Prvi grow - nepoznata sorta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
međutim, ne bi to bilo to da se ne spomenu gospođice iz predgrađa...

mislio sam imam dvije indice...
ljuta indica.jpg
mmmmm.jpg

međutim, izgleda da white widow voli dugo cvjetati i da ima sative u sebi, što je bilo na moje opće iznenađenje, no, kud sreće... cijelo ljeto vapim za nekom sativicom maćom :) i eto obistinilo se ima svega :)

međutim, prakticki je u prvoj polovini cvijeta, i to je tek pocetak :eek:
tek pocetak (((.jpg

ali jako je vitka kao što priliči takvoj dami... prekrasnih dugih grana
vitka.jpg

s druge strane... gospođica indica genetike se nešto trsi i zeli prva stici do cilja... pa hajde kad si navalila hehe :D
paše mu vrijeme.jpg
m,hmmmm
mhm.jpg
ostaje mi samo žaolopojka... joj kad će više :D
žalopjka.jpg

aaaaeeeee strpi se jos samo malčicu :DD
aeee.jpg
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Dragi moji vutrasi biljka je ubrana. Ovom prilikom se želim zahvaliti svim dragim forumasima koji su pomogli da se ovo ostvari sa svojim savjetima i kritikama. Bez vas sve ovo bi bilo moguće naravno, međutim ne ovako dobro.

Hvala cijeloj zajednici jer sve sam ovdje naučio. O imenima ne bih jer ih je previše.

za sam kraj... Kolega Vjeverica...
Ipak tu ima pet grama suhog.. i više.
Do kraja mjeseca skidaju se white widow i blueberry...što se mene tiče moze kljuc.

Jo's jednom hvala svima, uskoro će neki smoke report, bilo je zadovoljstvo i ogromno iskustvo paziti ovu malu.

Do sljedećeg tipkanja..D
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Heh.. već je to u teglici sa alkoholom... a nisam imao mob do prekjučer tako da nema osim ovog.
par vrhova za dimiti :)
ostalo za liječenje :)
 

Prilozi

  • IMAG0028.jpg
    IMAG0028.jpg
    139,5 KB · Pregleda: 118
  • IMAG0029.jpg
    IMAG0029.jpg
    120,7 KB · Pregleda: 113
  • IMAG0030.jpg
    IMAG0030.jpg
    128,9 KB · Pregleda: 112
  • IMAG0034.jpg
    IMAG0034.jpg
    168,2 KB · Pregleda: 122
  • IMAG0033.jpg
    IMAG0033.jpg
    159,7 KB · Pregleda: 118
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ovih par vrhova u teglici je jedna uspomena na grow, biljku, razdoblje zivota, mnogo toga. Svaki vrh je za posebnu priliku.

Druga teglica su svi vrhovi umočeni u 99 postotni alkohol s ciljem da povećanja kvalitete ulja, ne znam jeli dopusteno ovo pisati, međutim, ovo ulje ide staroj da poboljsa kvalitet ulja kojeg ima.

Za liječenje neuroblastoma.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Drug, prijateljski savjet, ako hoces da lijecis majku, lijeci je onako kako to medicinski kanabis nalaze, RSO uljem.
Uzmi odgovarajuce sorte za bolest svoje majke, box i opremu i startuj.
Od 2010 si tu, puno si citao kazes, prvi ti je ovo grow. I kod mene su domaje, ali ja pusim i boli me, bitno da sljaka, ali za bolesti i to treba birati brendirana sjemena, ako zelis pomoci clanu obitelji, a ne tamo sa nekim domajama. Mozda je bas to ulje koje pravis bude radilo da joj neda spavati na primjer i da je puca neka paranoja, bed tripovi i slicno.
Ne znam kako planiras to koristiti(tj majka). ali ljudi obicno to mazu dodatno na buksnu ili na cigaru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dogg$

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
A drug gle ovo. maja uzgaja već neko vrijeme, isto neke domaje međutim, nije to prava vuva koja je ciljana za neke bolesti i svestan sam toga, međutim, za početak od nekud treba krenut. Ovo mi se činilo sasvim ok za početak i sigurno će biti bolje od kojekakvih ulja koje smo dosad probavali i skupo plaćali a dobiješ kitu. (pardon my french)

Indor je u planu međutim nije to sve tako lako izvesti kako Vi govorite.

Za narednu sezonu sam joj već pripremio neke znane sjemenke i hvala forumu i forumašima na informacijama.

Oralno konzumiranje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Druze,takvo ulje nije za oralnu upotrebu...predlazem ti da se posavetujes sa jos nekim iskusnijim,ali definitivno to nije ono sto tebi treba.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
oldschool je cisto za pusenje jer nije odradena termicka obrada.
ulje se cuva krace u alkoholu i kuha se ako je vec za bolesnu osobu odradi kako treba.
a valja i osusit hedove radi ukusa manje klorofila bude a i suho uvjek upija vise tekucine nego svježe
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Lijep pozdrav svima,
ma evo malo sam razmislio i ipak necu dat nikom ovo ulje iz jednostavnih razloga. Nemam pojma karakteristike biljke, i bilo bi neodgovorno dati nekom na uporabu uzevši ovo u obzir. Plus, mislim da je Helga neki hibrib, što me još više ponukalo na odluku. Međutim, nagodinu se ide definitivno na neki što čišći indica strain, no, o tom potom.

Između ostalog, priprema se teren za skidanje zadnjih dviju ljepotica.
Danas je objema 101. dan i to je to, nema još tu puno lufta, vrijeme uskoro ide opet nešto trc mrc vamo tamo, a gospođice su spremne.

Uskoro slike, reportovi i svasta :)
Stay tuned
pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Neman pojma kad san zadnji put što pisa ode. u međuvremenu me zamrzilo pricat knjizevno, pa sisači duvajte ga.
Rjesio sve kolokvije na faxu dosad. Brate dragi zapsat cu ko beba večeras.
Znaš što je najbolje u toj priči?
Pusilo se svaki dan što više se može u tom danu. sve do prije 5 dana. Sad sam si smotao neku ww i popusio 1/3 od 0.3g i malo više nego dovoljno mi je hahaha.

Život se preokrenuo naopacke u dva miseca.
Zadnjih godinu dana nije moglo biti gore. od kalvarije do kralja dijele pokoje bore :)

A idem na težak fax brateu. sisaci prepisuju na testovima.

Uglavnom, radio sam neki bubble hash ispao je predobar još ga nisam testirao. mob mi je pun slika vutre u različitim pozama koje čekaju za forum... bu to skoro
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Kako je počeo rat na mom otoku...
IMG-20161015-WA0009.jpeg
I onda pod nož u rano jutro
IMG-20161021-WA0000.jpeg IMG-20161021-WA0003.jpeg white widow
IMG-20161021-WA0005.jpeg blueberry kush


Izbrisalo mi cili tekst i sad moran nanovo

IMG-20161025-WA0000.jpeg
Neki mršavi maneken :)

A u konačnici
IMAG0094.jpg IMAG0098.jpg IMAG0109.jpg

Pa potom
IMAG0144.jpg IMAG0146.jpg

Naravno, svi vrijeme se pusilo masno
IMG-20161015-WA0011.jpeg IMAG0113.jpg IMAG0167.jpg IMAG0131.jpg

Još koja riječ.
Kad sam krenuo s ovim bilo je potpuno neplanirano.
U životu nisam ocekivao da ću imat svoj dim.:joint2:
A dim je brate ubojica
Ovako bi ga opisao
:zvezda:::murija::objesen::ljubav::lol:

Dakle u neke detalje, pa Helga je definitivno fantastičan dim. Znači na radu se vidi da je skunk neki ali je umirujuc meden lagan dim skroz sladak niti ne osjetis, međutim jak rad u glavu na početku s vremenom se isprofilirao u bolji omjer.

White widow
Drugi put probam u životu neko brendirano sjeme i što reći, klasika. Sadim i nagodinu, no , fem sjeme.
Međutim ovo je jutarnja travica. Navečer nema spavanja.
a oči su :udarac:s vremenom mi je izgubila pepermint okus i sad je najviše zemljast, sour.

Blueberry kush,
Definitivno jedan od favorita za i ubuduce. Borovnica je okus, i to je prva stvar dok lulis. Njam xd
Lagan dim, nikad lakšeg nisam probao. A efekt je baš narkotican, nema isusa da me digne iz kauca. Obično nakon frule pravac krevet.

Nažalost neke slike nemam više :(
Ali bilo je tu svačega, ali naučio sam puno.

Prije svega želim reći da sam naučio gdje je granica između zlouporabe i užitka. Čak i medicinske primjene na sebi . Vrlo vazne su prošle rečenice :)

O količini, pa dobio sam koliko i kažu na stranici. Moga san više definitivno i sa sadašnjim iskustvom i znanjem bi to puno bolje uradio.
Međutim ima se zimnica.

Što reći kao neki rezime, pa sljedeći grow definitivno radim Neki oblik toppinga plus lst. aj laku noć
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Stipe