Prskanje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.01.2015
1
0
1
33
Cao momci,

novi sam ovdje, planiram biti aktivan. Imam jedan problemcic, naime ova sadasnja berbica i nije bila neke kvalitete.. ono nema neki efekat, samo eto malo relaksirajuci.. Problem je sto imam oko 100 grama te robe i planiram je nekako ojacati? Prijatelj mi predlaze da je prskam tramalima, sta vi kazete? Ipak je iskustvo po tom pitanju na vasoj strani.

Hvala unaprijed!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
eto pametne ideje, i onda se ljudi pitaju sto im je lose nakon duvke vutre koju kupe na ulici. koja je poenta prskati vutru analgetikom. "Najčešće zabilježene nuspojave kod primjene Tramal kapsula jesu mučnina i vrtoglavica, a što se javlja kod više nego 1 u 10 pacijenata. Nešto ređe: halucinacije, zbunjenost, anksioznost, poremećaj spavanja i noćne more". ne znam sta ti treba od ovde ponudjenog al to mozes dobiti i oralnom primenom, ne moras za to pusiti analgetik. kakve budalastine, i to na kvadrat. mozda misomor bolje radi.
 
20.02.2013
80
75
18
ok,nevalja prskat anelgetikom, i mene zanima jel ima nesto cime je prihvatljivo prskat hedove,nemislim prskat svoju al me zanima cisto iz znatizelje.
 

Milos551

Banned
Banovan
27.05.2015
1
0
1
28
Cuo sam od jednog druga kako je jedan tip od koga su oni nabavljali mokrio u njegovoj vutri,jer je kao ono tipa bili slabijeg kvaliteta i dobio je jako zajebanu vutru ali takodje i nekih nuspojava normalno slobodno pokusaj buraz i ti tako pa nam javi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.