Prvi grow/hps 150W agro/super kush automatic/lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
forum je informativno-edukativnog karaktera pa koristim priliku da nekog nesto i naucim. ne citas samo ti tekst koji pisem a mislim da nije na odmet da i ti znas po nesto o procesima koji se desavaju u tome sto radis. i nisam nigde napisao da ne skidas nista
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Nebi puno kenjo ali neznas sta je fotosinteza???Pa kolko god ti imas uopce?Jesi iso u skolu ikad?Sto se naljuti tako,ti prika bi se trebo ostavit growa i vratit na citanje knjiga i to gomile!
 
01.11.2015
56
106
33
Nebi puno kenjo ali neznas sta je fotosinteza???Pa kolko god ti imas uopce?Jesi iso u skolu ikad?Sto se naljuti tako,ti prika bi se trebo ostavit growa i vratit na citanje knjiga i to gomile!

Evo da odgovirim fanovima na pitanja
1. Neznam sta je to tj otkrili ste mi novi svijet.
2. Imam dovoljno godina da smijem gledat strasne filmove.
3. Nisam iso u skolu, vukovi me odgojili.
4. Ea nisan se naljutia prika nego nekuzim zasto netko nemoze normalno odgovorit, a ak slucajno nemoze normalno odgovorit nek bolje nepise nista, evo kad si ti tako reko onda se ostavljam growa eto da ti dusa bude mirna danas cijeli box sa biljozama i svime ide na lomacu...

forum je informativno-edukativnog karaktera pa koristim priliku da nekog nesto i naucim. ne citas samo ti tekst koji pisem a mislim da nije na odmet da i ti znas po nesto o procesima koji se desavaju u tome sto radis. i nisam nigde napisao da ne skidas nista

Ok stari mozda smo krivo startali sa pricom...il se nismo skuzili u procesu...ugl mene je samo zanimao postupak tog lolipopa.. al nemorate se trudit...sam cu nac..
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa nismo se razumeli jer nisi pitao tako kako sad pitas i nigde nisi spomenuo lolipop dok nisi rezignirano odgovorio na moj komentar, al nikakva frka, ja sam odgovorio generalno u vezi "skidanja listova" sto si bio pitao, o lolipopu mozes naci na forumu, ima i po dnevnicima kod onih koji to rade. ocisticemo dnevnik naknadno, nije to problem nego praksa na forumu ;)
 
01.11.2015
56
106
33
7. Tjedan, 45. dan

nazalost nisam popratio sa fotkama zadnja dva tjedna zbog obaveza. Dakle deca fino napreduju. U 5-om tjednu sam ih gnoio svako drugo zalijevanje sa trecinom doze hesi bloom tj 3,5 ml/2 l vode..U 6-om tjednu sam preso na svako zalijevanje sa gnoivom 3.5ml/2l vode u principu svakih 55 sati biljke popiju 2l vode. Sad me jedino brine da ih slucajno ne pregnojim al kolko ja vidim da im prija ovaj rezim. U 7-om tjednu sam poveco dozu gnojiva na 4ml/2l vode i to sam ih jucer zalio pa sad jedno pitanje na koje nisam mogo nac odgovor il jednostavno u trazenju nisam uspio nac.. Kako znam da sam pregnojio? Na to pitanje sam naso jedino odgovor da ce bit spaljeni vrhovi..ok posto je prvi grow u pitanjiu pa neznam kak izgledaju spaljeni vrhovi.. dali ima drugih simptoma...

Da nastavim dalje... Uvijeti u boxu su normala al sam malo poveco dnevnu temperaturu u boxu na 27-30c, 40-55% vlage..dok je nocna 19-22c, 40-55% vlaga.. Najvece iznenadenje u cijeloj ovoj prici mi je carbon bull filter koji radi da me iznenaduje..dakle box je u sobi i dok je zatvoren nema apsolutno nikakvog mirisa u sobi ali kad otvorim box onda me
obaspe fini miris super husha :watch::drull: .
Ja predpostavljam da im treba jos cca 2 tjedna do kraja al prosudite sami po slikama... Vidjet ce se razlika izmedu dece jer je jedna slabije startala od druge al mi se cini da ce prije procvijetat, ima manje topova i bolje su se popunili vrhovi... Dok je druga sumasta i jos se nisu komplet topovi formirali...Nazvat cemo ih sporije cvjeta-sc i brze cvijeta-bc ... :p
7.1.jpg 7.2.jpg 7.3 sporije cvj.jpg 7.4 brze cvj.jpg 7.5 sc.jpg 7.6 bc.jpg 7.7 sc.jpg 7.8 bc.jpg

slike 3,5,7 su od sporije cvjetajuce biljoze
slike 4,6,8 su od brze cvjetajuce biljoze

be awesome :rasta:

:vutra::vutra:
 
Poslednja izmena:
01.11.2015
56
106
33
7. tjedan, 49. dan

dakle kratki up date.. nakon jucerasnjeg zalijevanja obicnom vodom sa cca 6,5 ph s 2 litre vode, danas sam primjetio da su neke dlacice pocele lagano smedit tj do sad ih je dobilo blago smede/narancastu boju oko 5%, a ostalo je jos mlijecne boje,bijele,albino ;) ...
po mojim predpostavkama bi to moglo bit gotovo unutar 3 tjedna, slobodno date i svoj utisak, puzno ce mi znacit ikakav komentar... :thumb:
nadalje...iduce zalijevanje koje ce vjerojatno ic u pon navecer cu povecat dozu gnojiva na 5ml/2l vode sto je pola preporucene doze hesi blooma.. pa da vidimo kako ce se odrazit, te cu gnojit svako drugo zalijevanje...
7.9.jpg 7.10.jpg 7.12.jpg 7.13.jpg

be awesome :rasta: :vutra:
 
01.11.2015
56
106
33
9. Tjedan, 63. Dan

Evo i deveti tjedan je gotov od pikanja klice u zemlju i zacecem nove ljubavi i prijateljstva :gled:..posto je prvi grow, vjerojatno je pocetnicka sreca ali nikakvih problema nisam imo tokom ova dva mjeseca..mislio sam da je to malo pre koplexno za mene ali vidi cuda uspjelo je i to cini mi se dobro:let:..na growanje me potaklo to sto je cijena skocila za duplo na trzistu i sama cinjenica da je dilerima sjebana gravitacija, te pakiraju paketic u beztezinskom stanju jer ja njemu kazem da ocu komad/gram skunka, a on meni da 0,7 - 0.8 g :udarac:...
te sam cca godinu dana prije razmisljo o growanju te poceo proucavat i skupljat informacije,sta,kako,kada i gdje...

:vutra: vas pratim zadnjih nesto manje od godinu dana cca 7-8 mjeseci, a uclanio sam se netom prije growa..samo jedna recenica ce rec svoje sta mislim o forumu..
"BEZ :vutra: NEBI BILO GROWA"

Ugl. s obzirom da nisam imo nikakvih problema nastavljam dalje ali iduci grow ce ici samo jedna biljoza u tegli od 20ak litara pa da vidim puni potencional auto super husha .
Po nekoj logici da ako biljci dam vise zemlje tj mjesta za razvoj korjena, te vise prostora za sirenje, te vise zraka, te svih 150w ce picit drito po njoj,te,te,te,te :zvezda:: ..pff.. poanta je da bi trebala bit veca,jaca i plodnija...

Zanima me dal ta moja logika ima smisla?

U ovoj turi ocekujem cca 50-60 g suhog sta bi trebalo bit dosta do iduce ture, a kolko ce bit to cu isto objavit pa da admin moze poslije zakljucat dnevnik :joint2: .

Nabavio sam si onaj mini mikroskop tj to je zapravo povecalo sa led diodama sto sam naso na njuskalu za 50kn i mogu vam rec da funkcionira fino ipak je x60 pa se vide trihomi koji su u ovoj fazi trenutno cca 60%-mlijecnih i 40% prozirni te amber trihoma jos nisam naso..

sad je pitanje dal da to sad berem ili da ostavim jos malo?

Btw napravio sam i kutiju u boxu za susenje da nisu vrhovi na direktnom svjetlu sto ce se vidit na slikama...

pa me zanima dal je pravo valjana metoda za susenje? (Da nesto ne sjeb)

Evo slika pa se nadam komentarima :let::let::let::let:
9.1.jpg 9.2.jpg 9.3.jpg 9.4.jpg 9.5.jpg 9.6.jpg

Be awesome :rasta:
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Super izgleda, kada budeš uočio prve amber, onda već razmišljaj o skidanju, al ja bi malo pričekao još. Sve ovisi kakav ti high želiš :)
 
01.11.2015
56
106
33
Evo mali update...

Ugl prosle nedelje sam jednu capno tj tocnije 31.01. A tad je navrsila svoj 70. dan od sjemena i pridonijela je nesto malo vise od 100g mokrog, a suhog oko 28g da napomenem da je to ona manja... dok ova druga biljoza jos sazrijeva i da sam bar i ovu postedio sakacenja mislim da bi do sad ipak koji g vise dobio ali o tom po tom...ipak prvi je grow i prezadovoljan sam razvojem cijele situacije...

PicsArt_02-06-10.40.38.jpg PicsArt_02-06-10.41.09.jpg PicsArt_02-06-10.41.34.jpg

Drugo cu jos malo pustit dok mi ne izade iz zemlje nova tura u vecoj tegli i bit ce solo u boxu quick one sorta koju mi frend uvalio tj preporucio...


Be awesome :rasta:
 
01.11.2015
56
106
33
Evo zadnji izvjestaj :mario:::skot::

Ugl druga cura je isto dala ali nesto vise a to je oko 55g suhog...ovako posto je prwi grow nisam puno tog zajebo osim kaj sam ih trebo jos ostavit da sazriju jer su hedonje mekane tj pufasti...rad je ok i bas se kuzi da joj jos falilo svjetla em su hedonje pufasti em nije to taj miris em malo slabije lupa...ali sve u svemu ja zadovoljan ko i moja pluca :razvaljen::

Kolega admin mozes komotno zatvorit dnevnik jer jos malo pa drugi dnevnik ide...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo