Psychedelic trance music

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
extranoize je napisao(la):
aj mi preporuči šta da prvo skinem....ne kužim se baš u psy, a počelo me to zanimat...


..jbg neznam kakav ti je ukus, al ev preporucit cu ti po svom ukusu .. ja sam poceo od Astral Projectiona kao i vecina ,oni su malo komercijalni al najbolje je to za pocetak.. a ev izdvojit cu josh par meni dragih artista:

Etnica, Chi-AD, Banco De Gaia, Electric Universe, Hallucinogen, MFG, Juno Reactor, Man With No Name, Space Tribe, Safi Brothers (danasnji Safi Connection dosta progresivno), Holyman, Shiva Chandra, S.U.N Project, Shpongle.

Et nije to sve psy trance, ima i GOA-e i chill-a uglavnom sve je psihodelicno :D
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
m4r3, slušamo isti psy, svaka čast na preporukama :) obavezno overi RA projekat i njihov zadnjih album 9th. Uploadovao sam ga, ima link na prethodnoj stranici valjda.
 
23.11.2008
3
0
0
32
Slusham psychedelic trance 3 godine.Na rejvove sam ishao pre godinu dve.Psy trance postaje sve komercijalnija muzika i mislim da je to SHIT!!!Znate zashto?ZATO SHTO SU I FENSERI POCHELI DA DOLAZE NA REJVOVE!Nemozhesh da se opustish od dechijih faca tripuju te!Mislim da progressiva ima bolju foru shto se tiche rejvova i muzike,nije toliko popularna kao psycho trance ali objashnjava...i to u vertikali haha!!!!!!!!!Respect
 
23.11.2008
3
0
0
32
...BTW najvishe gotivim Electric Universe(ni ESP nije losh,ali se prolivaju zeshce) pa onda U-Recken,Menog,Trintix,Cyber Cartel...od progressive Symphonix,Tegma,Liquid Soul,Elegant Universe,Perfect Stranger (mislim da je dosta za one koji znaju shta je muzika) :p
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Brain error je napisao(la):
Slusham psychedelic trance 3 godine.Na rejvove sam ishao pre godinu dve.Psy trance postaje sve komercijalnija muzika i mislim da je to SHIT!!!Znate zashto?ZATO SHTO SU I FENSERI POCHELI DA DOLAZE NA REJVOVE!Nemozhesh da se opustish od dechijih faca tripuju te!Mislim da progressiva ima bolju foru shto se tiche rejvova i muzike,nije toliko popularna kao psycho trance ali objashnjava...i to u vertikali haha!!!!!!!!!Respect

U pravu si, samo je to počelo još ranije, ne sada. Poslednji pravi trens zvuci mogli su se čuti do 2001-e, posle toga je bilo sve manje i manje dobrih projekata i imena.
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Ja slusam psihodeliju...iso sam na oko 6-7 rejvova... :)
Drum u zadnje vreme obozavam, ali nisam bio na takvoj zurci.. XD
hate Skazi :mad:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf bio jučer na party-u
Mal prostor, malo ljudi ali atmosfera odlično plesao sam satima nisam mogo vjerovati da se držim na nogama još uvijek
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Džidžadžojac je napisao(la):
@wu-tra
Naravno da sam čuo, nije to baš neka novija stvar : ) A za ostale, evo vam dva VRHUNSKA albuma iz ove godine.Dakle sve moje preporuke za iste, i javite mi utiske šta mislite.Prvi je goa trance drugi psy i goa.

RA - 9TH

CHi-AD - Eyes of Gaia

E pa da ti se zahvalin care...Oba su ti albuma :thumb: Iskreno, presta san pratit kretanje na sceni davno, jako davno...tako da neman blage veze ko je ko i košta svira itd, ali uvjek san osta "slušatelj" i :b_bow: .

Fala još jednom za linkove...:thewave:
 
13.07.2007
4
0
0
30
ok, ja jesam recimo malo previshe mala da idem na rejv, al jbg, bila sam jednom, a inache mnogo gotivim trance, i tad jednom kad sam bila (docek ove nove godine, skc, stargate8) znachi skoro da nema vishe ljudi koji stvarno vole i znaju o toj muzici, mislim, okrenem se oko mene sve neke napaljene sponzorushice koje su bukvalno tu da bi bile vidjene, osecjam da nisu znale ni ko je izvodjach xD
ali sve u svemu trance je mnogo dobra muzika :D