Prvo (slučajno) vanjsko uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.01.2015
6
5
3
27
Zdravo duvači,

Eh ovako, imao sam nekih sjemenki iz uličnih paketa, i odlučim ja da to zasadim pa šta bude bude. I tako ja jesenac iskopam rupe, ostavim da nakisne, i negdje 27 - 28 aprila to sve sredim ubacim šumske crne zemlje u rupe, bacim već proklijale sjemenke i dobro zaštitim. Nakon 20 ak dana tek ja dođem one izbile. Nakon toga sam išao zaljevao humusom, jer ne planiram sad kupovat neka gnojiva posebna, idemo samo načural bajo moj, to je samo ono da probam kako ide. I danas sam otišo do mjesta, i uradio par slika, eh sad ne znam dali su dovoljno velike, jedna definitivo nije, a druga tu i tamo. Na jednoj biljci mi se pojavili dupli listovi sjedinjeni jedan sa drugim, pa me zanima, dali je to problem ili jednostavno slučajnost. Također, kad pogledate slike volio bih da me malo uputite, jer nisam se bavio uzgajanjem, pokušo sam nešto inside al nije išlo, nisam imo vremena za to, mada je i ovo slučajno. Tako da, evo Vam slike, malo pogledajte i dajte neke upute, čito sam dosta stvari po forumu, ali opet volim kad mi neko kaže šta da radim tek onda kad vidi sliku,



Pozdraaaaaaaaaaaaaaaaaav. !

DSCN3302.JPG DSCN3304.JPG DSCN3303.JPG

A ova druga je katastrofa u nju nemam nade ni malo, i ona je zaljevana i humusom i vodom kao i ova prva

DSCN3302.JPG
 

Prilozi

  • DSCN3306.JPG
    DSCN3306.JPG
    601 KB · Pregleda: 11
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888
28.01.2015
6
5
3
27
Ljudi i ja sam se s*ebo kad sam vidio, stvarno list nije ni sličan, ove sjemenke sam povadio kad sam pola kile uzo još u martu isad imam ovu stvar, izvaljuje iz čarapa, al' što Chan kaže ovo je sve, samo nije marihuana po listu :D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
I dalje trazim po slikama gde je travka
4chsmu1.gif
 
28.01.2015
6
5
3
27
Jel to treba da znači da ja treba da čupam ovo i da se ne nadam više :D Al ljudi znam od čega je sjeme, ne mogu vjerovat da bi moglo nešto drugo da izraste :p
 

Pnk

16.05.2016
73
124
33
Zabole te šta je, barem ti murija ne može ništa.:lol: i da, možeš odmah full dozu plantele list ..
 
28.01.2015
6
5
3
27
Ajd mislio sam neka druga vrsta pošto znam da ih ima milion hahaha joj beda

Ali ipak ću je pustit do kraja da vidim, kad dadne mušmulje ili neki ananas, zovem Vas, ja častim :D
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Nemaš nikakve potrebe to čupati. Sve što raste i treba da raste.
 
28.01.2015
6
5
3
27
Jedan stari lisac mi preporučio da ispočetka ne zaljevam gnojivom tj 15 kom ili kako se već zove, nego da uzmem humusa, razrijedim sa vodoom i zalijem .. To sam uradio ..
Kažem vam nisam profesionalac pa da znam, da znam ne bih Vas pito :p


A ja garantujem da sam ja ovo pušio, ljudi što kaže Željko Pervan, majmuni ti lete ispred očiju ! :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ljudi svasta uvaljuju za pusenje, prelistaj malo forum da se upoznas sa vutrom. ovo ide na yard, cudi me da vec nije tamo
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
To je ono cvijeće što formira grmove i jako lijepo cvijeta u roza i ljubičastim bojama "Hydrangea Serrata" ili kako kod nas to zovu kortenzija, imao sam ga ja davno u dvorištu ;). Još ti nije spol pokazalo, hahaha :D.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Zalijevanje vodom humusa nije ništa novo...čak jako dobra stvar.
Samo nema ovo veze sa "našom biljkom" :D
Nema potrebe čupati...neka raste.
A ti kasnije postaj tu da vidimo kakve boje su svijetići :)

Edit: inače humus se natapa u vodi na cca..24 sata,procijeđuje i onda se tom vodom zalijeva ili folijarno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.