Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
To to ozbiljno ne znas sta su ekseri ili zajebavas nekoga pa ja nisam skuzio?

Ak za jebavas ...hehe--nastavi
ak ne ... ekser ili čavao,čaval...utd.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ikac je napisao(la):
E ljudi, ovako, ja sam pocetnik u svemu i nisam pusio vutru, a i ne nameravam, ocu da je uvaljam za neke likove. E sad zanima dal u svakom ketu koji se kupuje na ulici ima semena...Gde da nadjem seme, a da ga ne narucujem?Ovo pitanje malo nema veze sa postovima koji vi ovde pisete posto ste vi svi vec ovde pro u growovanju, ali jbg, ovo je tema gde se pita sve sto vas zanima xD

ajmeee :D
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
HypnoJam je napisao(la):
oe ... jedno pitanje ... čisto rekreativno .. postoji li mogućnost da se nađe osoba iz neposredne blizine točnije iz hrvatske, BiH, Srbije kod koje bi mogla kupit sjemenke ?! pitam er nisam u mogućnosti naručit iste iz inozemstva ... .)
:signs046:
 
16.07.2008
24
0
0
35
3ananasa2 je napisao(la):
najjači dio

"I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno..."

e pa svašta...

Ahahahaha koji su ovo smjehovi svaka cast na temi :D :thewave:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio gang man

"ma to care...skunk je i u pitanju bio..ali ja sam sve mislio da je sve isti postupak ko kod vutre...
znaci za skunk trebam nistA? ~~"

HAHAHA
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
poljoprivrednik* je napisao(la):
Pre jedno nedelju i po dana sam ubacio seme u malu saksiju, cisto iz zezanja da vidim sta ce da bude... seme nisam stavio cak ni da proklija. Billjcica mi je visine oko 10 cm, a pored nje je iznikla jos jedna mala pre par dana (oko 2 cm). Da li je to normalno da rastu 2 stabljike iz 1 semena?!

dvoglava vutra
šta li je niklo
tana na na tana na na:keepoff:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio cwrlepro

"e ljudi imam 16 god,probao sam vutru pre nekih godinu dana a vec nekih 4 meseci pusim nedeljno 2-5 puta...i volim to da radim al osecam se kao klosar dok je pusim...dal da prestanem il???"

AHAHAHAHHAHAH prejak mi je lik , u rangu s onim što odradi koju modnu reviju za 50€ i smršavio 60 kila zbog pušenja kanabisa , e djeco moja ...
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio akauzalan

"Ocu da mogu da pravim dok sam u istu prostoriju koju i moja stara majka dobre dzointe, ali kad otvaram pakove zamotane u najlon to se cuje... a i treba mi papir na koji cu to da mrvim.

Dakle, treba mi necujni papir.

Imate li ideju kako ga dobiti?"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA , legenda u rangu s klošarom HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.........