prvi grow ikad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Definitivno se slazem da su daleko od idealnih uvjeta ali ovo je, budimo realni kako kaze Kazo, prvi grow a svi se sjecamo svojih PRVIH :D i growowa i cura/decki :p


Znaci, sto se tice mog posta, slikao si ih nakon zalijevanja? Onda sve pet, nije problem u tome. Znaci problem je vjerojatno u svjetlosti, nisam htio komentirati savijene biljke da ti ne uzmem samopouzdanje no posto si realna osoba - fali im neceg. Svjetla prvo.

Uglavnom, pisem ovaj post jer me brine ta vlaga zemlje, kako sam vec rekao meni su uginule zbog manjka a ja tebi savjetujem visak vlage (da imas).
No da ne dramatiziram, ja bih ti ozbiljno preporucio vise biljaka jer 3 biljke nisu bas dovoljan broj za neku kvalietnu usporedbu uvjeta razvoja... bar pikni jos 7 ako imas uvjeta pa pamti i prati razlike uvjeta razvoja koje su imale, to ce ti biti najbolji primjer.
 
02.05.2012
23
0
0
31
ako je do zemlje iz gore sam ih posadio jer su se ostale osusile sada je pola ove prirodne zemlje iz sume a pola uzmane za cvjece nezz koju sada zemlju da promjenim hvala vam svim na savjetima sutra idu na balkon biljke
 
18.01.2007
23
7
3
37
Po meni izgledaju malo izdužene ali to je još ok, samo im daj čim više sunca, tj stavi ih na neko mjesto gdje će sunce da po njima svijetli cijeli dan. Uzmi neku grančicu i zapikni u zmlju da im služi kao potporanj jer bi se mogle skroz savinuti ili puknuti tijekom jačeg naleta vjetra dok još nemaju dobro razvijenu stabljiku i korijen. Zatim pazi na puževe, zaštiti ih s nečim i to bi bilo to.