Random sjeme, prvi out!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
A čekam menke jos od aliena seedsa, ovo je random pa ako mi uspije, dobro uspije ;)
Znači mislis da je normalna s obzirom da je proslo tek 7 dana??
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
a u koju zemlju si to naguro? ak je neki humus crni shit....mozes i presadit.
dost malo se cini za 7 dana...osim ako u 7 dana racunas od kad si zasadio.
kad ti stigne AS sjeme....stavi neku normalnu kvalitetnu zemlju i natrpaj do vrha casice ili teglice ak ces imat.

izgledom je ok...za bebu :)
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Pa 7 dana od kako sam je stavio u čašu ali bilo je lose vrijeme 3 dana pa računam da ju je to osporilo :/.. Uživo mi se jos cini bolja.. A zemlja je neka dobra kaže baba njoj sam ukrao za prvu ruku a poslije kad ju buden premjestio na sajt sam mislio tera magmu.. I btw mislia san je presadit u 25l posudu i tako je ostavit do kraja.. Jeli joj to dovoljno sto misliš?
Fala ti na pomoći ;)
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Hahah ma baka grow-a koku vidi joj se na faci :p
Mogao bih onda ubacit jos zemlje do vrha jer računam da treba jos biti u čašici najmanje 2 tjedna
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Da vidjet ćemo, rizično mi je stavljat na mjesto dok je jos mala zbog svega ostalog.. A reci mi molim te sajt je okružen sikarom i jedan bor je tu veliki kraj, sunce pada tokom cijelog dana do 7, pola 8 provjerio sam, samo me strah da joj taj bor moze uzrokovat probleme prilikom rasta.. Valjda nece kad ce biti u posudi..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
pa ne moras odma na sajt stavljat....presadi to u nesto vece i drzi to di i sad drzis. ta casica je jedostavno pre mala da tolko dugo drzis nutra. mucit ce se.
ako kazes da ima direkt sunca i ako mislis ostavit u posudi onda sve ok...osim pazi da ti ona smola nebu kapala po biljki ;)
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Mogu je presadit u nesto veće ali onda neman gdje s njom, jedva sam sad nasao mjesto.. Ali budem se snasao nekako.. Dada normalno zato sam i odlucio da bi u posudu s njom iz razloga ako dođe do nekih komplikacija da je mogu odnijet negdi drugdi.. Stipe fala ti puno, javim se opet za koji dan s novim sličicama.. :D
Btw.ovo mi je prvi grow ikad tako da se nemojte ljutit ako nesto ne skuzim ili tako nešto.. Ugl.sad cekam ak 49.. Jednom sam ga pušio i tako me digao da sam mislo da sam na koksu, prva liga je uff, i jos pise da je za početnike :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
prebaci svakako u veću posudu, ne mora bit odma u najveću!!!
sa ovih 2dl , ubaci u 1-3 L , neće bit preveliko
ali ovih 2dl je malo!!!!

sretno frende!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Pa tako sam i planirao, al konačno san mislia u tu od 25.. A dali bi bio problem odmah u najveću, vjv.bi trebalo biljci malo duže da se privikne da je u vecoj sredini.. Jeli netko zna koliko košta terra? Nije preko sto kuna, i kupio bih odma i gnojivo dok imam novaca.. Koje gnojivo bi mi najbolje bilo??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnik.1995

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
Njima i je najbolje odmah u najveće, samo kako si rekao da ne možeš držat doma u velikoj probaj u manju pa u veću.(mada možeš odnjet do sajta, gdje će bit....pa nek stoji!!!

Zemlja nije više od 100kn, a gnojivo za početak uzmi Plantelu list za vegetaciju, a o cvijetanju možemo kad dođe vrijeme!
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
znači pljuni u ruke, pa lopata!!!
iskopaj dovoljno veliku rupu za tu 25 litrenu kantu, i to je to!!!
potkreši granje okolo da ne smeta, i to je to!
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Znam mislio sam to sredit lijepo, to mi je tren posla sa škarama za lozu..ugl.nisan mislio kopat rupu nego je držat u kanti cijelo vrijeme ko u pitaru.. Jel to može tako? Ako nemoze iskopat cu, na sve sam spreman.. A za taj broj i ulicu meni se to nevidi sori, a i nebi je bog naša ionako jedva ja haha :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Steta je drzati u kanti a ispod sunca...ja bi tu neku rupu iskopao i ubacio bar 60l nekakve dobre zemlje i iskoristio maximalno klimu u kojoj se nalazis...bas zato sto je jedna u pitanju,izvuci maximum ;)