Prvi GroW,

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.07.2012
49
4
8
32
Izrasle su mi neke dlacice i izmotale se jedna sa drugom na par biljki ,stavit cu slike kasnije ako budem imao sa cega pa da mi vi sa sigurnoscu kazete jeli to zenska ili muska biljka,meni kako se cini jest zenska jer izmedju grana i glavni listova israstaju te dlacice i izgleda kao da se umotaju jedna oko druge...

P.S. posijao sam dvije sjemenke jucer pa hocu pokusat u boxu zasadit pa istrenirat da mi idu uz mrezu boks je do pola spreman sad neznam da li da otvorim novi dnevnik ili da to pisem ovdje...
 
10.07.2012
49
4
8
32
@PowerSeed Ok hvala ..al zaboravio sam reci da ona jedna dlacica sto je providna nju nevidim nikako vec samo te dlacice spicaste izlaze i umotaju se ...al stavit cu slike mozda predvece ili sutra jer nemam foto aparata imam neki dresh od mobitela nemogu izbliza slikati bude mutnoo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa vidi, bez fotke zaista ne znam o cemu pricas, probaj nekako fotkati da se vidi, kacio sam ovo nedavno pa evo i tebi, uporedi sta se zapravo vidi kod tebe, stipule ili pistile
cannabisanatomy.gif
 
10.07.2012
49
4
8
32
Ove stipule to sto izgleda kao bodlje imaju dvije sa jedne strane dvije sa druge strane biljke ali odmah izzmedju sporedne grane i glavne stabljike raste sa obadvije strane biljke i petlja se jedna sa drugom dok Stipule i dalje stoje kako su tu na slici
Ali ja nisam vidjo te dvije pistile i u mene to sto se petlja sto ja mislim da su pistile izgleda svijetlozeleno...

ali najbolje da nabavim fotoaparat a to ce biti vjerovatno sutra ili prekosutra pa ubacim slike od toga sta ja vidim...




Jer po meni sve mi se cini da su zenske biljke ali opet postoji sumnja da sam pogrijesio jer ovo mi je prvi grow..
 
10.07.2012
49
4
8
32
Pablo Escobar je napisao(la):
Dali je kasno sada za LST i ako nije koliki bi bio učinak ?



i ja sam LST radio kad su bile visoke oko 1metar ali samo sporedne grane ali sad kad sam topirao onda sam savio i glavna dva vrha tako da mi je ispalo sve ok ,ja mislim da za LST nikad nije kaso :D
 
10.07.2012
49
4
8
32
:email: :kauch :love001: :assshaking::assshaking: :RastaBong::RastaBong::b_cyclops::signs040::postcrisis::spcartmanmad::signs046::common053::respect::chef2::spliff::sick::dog_walk2::crash::pat::smileysex::devilfingers::popcorn::vomitwar::popworm::thewave::shit::goldmaryjane::google2::smoke18::matrix::bananallama::bananabang::rasta1::whacky084::leafblunt::teethysmile::happy031::kenny_revenge::joint2::joint:
 
10.07.2012
49
4
8
32
Ewo mene opet sad vam se javljam samo da provjerim da li je ovo zenska biljka ewo slika ispod (slike su mutne slikao sam sa xperiom ali nevalja opet ali moze se raspaoznat )
ove dvije vlasi to gdje god sam vidio to bi bilo da je zenska to sam 200% siguran da je zensko
dsc00236r.jpg

Shot at 2012-07-30


ovo je druga slika iste te biljke i ona je mutna ali prepozna se gdje je sta


dsc00233qf.jpg

Shot at 2012-07-30

a ovo je druga biljka koja mislim da je mudonja ewo slika al i ona je mutna al prepoznaju se one kuglice

dsc00235lj.jpg

Shot at 2012-07-30

imam dvije ovakve biljke sa tim kuglicama a jedna je sa onim bijelim dlacicama

Pa recite ako mozete prepoznat sta je sta...

Do sad tri biljke su pocele cvjetati a ostale ne cvjetaju jos rastu

Do sledeceg pisanja cujemo se..

Izvinite na losim slikama i sto nisam stavio jos slika nemam sa cega stavit ..ali snaci cu se pa cu uzeti od nekoga dobar fotoaparat pa cu slikat i obavijestit vas kako moje ljubimice rastu...
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
rayden je napisao(la):
imam dvije ovakve biljke sa tim kuglicama a jedna je sa onim bijelim dlacicama

Pa recite ako mozete prepoznat sta je sta...

Pa ako si imalo citao postove kao sto si rekao, trebao si ipak naici na to da su bijele dlacice (pistile) karakteristike zenskog cvijeta...

i mislim da su ti fotke mutne najvise radi toga sto si prst gurnuo u fokus i sjebo ga :D, jedva sam skuzio pistilu na prvoj, na drugoj slici nisam vidio, treca muska zakolji je ako vec nisi
 
10.07.2012
49
4
8
32
MA slikao sam 20 puta ni jedan mobitel nemoze izbliza fino slikat ,a skontao sam da su pistile karakteristike zenskog cvijeta ali kako se kaze najbolje je pitati da budem 100 % siguran..

Znaci cupati muskarce i baciti a zenkicu ostaviti :)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da i to ti je bolje sto prije napraviti jer ako ti je oprase mos je batije... neznam koliko joj treba da pocme oprasivati, jer sam i ja pocetnik ali zato znam da si je trebao eliminirati cim si ih vidio.

I najgore je to sto se polen siri ko lud, tako da mislim i da je na nekoj vecoj udaljenosti da isto moze oprasiti uz pomoc vjetra

Sto se tice moba moze slikati ako je malo bolji i ako ukljucis opciju makro, koja sluzi za fotografije slikane sa otprilike 7-8 cm daljine od objekta.
 
10.07.2012
49
4
8
32
vidjeo sam tek prije cetiri dana te kuglice a danas sam vidio pistile a sad ja to idem pocupat i bacit odmah :)

A xperia sonyericson kamera 9 mega pixela a nemoze izbliza slikat...
 
10.07.2012
49
4
8
32
Ovako zavrsajem ovaj dnevnik samo cu staviti kad uberem ovaj svoj grow kolicinu i slikati scjetova za poredjenje samo znaci neocekujte nista vise od mene..

Jedino ide update kad uberem svoje ljepotice
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
brate pazi se sta radis sa tim slikama ne prizivaj davola sta mislis da neko nema program za skidanje toga sto si precrtao lise

sretno
 
10.07.2012
49
4
8
32
Ljudi mali UPdate ali bez slika...

Bljka je skoro spremna za brati jos jedno 5-6 dana i skidam je na susenje...
pistile su preko 40 % smedje ...

Slike cu staviti kad je stavim na susenje...