Prvi grow #Channel+#

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2014
3
1
0
Pozdrav svima i molim za savjet..... Odah i ja u indor pa pitanje..... Pala je odluka na ormaric.... Vege faza,klonovi eventualno te majcica u box 50x50x80 cm, cvjet faza 100x50x160..... Koliko cfi u vege box. Odnosno jel dosta 4x23w te jel dosta hps 400w za cvjet box!? Isto tako ako je bitno za rasvjetu..... Idem na #bez zemlje# uzgoj.... Slike trenutnog setupa brzo..... U malom klon boxu je stavljena folija te 2 pasivna otvora za zrak.... Temp u probnoj fazi je 25.5 stupnjeva te 70% vlage...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mudrija
05.08.2014
3
1
0
Hydro je u planu da.... 250w za cvjet ce biti dovoljno? Super, vise para za ostatak.... Sinoc sam stavio 2 sjemenke u pvc rasadnik na jiify-e , ostatak dopunio s hydrotonom uz vlagu od 95% ,kao trebat ce im par dana da se otvore, a gospodjice se ujutro vec otvorile tak da su trenutno na 4x23 cfi al dodam danas jos dvije..... ideja je da budu u kamenoj vuni i hydrotonu....!?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
:thumb: aj sretno i tu sam ako sta zaskripi ;) okaci koju sliku da vidimo o kakvom je sistemu rijec i napisi malo vise sta imas od opreme jel imas Ph i Ec metar koje gnojivo mislis koristiti sa cim ces spustat i dizat ph itd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
05.08.2014
3
1
0
Voda je kisnica.... Oprema je jos u nabavci.... Mislio sam sloziti akvarijsku pumpicu za vodu u bazen s hranjivom otopinom koju bi terala do biljaka jedino jos nisam odlucio dali da slazem na princip "poplave" ili da uzmem " igle" !? U bazenu ce biti akvarijska zracna pumpa koja bi teoretski obogacivala vodu kisikom a ujedno i mjesala gnojiva.... Do gnojiva jos nisam niti dosao te je svaka preporuka dobrodosla..... biljke ce ici u 10l posude u kamenu vunu s "glinenim kuglicama"....!? Pa sve to skupa u "pladanj" ... !? Slikice stavim cim smanjim fotke... :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ti si zamislio nesto stavio biljke na klijanje a jos nisi opremu slozio morat ces to ubrzat jer ja inace biljkice ubacujem u sistem cim korijen izviri iz gordon koce one male 4x4 cm a to je u prosijek nakon 3dana sto izviri....e sad glinene kuglice da ih operes pripremis kako treba trebaju ti 3 dana jer ih moras dobro oprati natopiti u vodi i stelat ih na ph 5.8 svakih par sati dok se ph kuglica ne ustabili jer u protivnom ce ti raditi abnormalne probleme sa ph prvi par tjedana....za gnojivo ti preporucujem GHE flora serija grow,micro i bloom i obavezno uzmi tekucinu ph + i ph- i naravno bez pouzdanog ph metra neupustaj se u hydro uzgoj a EC je jako pozeljno imat al sad sve ovisi koliko ces imati love na raspolaganju

toliko za sad evo ti jedan od mojih dnevnika da dobijes jasniju sliku kako to izgleda https://vutra.org/topic/9944-600w-hydro-drip-sistem/