Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ekipa psi su vam prekrasni.....

.....ja cu uzet ovako nesto kad ostvarim uvjete a do tad strpljenja.....



@
Tropico-kolko je star tvoj pas? imas kakvu sliku odraslog? iako je ko stene presladak......
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ivach,
Ovo je slika sa neka 2 i pol mjeseca, a sad ima skoro pa 5 mjeseci. Trenutno ima 21 kg i nešto sitno...mali tenk!
Budem kacija sliku cim nabavim fotić, uši nisan kupira jer sam to dosta dugo odlaga a na kraju mi je bilo ža i skužijasma da cu beštiju samo unakaziti...sad mu usi padaju odlicno...ka u retrivera npr a inace stafordi imaju klempave i ruzne usi, al njem usu odlicno ispale...

Ozric jesu to pitovi?
Čime hranite svoje ljubimce? Ja svoga sa taste of wildom-13.6 kg 490 kn...kazu da je najbolja hrana na trzistu pa dok je mali ja ga pucam sa njom da se razvije u velikog tenka :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ja bi usi definitivno kupirao jer bas to sto kazes klempave su i ruzne.....al isto nije svaki staff isti, kod mene ih ima dosta onak atlecki gradenih a ja bi bas izvornog, niskog a sirokog Tropi bas sto kazes, tenk........:) volio bi da izgleda kao ovaj sa slike.......

....a tvoja beba ima jos kaj rast......bas me zanima kakav ce bit kad dosegne maksimalnu velicinu.....:)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ivach je napisao(la):
....ja bi usi definitivno kupirao jer bas to sto kazes klempave su i ruzne
Kazem, bija jesma za kupiranje ušiju ali pričajući dosta sa ljudima dođe čovjek do pitanja zašto kupirati uši? Jel pasu to potrebno? NIJE! Uši se kupiraju zbog estetike i zbog toga šta vlasniku njegov pas izgleda ljepše i moćnije i opasnije....e pa jebes takvog vlasnika! Voliš psa a ne njegove uši...da se razumimo ne napadam nikoga nit cu tebi a i bilo kome drugome sugerirati dal da kupira usi, i ja sma tija kupirati ali odusta sma od toga...a i uvik se uši mogu ljepiti tako da kupiranje ja osobno više ne podržavam!
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Tropico- jesu pitovi su. što se kupiranja tiče slažemo se. do god i pol orijen ili earth born zavisi mada i taste of wildom je u toj kategorijii, ali po meni orijen je najbolja hrana. NE PREPORUČUJEM BILO KOME ovakvu pasminu, naročito ljudima koji nemaju dovoljno vremena i volje za rad s njima jer su temperamentne životinje pune energije. ako se ipak odlučite imati takvog psa preporučujem da uzmete ženku. manje tvrdoglave i poslušnije, privrženije vlasniku.

GreenRyder je napisao(la):
....ja bi usi definitivno kupirao jer bas to sto kazes klempave su i ruzne.....al isto nije svaki staff isti, kod mene ih ima dosta onak atlecki gradenih a ja bi bas izvornog, niskog a sirokog Tropi bas sto kazes, tenk........:) volio bi da izgleda kao ovaj sa slike.......

....a tvoja beba ima jos kaj rast......bas me zanima kakav ce bit kad dosegne maksimalnu velicinu.....:)
nisu nimalo ružne uši tako klempave to s kupiranjem i nabildavanjem pasa je totalno isfuravanje, i to izvornog mi nije najjasnije...
 
20.07.2010
6
0
0
32
ljudi ako neko ima za prodati pita ili amer.staforda na području sarajeva ali da ne traži neke velike novce,isključivo štenemužjaka(ne miješanac)samo čistokrvni, neka javi!:))
 
20.07.2010
6
0
0
32
Ljudi veliki pozz za vas i z vaše ljubimce,ako ima ko prodati Pita ili Amer.staforda(ne miješanac,samo čistokrvni) sa područja Sarajeva za ne prevelike pare,nek se javi na ova komentar.:))Hvala
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ma staford sa ušima je ko ferari sa ratkapama od renola 4 =) ...i nemojte me sad napadat da se pes promjeni jer to nije nikakva istina....i dok god sam živ ne budem imao staforda sa ušima jer to nije staford nego taford :) ...ko da kažete da djeci smeta kad im se pupčana prereže :)) pa psu više smeta kad ga obučete u robicu nego kad mu se uši kupiraju....

 
03.07.2009
1.740
2.317
188
$DoLaR$ je napisao(la):
i dok god sam živ ne budem imao staforda sa ušima jer to nije staford nego taford :)

Par postova ispod sam napisa da necu nikom solti pamet oko kupiranja DA ili NE....ali brat sta ti radis???

Ovo sta si izjavija je glupo, debilno, nepromisljeno, kretenski ne istinito! Stafrodi se rađaju sa UŠIMA stoga svaki kupirani Staford je u biti taford!!!
...u biti sve više i više se uvjeravam da ljudi s tim kupiranjem liječe neke jebene komplekse!!!

Nije moj niti je tvoj staford šta zgodniji, jači, pametniji itd itd itd ukoliko je sa ušima ili bez...."ali da jebiga stari! Danas sma šeta svoga staforda p rivi pa su me ljudi u cudu pitali---> "koja je to vrsta" jer nema kupirane uši pa mi je ponos bija duboko povrijeđen....mama pičimo kod veterinara da moj taford nakopon postane Staford" .....(jebate zec)

I o kakvim promjenama pričaš da e staford promjeni ovo ono? od koga si to cuja??? od ekipe iz kvarta? :rofl: ....srami se, uspija si me za danas iživcirati!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
Tropico je napisao(la):
Par postova ispod sam napisa da necu nikom solti pamet oko kupiranja DA ili NE....ali brat sta ti radis???

Ovo sta si izjavija je glupo, debilno, nepromisljeno, kretenski ne istinito! Stafrodi se rađaju sa UŠIMA stoga svaki kupirani Staford je u biti taford!!!
...u biti sve više i više se uvjeravam da ljudi s tim kupiranjem liječe neke jebene komplekse!!!

Nije moj niti je tvoj staford šta zgodniji, jači, pametniji itd itd itd ukoliko je sa ušima ili bez...."ali da jebiga stari! Danas sma šeta svoga staforda p rivi pa su me ljudi u cudu pitali---> "koja je to vrsta" jer nema kupirane uši pa mi je ponos bija duboko povrijeđen....mama pičimo kod veterinara da moj taford nakopon postane Staford" .....(jebate zec)

I o kakvim promjenama pričaš da e staford promjeni ovo ono? od koga si to cuja??? od ekipe iz kvarta? :rofl: ....srami se, uspija si me za danas iživcirati!!!!

već kad si takav ljubitelj svega prirodnoga majstore i biljke su žive....pa i marihuana koju sječeš da bi je popušio je živa sve dok se ne osuši.....zašto nju mučiš.....zašto bi liječio komplekse kad ih ni nemam....jednostavno stafordi su mi ljepši bez ušiju i točka.....tebi nisu tvoja želja.....po tebi nitko nebi smio ni pirsing stavit....ali glavno da si mu metal u tijelo ubacio.....BEZ UVREDE SVAKO IMA SVOJE MIŠLJENJE...obožavam ja staforde i sa ušima ali mi je ljepši bez ......;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nisan govorija o stafordima sa usima ili bez ili o tome koji su ljepši vec o tvome shvačanju da je Staford sa ušima TAFORD a kupirani STAFORD....jer ipak se rađaju bez ušiju pa kad im ugradiš uši onda više nisu stafordi nego TAFORDI...btw volim kupirane staforde ako cemo malo i o tome...pis!