Prvi grow/hps 150W agro/super kush automatic/lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.10.2015
112
114
43
Ma sve je to dobro ,evo malo sam čita komentare ,ne brini se ni za vlagu ni za balast, pa tribalo bi ugrijat na 100 C da počme tinjat. Vent i mrak osiguraj i ona će bit zakon, ostalo trenig i njega.
Sretno :D
 
01.11.2015
56
106
33
2. tjedan, 14. dan

Evo ljudi dobre volje stigo je i drugi tjedan jednog laganog napredovanja. kao i do sad stanje se nemijenja oko uvjeta u boxu, sto se nadam da je to ok. Dan-temp je oko 25c -+2c, a vlaga oko 40-50% , Noc-temp izmedu 18c i 22c , a vlaga oko 50% (dali bi bilo bolje da dignem malo vlagu ili...). CT je od biljoza na 18cm i mogu rec da fino napreduju ali jedna malo kasni, a uzrok tome je vjerojatno sto se oslobodila ljusture dva dana nakon druge. Inace nikakvih problema do sad :makaze:. :wave:
Nadam se da nisam pre rano poceo sa LST-om sto ce se vidit na slikama. E da imale su prije par dana svaka po jednu malu fleku zute boje na velikim listovima, ali to sam rijesio tako da sam nastimo ph izvorske vode na cca 6.5ph, pomocu limunske kiseline na litru vode po zalijevanju.
Dakle :watch::watch::drull:

2.0.jpg 2.1.jpg 2.2.jpg 2.3.jpg 2.4.jpg 2.5.jpg


Kao sto sam i obeco da ce ic svake nedelje update :vutra:

be awesome:razvaljen::
 
01.11.2015
56
106
33
3. tjedan, 21. dan

deca napreduju tj stali su s rastom u visinu ali se sire ko ludi. Dakle na preporuku Windfucker9000 sam savio listove i dao priliku bocnim granama da dodu do svjetla te su se poravnale sa cijelom biljkom tj centralnim vrhom. Sad je guzva al totalna u svakoj tegli se vodi borba i utrka ka svetlu. Stanje u boxu se nemjenja tj uvjeti su ko i prije i nedam da osciliraju previse, dan- 25c +-2c, vlaga oko50% , noc- 20c +-2c, vlaga isto oko 50%... Pojavile su se sitne dlacice koje vjerojatno oznacavaju spol. Ubacio sam filter u box jer s pocele fajn mirit, al sad neznam dal ce to tako funkcionirat posto sam sazno sa imam cijevni ventilator koji sam montiro na izlaznu rupu na boxu tako da se nadam da nece gubit na snazi tj da ce i dalje izbacivat topli zrak iz CT-a. Evo malo slikica....
3.1.jpg 3.2.jpg 3.3.jpg 3.4.jpg 3.5.jpg 3.6.jpg
 
01.11.2015
56
106
33
Jucer sam stavio filter i sad je manji protok svjezeg zraka kroz box i to ko da nekako pase deci jer su se preko noci digle i uzburkale i prosirile za nevjerovat :watch::crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ferdinho77
01.11.2015
56
106
33
4. tjedan 28. dan

Nakon prvog tjedna cvjetanja sve fino napreduje. Istreniro sam ih tako da su sve glave buducih vrhova od prilike iste duljine tako da svi dobivaju dovoljno svjetla a listove sam zavuko ispod njih da ne smetaju svjetlu. Uglavnom sto se gnojenja tice.. U ponedjeljak sam ih zalio sa 1,5 l vode svaku i to im je neka optimala, u vodu sam dodao 1,5 ml Hesi Bloom tek tolko da se malo navuknu...u srijedu je isla cista voda.. petak je islo isto 1,5 l vode ali sa vecom dozom gnojiva 2,5 ml...dakle cvjetici se pomalo formiraju i sve je npuno dlaka :bocni::...danas sam ih zalio sa 2 l vode i mislim da sam malo pretjero jer je iz potova iscurilo cca 1 dl vode i nadam se da ih necu sje++t s tim...a iduce zalijevanje sam mislio sa 2 l vode i dozom od 3,4 ml gnojiva to je trecina doze...
Dakle sto se tice gnojenja mislio sam za pocetak davat trecinu preporucene doze dok se ne odvazim iduci tjedan na pola doze pa cemo vidjet.
Izmjerio sam run out vode iz saksija i stoji vec par dana na 7ph, a uredno ih zaljevam vodom na nekih 6,5 ph, dali je ovo u redu.

pitanja; 1.kako znam da sam pretjero s gnojivom,tj kako ga je najpametnije davati/dozirati?
2.koje listove mogu skidat na njima jer sam cito da oduzimaju energiju biljci i da bi ih bilo dobro skinut da se potakne cvjetanje??
3.koliku vaznu ulogu ima co2 u cvjetanju?
4.dali vam se svidaju deca' :rasta:

evo malo slikica

4.0.jpg 4.1.jpg 4.2.jpg 4.3.jpg 4.4.jpg 4.5.jpg

be awesome :rasta:
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
1. Skureni vrhovi ( ja isto svojoj sada dao vecu dozu CVET, pa gledam oce se buniti :) )
2. Donji listovi koji su pozutili ( ja svoje donje malo povucem, ako otpadne otpadne ako ne probam za 2 dana pa onda otpadne :) )
3. Koliko ja znam povecani co2 je dobro ako su ti i temperature vece
4. Jako lijepo napreduju i fini LST :)

:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: W8 For It
01.11.2015
56
106
33
Ok otkrio si mi da postoji foto-nesto i jos sluzi necemu,prosvijetlio mi dusu covjek.. jednostavno si mogo rec ne skidaj nista,a ne ucit me pameti.. btw zar se taj postupak nezove lollipop...
:vutra:
 
Poslednja izmena od urednika: