mi je to prechnik kruga) malo ofikarom one coshkice nak bude 300... stranica mi dodje 30cm...da me jebesh neznam kako dobi 140....sad se muvam sa nekim obrascima ispade mi 540korena iz 3 xD... malo nelogichno...da se drzim ja 300...
(jbg kad matematika neide x) shta kazete? mislim ne na prorachun nego prostor?
moram da znam koja mi je visina najpogodnija... nisam neshto zeljan roda jer ce ova biljka biti experiment... a groW polu staklen sloozice za "ukras" u mojoj sobi, dok neprocveta naravno...
a onda cu da je "bacim"...buhaha...u svemu tome se nadam da ce da me podrzi ujak, on je travar-ne kao mi...znate nashta mislim...ovo je verovatno najchudniji post ikad al nema veze... xD
josh jedno pitanje... da li ce biti problema ukoliko shtednu sijalicu ili bilo koju(koja ce mi biti u grow-u) ofarbam sprejom ili nechim?
p.s.
sve ovo mi je vec dugo u glavi sad krecem da ostvarujem... a vas smaram ovde sa ovim zato shto u 7h imam polaganje(PSP) SAD JE 1:44 pardon 45 i NEMOGU DA ZASPIM!
:ludaci_lol::ludaci_lol:
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Hahah ajme kupusa! Samo rebarca još fale suva ...
Evo na, ovdi veli 'da ofarbam štednu sijalicu sprejem' (o bože!), a namo na nagradnoj igri pita 'odakle mi sprejevi'
tantrumsmiley.gif
...?
Bolje sprejem napravi grafit nego štoš po žaruljama sprejat (ajme meni pa valjda znaš da se to ne radi) :eek:hno:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio radule03

Živne žarulje
Živne žarulje imaju zaštitu od UV zračenja u vanjskom (bijelom) staklenom omotaču,
Kad se razbije taj vanjski zaštitni omotač može se viditi dio žarulje koji ubiti svijetli i u kojem je živa, također u staklu.

kada se razbije taj balon žarulja naravno i dalje radi, ali svjetlo je drugačijeg spektra tj ima više UV spektra.

Moje pitanje je kako ce biljaka podnositi to svijetlo , naravno pod uvjetom da nebude samo to svijetlo nego i "obična" svijetla uz to svijetlo.

Posto mi je idej ta da stavim živne žarulje s zastitom i jednu ovu bez zastite..
Jer se nadam da bih na taj način pokrio sve boje svjetla koje su potrebne biljki

eto, unaprjed hvala.


šta reć
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ovako narode ulazim na vutra forum i ugledam pm reko mozda se stari kolega sjetio mene kojeg sam naravno upozna na ovom forumu...a ono ugledah ovo

mrs burns je napisao(la):
Razmisli pre nego sto nesto napises, ***** ti mamu seljacku, zapalicu ti to selo mater ti *****!!!
Mia te varala na svakom koraku hahahahha, pa nije ni cudno sigurno izgledas ko *****! Ubi se seljacino, lol mogu zamisliti samo kako se jebavala sa svima okolo! Mozda ti je i mama ista ***** je usta... Triperu jedan!:bis:


a sto je najzesce ja nemam pojma sta on ili ona pricaju :D zna ko odgovor na to ili tako sta? :)
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
a htio sam mu odgovoriti ovo:

Ja nisam pjesnik slomljenog srca,
ja sam onaj što ti curu prca.
Ovo su riječi u stihu i prozi,
nabio ti mojoj kozi.
Izvini za ovo malo rime,
popuši svima u moje ime.

al reko necu se spustati na njegov nivo pa sam ljepo odusto...laku noc ljudi odo se napusavat u snu jer je tamo naj jeftinije :)
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
jebote!!

Quote

Originally Posted by mrs burns
Razmisli pre nego sto nesto napises, ***** ti mamu seljacku, zapalicu ti to selo mater ti *****!!!
Mia te varala na svakom koraku hahahahha, pa nije ni cudno sigurno izgledas ko *****! Ubi se seljacino, lol mogu zamisliti samo kako se jebavala sa svima okolo! Mozda ti je i mama ista ***** je usta... Triperu jedan!

!!! HAHAHAHAHAHAHAH!!!
kakav retard. zvuci kao srbin :icon_lol:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
pa, jbg, ocito nisu, buduci da sam i ja srbin:wave:;ali kad se radi o ovakvim stvarima, ja namerno iznosim pomalo stereotipne opaske. to je moj vid humora:punch2: , i cesto u tim idiosinkrazijama ima i previse istine prijatelju.