Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
ceo zivot sam sa psima i razumem se u dresuru. postoje i druge vaspitno kaznene mere,kojima kaznjavate pse osim batna! ako zgrese,pokusajte sa preskakanjem obroka,zatvaranjem u box...a batine iskljucivo ako ih navatate u momentu kada prave neku stetu i to nikako rukom vec nekim mekanim predmetom ili tim predmetom koji unistavaju. recimo ako kidaju obucu trebate ih klepiti sa obucom i to nikako po glavi! smtram da je makar neka osnovna dresura potrebna(sedi,lezi,ostani,fuj to,aport,dodji i setaj),kako bi pas stekao uvid u to ko mu je gazda i kako bi i on sam bio pametniji,a kad je pametniji odma je i zanimljiviji...

meni je uginuo rotajler od starosti nakon 13god,i mislio sam da nikada vise necu imati psa. nedugo posle toga mami sam za 8 mart kupio zenku bernadinca. zelim samo da vam kazem da pre ili kasnije moramo se odvojiti od nasih ljubimaca jer pseca 1 godina je 7 ljudski,ali to ne treba shvatati tragicno vec nastaviti dalje i dati sansu nekom drugom...

evo je moja mala sad ima tacno 20 meseci.
http://http://yfrog.com/74lnij
http://http://yfrog.com/n0jm4j
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
vodio sam neki dan svog cucka na cjepljenje itd. tamo ova šta je cjepila dala mi 6 dableti da dam tri sada i tri za 10 dana, jučer sam sve tri te tablete stavio cucku u hranu i danas mi cuko samo bljuje :(
daj mi neka netko kaže šta može bit i jeli treba da se javim veterinarki jer baš me to bedira i nije mi uopče jasno šta i kako....
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nemoj cekati nego sto prije idi tamo...jer je moguce da lose reagira na cjepivo prije nego na te tablete... Tablete su za crijevne parazite od kojih su rijetke nuspojave...
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
Bob _Marley je napisao(la):
Ova se tema tice za sve ostale zivotinje ne samo za pse ..

najmanje šta želi je spamanje i ništa ja tebe nekontam šta si stime želio da kažeš al ajde dobro, ako se dosjetiš pošalji mi privatnu poruku :)) pozz
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Stvarno su zlatni:)

Golden Retriever



dsc05666y.jpg


dsc05674ox.jpg
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Najbolji prijatelj svakako :) Obozavam pse i sad cu da uzmem jos jednu curicu da pravi drustvo mojoj munji. evo slicke moje barabe :)
slika007o.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
28.11.2010
21
1
0
34
oduvijek je u mojoj obitelji neka zivotinja pas, macka,,cak smo jednom imali malu svinju ozb (meni je to nastrano al sta cu kad starci vole hehe)
vidim pisalo na pocetku o udaranju zivotnja,, moram komentirat i reci glupo se izivljavat, al ono tucnit ga koji puta ako napravi neko sranje, to stoji
jednostavno obozavam zivotinje ponajvise mace
moram reci, jednom bio susjed dok nije umro, ubio mi psa tako da nest prrisoli meso i tak crkne,,poslje toga kad sam cuo otisao sam mu u dvoriste i sve krmace oterao pod sumu pa nek ih trazi onaki star
ev moja maca: (sliku sam malo upropastio u PS, slucajno izrezao i presnimio, a nije mi se dalo opet slikat)
maconja1.th.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Konkretno za psa...dok je mali i radi sra.nja....izlupati ga povodcem po guzi...kad vuče šetača, ako ne pali riječ "NE" i ne pali davilica...stati pa makar na sred trga bana jelačića i povodcem ga dobro 2-3 puta...neki psi su tvrdoglavi do jaja ka moj staford ali zato se naucija kontrolirati...nikad psa tuci rukom jer iduci put kad krenete rukom prema njemu smatrat ce to prijetnjom i pokusat vas ugristi da se obrani!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Moja ljubimica koja se odaziva na ime Mona stara dve godine vrsta Sarpei dugodlaki ( ima ih sa kracom dlakom ).
Ima dve vrste Kineska i Americka. Bili su pred istrebljenjem pa su par komada poslali za Ameriku. Tamo su ih malo genetski modifikovali da imaju duzu dlaku.Tako da sada ima dve vrste Kineski kraca dlaka i Americki duza dlaka. Meni se vise svidjaju sa duzom dlakom jer im vise dolaze do izrazaja bore, ali su vise osetljivi na bolesti ( zbog genetskog modifikovanja i manjka sveze krvi ).



Na zimovanju.



Igranje




Spavanje ( neverovatno spava kao macka 16h dnevno )



Prvo putovanje u novi dom



Kuliram sta oces sad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak