rak jetre.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2012
13
0
0
49
pozdrav ljudi,
vec dosta dugo citam forum i pratim vas koji uzimate ulje,(posebno mazara,hvala na postovima i toliko informacija,
zelim sto brzi oporavak i tebi i svima ostalima),mislio sam napraviti ulje za svoju mamu koja pati od nesanice i problema sa venama,ali posto nisam uspio nabaviti pravo sijeme za ovu godinu sam odustao,(mislio sam saditi outdor),
medjutim sad je jedna druga mnogo gora situacija,jedan clan obitelji je isao na operaciju zuci i otkriju joj rak jetre,koji je u poodmaklom stadiju,sad bi trebalo vaditi nalaze da se vidi sta je jos zahvatio,(ako je,nadamo se da nije),ali navodno se nalazi ne mogu vaditi tako brzo poslije operacije zuci,sad treba cekati a vremena nema,pokusali bi sa uljem a dok se organiziramo sa boxom i svim ostalim sto nam treba za indor bojim se da ce biti prekasno,
ima li nekakav drugi nacin da dodjemo do ulja?
kupiti ulje,kupiti konoplju bilo sta?
znam da ce te sada reci da mogu kupiti macka u vreci ali nista mi drugo ne preostaje,imate li kakvih ideja?
pomagajte plzzzzz:tuzan
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pozdrav djodjek,
Kao prvo Smok je u pravu.... Ipak je on dr.mr.:sun2:
E sad, samo smireno, kupi gotov box (ako nemaš izrađen, da uštediš na vremenu), i sjemenke bogate cbdom - Ovo je pravi razlog za legalizaciju: Kanabis lije
Pogledaj u podforum top 16 medicinskih strainova ako ne znaš koje sjemenke, tamo ima i popis bogatih cbdom.
Sve o uzgoju možeš naći na forumu:dada.
Za 3 3,5 mjeseca ćeš imati vlastito ulje, a ne kupljeno od nekog šanera. Razumijem tvoj očaj, jednom tjedno me neko nazove (pm na vutri sam odavno isključio) i to od frendice frendica koja je dala nekoj svojoj frendici broj i u očaju traži ulja, nemoj to raditi, budi sabran i idi u taj vlastiti uzgoj. Samo smireno... I još nešto JAKO JE BITNO da ta oboljela osoba želi konzumirati ulje.
I stalno apeliram da se ljudi pobrinu za sebe i bližnje, ulje može i stajati dugo (al očite ne u mom slučaju:eek:vca). Bolje napravi sam nego da nabavljaš od nekih drugih, možeš kupiti i mačka u vreći, nagledao sam se svačega, pa i izrade ulje od kojekakve vutre sa hrpom sjemenja – to nisam ni htio probati – čovjek postane picajzla s vremenom.
Želim vam svu sreću:vb_wave:
 
13.01.2012
13
0
0
49
pretpostavio sam da cu dobiti ovakav odgovor,znam za pravila foruma ali kad je covjek ocajan zanemari sve pa i pravila foruma,
ispricavam se,
ne preostaje mi nista drugo osim da se upustim u izradu boxa,tj. u kupovinu posto nemam vremena za izradu,
potrazit cu po netu gdje da kupim a ako netko vec zna unaprijed zahvaljujem,
mazar rekao si da trazim sjemenke bogate cbdom,po tvojim postovima sam skuzio da je za ms naj bolje u omjeru 1:1 cbd-thc,a po ricku simpsonu je za rak naj bolje da ima sto vise thc,sad sam malo zbunjen?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ma nije ni box problem izradit u par dana ako imas prostor i materijal ako ces to ozbiljno radit i neka spajza supica ce posluzit sa dobrom rasvjetom i ventilaciom ce dobit i dobar ljek :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Tropico:respect: je u pravu, dok ne uzgojiš počni sa sodom, ili Breussom, B17 vitaminom i sl. Imaš hrpu stvari kojima možeš odmah početi...
Šatori za uzgoj- iGrow | GrowBox Kompleti
E sad, ne želim umanjivati vrijednost Rick Simpsona i njegovu vjeru u thc, ali kako je moj dragi prijatelj He-Man:respect: rekao CBD CBD CBD, njega tek otkrivaju, tj. (negdje sam našao) opet mu se vračaju, forsirali su tokom križanja što jače vrijednosti thca, a cbd su počeli zanemarivati

"I'm glad to finally see people are taking CBD seriously. It use to be a balanced ratio of THC and CBD back in the 70's. This is why the weed was more fun back then and induced extreme laughter. Today's weed is more "stronger" but in the wrong way. Today's growers have bred out CBD to almost non traceable levels in the plant. No wonder today's pot causes negative effects like being anti-social, self-conscious and anxiety. I can't wait to see the good stuff return one of these days!"
Sad očekujem i mastera Powerseeda:respect: da me ispravi ako griješim.
Trebao bi popričati s Rickom uživo, možda mi se uskoro i pruži mogućnost, opet dolazi u ove krajeve...
Ako si zbunjen, uzmi neku bogatu thcom i neku bogatu cbdom, pa kad radiš ulje stavi ih u kotao pola pola, pa ćeš imati od oba svijeta, sad si ti liječnik (šaman:maryjane:-kako volim ovaj pojam) svoje bliske osobe.
I samo opušteno, nema mjesta za paniku (da se još netko ne razboli):sun2:
 
13.01.2012
13
0
0
49
puno hvala na informacijama,dok sjemenke dodju bit ce i box spreman,
do tada cemo pokusati sa stvarima koje ste naveli,b 17 soda b. javor itd.
nadajmo se naj boljem,
i da,zaboravih spomenuti mazar,osoba je objerucke prihvatila konzumaciju ulja,
vidjet cemo reakciju kad prvi put proba,
nadam se da nece biti kao i kod tebe,ODE SVE U P.M. ako se sijecas :ludaci_lol:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
dzodzek je napisao(la):
puno hvala na informacijama,dok sjemenke dodju bit ce i box spreman,
do tada cemo pokusati sa stvarima koje ste naveli,b 17 soda b. javor itd.
nadajmo se naj boljem,
i da,zaboravih spomenuti mazar,osoba je objerucke prihvatila konzumaciju ulja,
vidjet cemo reakciju kad prvi put proba,
nadam se da nece biti kao i kod tebe,ODE SVE U P.M. ako se sijecas :ludaci_lol:

Sjećam se :abducted:, ali u magli...
Ako si se odlučio za neku cbdovku neće biti tako, bit će joj super, a onu bogatu thcom ona radi kaos, vjeruj mi probao i jednu i drugu. Nisam dugotrajnije konzumirao cbdovku, ali koliko jesam mislim da nema anksioznosti kod nje...
Dobro je kod nje (cbdovke) što će joj biti jako ugodno, bez nekih crnih misli, mislim da je to jako bitno kod takvih neizvjesnih bolesti, znam neke slučajeve koji su bili u komi i plakali na toj količini thca non stop...
Ajde sad mi reci koje sjeme si naručio ako smijem pitati i obavezno javi reakciju:thumb:
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Ako stojis sa novcima kupi sto veci box i sto jaci hps...Posadi od royala Royal AutoMoby ili neku auto indiku koja je gotova od 5 do 8 tjedana a da je bogata cbd om.U prvom tjednu topiraj da sto vise grana izvuces ipak je to auto pa ranije topas,moja preporuka ti je sweet seeds Quick one 5 tjedana je gotov....Sto vise ih stavi pod svijetlo i izvuci koliko mozes heda,na kraju se posluzi Rick Simpshonovom idejom iako ti tako ulje gubi malo na potentnosti zbog prebrzog izgaranja a 97 posto izopropilni alkohol isparava veoma brzo vjeruj mi,bolje stavi u alkohol smjesu i cekaj par dana na dnevnoj temparaturi da alkohol ispari to bi trebalo bit bolje...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ventilator je napisao(la):
Ako stojis sa novcima kupi sto veci box i sto jaci hps...Posadi od royala Royal AutoMoby ili neku auto indiku koja je gotova od 5 do 8 tjedana a da je bogata cbd om.U prvom tjednu topiraj da sto vise grana izvuces ipak je to auto pa ranije topas,moja preporuka ti je sweet seeds Quick one 5 tjedana je gotov....Sto vise ih stavi pod svijetlo i izvuci koliko mozes heda,na kraju se posluzi Rick Simpshonovom idejom iako ti tako ulje gubi malo na potentnosti zbog prebrzog izgaranja a 97 posto izopropilni alkohol isparava veoma brzo vjeruj mi,bolje stavi u alkohol smjesu i cekaj par dana na dnevnoj temparaturi da alkohol ispari to bi trebalo bit bolje...

I ako imaš 20m2 viška prostora, ako ne, a stojiš s novcima dogradi si sobu u koju ćeš staviti taj veliki box.
To da je bogata cbdom, samo piše rich in cbd – to ih nažalost ne čini „bogatom“ – obično je oko 1 %, taj od sweet seedsa fast one ima 0,8%
Fast Bud (by Sweet Seeds) :: SeedFinder :: Strain Info
A za hlapljenje nisam probao, jesi već tako radio? I s kojom količinom? I to da gubi malo na potentnosti, ne razumijem, isto kao i ono mazanje kruha po inoxici:ludaci_lol: da se ne baci ona sića od ulja...
Ali znaš kako kažu ovo je forum i svako ima pravo na svoje mišljenje:vb_wave:
 
13.01.2012
13
0
0
49
ma sad sam u totalnoj dilemi sta naruciti,mozda da uzmem neke sa dosta THC,i neke sa dosta CBD,pa napravim ulje i pomijesam zajedno?
sta mislite o tome?
gledao sam onaj post top 10 med. strainova,ima svega a nije se lako odluciti.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja sam bio u toj dilemi i odlucio se za dieseltronic od Resin Seeda jer mi je to bilo dostupno 5%cbd 5%thc htjeo sam cannatonic ali ga nisam uspio nabavit!
Pozdrav i sretno!