Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Tropico zna stari mi je veterinar i baš sam ga pitao šta on misli o kupiranju ušiju ne samo u staforda nego općenito u pasa.
Njegov odgovor je bio "Ljudska glupost i svemir su beskonaćni sine, s tim da se za svemir još nezna"
Moj Rex zajedno smo 14 godina,bezuvijetna ljubav čovijeka i psa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
iii moj je veterinar i reko je ko voli nek izvoli.....tropico pa zajebancija je bilo ovo taford...jooj nemoj se titlju radi gluposti ;) .....i neću da se svađam tu ni s kim...MI SMO JEDNA VELIKA OBITELJ POVEZANA S LJUBAVI PREMA VUTRI I JOŠ RAZNIH STVARI i neka tako ostane ;)...PISSSS
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
$DoLaR$ je napisao(la):
iii moj je veterinar i reko je ko voli nek izvoli....

isto kao da dođeš i autokuću pa pitas jel bolje kod njih novi auto kupiti ili polovni u susjeda :D....lova je lova...a stafordi kupirani su lipi nema sta, i sa usima su lipi ako im nisu klempave ali eto moze s i to bez kupiranja rijesiti
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Zaustavi policajac vozača, te mu kaže:

- Jel' znate da ne smijete psa voziti na prednjem sjedalu?
- Ali to je plišani pas! - odgovara vozač.
- Pasmina nije bitna.
tumblr_ltfb2vLtOY1r4hy4ao4_250.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Alika

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
Tropico je napisao(la):
isto kao da dođeš i autokuću pa pitas jel bolje kod njih novi auto kupiti ili polovni u susjeda :D....lova je lova...a stafordi kupirani su lipi nema sta, i sa usima su lipi ako im nisu klempave ali eto moze s i to bez kupiranja rijesiti

ne, ne brate...moj stari ni jedno uho nije kupiro....ni rep u životu...ne voli to radit....čak ne voli ni uspavat psa.....al je reko ako to netko voli nek napravi kod nekog ko to voli radit...ni jednom mom pesu nije kupiro uši....
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Imam pitanjce za vas imam psa Hrvatskog ovčara straog 4mj.Vrlo je pametan i dominantan ali problem je kad mi neko dođe kući ili kad idem s njim van počinje cvilit od sreće toliko jako da čovijeka zaboli glava čim vidi nekog drugog psa ili bilo koju životinju ili čovijeka radosniji je od same sreće kako da to spriejčim??
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Domaja the best je napisao(la):
Imam pitanjce za vas imam psa Hrvatskog ovčara straog 4mj.Vrlo je pametan i dominantan ali problem je kad mi neko dođe kući ili kad idem s njim van počinje cvilit od sreće toliko jako da čovijeka zaboli glava čim vidi nekog drugog psa ili bilo koju životinju ili čovijeka radosniji je od same sreće kako da to spriejčim??

probaj ti umjesto njega biti dominantan..ali smiren pristup prema životinji, uvijek bez emocija, čista naredba..kod mene pali..i uvijek istim tonalitetom probbaj i budi konstantan u tome.
što se tiče ljudi koji ti dolaze u posjetu da bi spriječio njegovu euforiju i adrenalin reci gostima da ignoriraju ful ali ful tvog psa.neka ga ne diraju i ne prilaze mu..tako neko vrijeme..ma bit če sve ok mlad je ..imaš vremena za učenje s njim.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Domaja the best je napisao(la):
Imam pitanjce za vas imam psa Hrvatskog ovčara straog 4mj.Vrlo je pametan i dominantan ali problem je kad mi neko dođe kući ili kad idem s njim van počinje cvilit od sreće toliko jako da čovijeka zaboli glava čim vidi nekog drugog psa ili bilo koju životinju ili čovijeka radosniji je od same sreće kako da to spriejčim??

mlad je....moj to jos uvijek radi...ali manje definitivno...kod mene je bija problem sta ga jedno vrijeme nisam moga puno setati pa je to vise bila euforija sta vidi drugog psa nakon pola dana ili dan...
ukoliko ne uspijes a mislim da oces kupi mu kavez kucni pa kad ti gosti dodu u kavez ga spremiti....ima taj kavez masa ljudi i svi zadovoljni!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nikakvi kavezi za pese...poradi mu na ponašanju...svejedno kae mlad...moja curkica je s dva mjeseca sjedila ispred zebre i to solo...i onda me pogleda jel ok....no moj muški kad je znao čut zvuk motora od frenda....pa taj bi vrata pojeo dok ih ne dočeka...a onda lambada skakanje po glavi, policama, meltene ne kroz prozor pa nazad.....i svaki put kad netko zazvoni ili ga on vidi s balkona ja ga zaustavim i ograničim prostor....i ne otvaram vrata sve dok ne počme čekat dok osoba uđe i ja mu kažem kad može pozdravit.....i samo jednom zaboravi taktiku..i..sve otpočetka.....