Pusenje na "kantu"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Pozdrav svima...
Evo vidim da ima dosta nacina na koji pusite,pa da dodam i ja jedan svoj nacin...

Potrebno:
1.Flasa od 2L
2.Kanta 10-20l
3.Alu-folija
Uzmemo flasu od 2L i odrezemo joj dno (samo "sise").Napunimo kantu vodom,bas toliko da u nju stane ta podrezana flasa ali da grlo flase viri.
Zatim uzmemo foliju od koje napravimo "glavu" na flasi,odnosno napravimo novi,udubljeni cep za flasu i probijemo ga na nekoliko mjesta iglom (uglavnom isti sistem kao na bongu).
Eh sada najosjetljiviji dio...
PRVO GURNEMO FLASU U VODU,A ZATIM STAVLJAMO GLAVU U KOJU SMO PREDHODNO STAVILI VUVU (sorry za caps ali ako prvo stavimo "glavu" pa tek onda flasu u vodu,sva vuva ce odletiti od pritiska).
Uzimamo upaljac i dok lagano izvlacimo flasu iz vode,palimo "glavu".Kada smo dosli do vrhunca izvlacenja flase iz vode,onda drzimo flasu jednom rukom a drugom odvrcemo "glavu" sa flase.
Zatim stavljamo usta na grlo flase i dok udisemo blago flasu vracamo u vodu dok voda ne dodje do pola flase i tada izvlacimo potpuno flasu iz vode i "izvucemo" ostatak dima.

-Mozda djeluje prekomplikovano,ali poslije 2-3 puta postajes profesionalac :D
-Sorry ako sam prekrsio neko pravilo o postanju na forumu,ipak mi je ovo prva tema :D
GL HF
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ¤ tweety ¤
23.02.2008
1.048
1.455
188
ovo bi bilo dobro kad bi moglo da se prikaze videom ili bar nekim slikama.
Ja sam sa flashom plasticnom pravio neke pajpove al ovo tvoje je bas komplikovano :D
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
kod nas se to drugacije radi, proces je isti samo sto umjesto kante koristimo flasu od 2L (znaci prerezemo je na pola i napunimo vodom), a umjesto te flase od 2L kod vas, kod nas ide flasa od 0.5L (i nju takodje prerezemo na pola, samo koristimo gornji dio flase) i dalje je sve isto i sa folijom, i proces koriscenja. mislim da ste me skontali, nisam bas dobar u objasnjavanju (kad pisem :D)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
SoStoned, u moje doba se nekad pušilo tako kad se ekipa nađe pa čuda izvodi. Ovaj tvoja stavka 2. "Kanta 10-20l" kod nas je bila kada, ono što imaju svi u kupatilu koji nemaju tuš. E princip isti samo napuniš kadu u kupatilu i udri, pa si to zamisli. Nije to ništ novo, ja oprobao još krajem devedesetih, čak mislim da ima u par filmova ta šema. Što je je ti si ga zakomplicirao u objašnjavanju pa mislim da je najbolje da se ti snimiš da mi vidimo di ti šta turaš. :ludak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Head420

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Ok vama za volju.Danas cu postaviti neke slike ili cak video.Uglavnom kao sto sam i napisao na kraju posta:"Mozda djeluje prekomplikovano" ipak nije.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
imam ortaka koji samo na "bucket" puši
inače sam probao SVE moguće kombinacije pušenja(konzumiranja) džidže,i moram priznati-"bucket"je prilično za'eban metod,mada je meni uvek bio omiljen "voćni pajp" metod

ali slažem se sa drugarima-rizla je zakon,i što sam stariji-sve više odbijam išta drugo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kanta :icon_lol:

Jednom sam tako pušio, ima možda i 10 godina.... i prebio se :icon_lol: Moram priznati da je bilo zanimljivo, ali ne ponavljam to više :icon_lol: To je za klince, ja sam ipak u malo ozbiljnijim godinama ;)
Btw, šta nije lakše izbušit rupu u čepu od flaše i zabit đokavca?
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
pusenje na kantu, pusili smo tako prije mnogo leta, dobra fora je u tome sto se dim ohladi pa ni neosjetis kad ulazi u tijelo ali zato stondira, ali s obzirom da sam stariji jbg. godine cine svoje ili rizla ili u cigaru(motam inace duhan)
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
31146725139979157642018.jpg
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Uh ja sam jednom pio "dum dum" (vodka i sprite), poslije povuko čep na kantu, ubio sam se kao zmaj, klonuo hahah iako sam i prije pusio tako....ubija, ali nije mi bas drago...bolji su frula i bong :)
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Al' brate ovaj bestija je bas pokodio u detalje,inace izgubio sam 1 godinu zivota zbog bucketa i takvih prepusavanja. ;)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ja sam se raspucao samo tako sa ovom metodom samo sto je bila flasa od 1l u flasi od 2l. 10min posle toga sam krenuo na put :pilot

Taksista me vozi na stanicu i oce da prica, a ja ne vidim na oci :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic