Prvi indor grow # domačica #

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Da pojasnim shemu. Box sa CFL-ima je samo vegetacijski, box LED za klonove (da znam koji su muški, pa da ih bacin) a box koji jos nije gotov je samo za cvatnju, samo jos ventilacija, filteri i HSP ;) (hps)

A ostalo šta neče u box na cvatnju ide van, na vec pripremljena mjesta (biljka, dvije po mjestu).

bacam naplmus po ganjus :joint2:
 
Poslednja izmena:

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
ukucaj na google slike "overwatering cannabis" i pogledaj i usporedi rezultate sa svojim fotkama... previse vode im dajes, ekipa te ne zeza, mozes shebat biljcice...
evo ovako nesto :
over-watering.jpg


Pozdrav
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Evo smanjio doziranje vode, podesio ventile :watch:
Postavio pitanje u vezi ove biljke:
DSC_0015.jpg
Nije li to dwarf sorta ? Imam jos jednu takvu sjemenku :gled:. Manje listove od početka ima, korijen nejde u dubinu, već je po površini ali jako razgranati.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Dwarf sorte su obično automatici niski rastom,nema to veze sa dubinom korena ili veličinom listova.
I biljka ti opet deluje prezaliveno,ne slušaš...nije poenta da smanjiš količinu vode kojom zalivaš nego npr. zaliješ danas koliko kod treba polako i ravnomerno da se svuda natopi zemlja i tako radiš dok voda ne počne da ti curi kroz dno saksije.
I onda je vratiš u box i NE DIRAŠ NIŠTA narednih 4/5/6 dana ili kolko već treba dok ti se zemlja skrooooooz ne osuši i kada ti saksija u rukama postane lagana kao perce,e tek onda ponovo zaliješ.
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Mali update

klon star 2 dana:
DSC_0022.jpg
I dwarf:
DSC_0014.jpg DSC_0017.jpg

slika korjena od subote, pošto se vidi mokro (od subote ništa nije zaljevano)
DSC_0012.jpg DSC_0013.jpg


Nije da ne slušam savjete, več sve isprobavam prije nek stavim sjemenke od sponzora ;) Biljke njegujem, možda sa previše vode :( ali voda je obogačena kisikom (airstone)
Radim baš na hidraponičkom sistemu, na hidra sistemu isto biljku možeš udaviti ako voda nema kisika. Evo samo moje mišljenje.

BTW:složio sijenilo za HPS
DSC_0027.jpg