Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pratio kilometrazu od doma... ahaahahah Stipe ima i toga :D ehhh Stipe, doma tata zauzeo, ja sam jos pile malo, tako da mora vako kako je :D a jes istina imam Dark Devila i Cheesberry doma :D a one iz dnevnika su daleko, daleko :D
Al da to je ta kilometraza, al kad odem na sajtu, kao da sam doma ;)
Po cijeli dan sa biljkama :D i zao mi je sto ne mogu cesce da ih obilazim, al jbg kako reko gore, oduzim vreme i novac... odoh se spremat za ribolov,evo i pozdrava ekipa od mene... stej haj 1470312363229-683919359.jpg
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju uživaj u ribolovu i malo navrati da vidis kaj ima 89km od kuce...dal nizvodno il uzvodno, ja sam negdje u sredini:banana_rasta:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Mogao si se predstavit i tako..... ovak malo ko padobranac uletavas :)
Suhog, otrimanog. naravno. Nema bas smisla da pisu tezinu sirove biljke.
 
05.08.2016
4
3
3
Zasto je vazno da se predstavljam? Koliko sam upoznat ona kalira 70% toku susenja a nisam do sad cuo da je kome izbacila preko 300grama suve pa mi je ovo tvoje interesantno...

Imao bih par pitanja ali za nekog ko se bas dobro razumije. Koja je najbolja vrsta za napolje da zavrsi do septembra ali da je prinos i THC dobar i da li je moguce napraviti dvije berbe automatika napolju za sezonu MAJ-SEPTEMBAR i koji je prosjek njihove jacine i prinosa...
 
Poslednja izmena od urednika:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Evo jos jednomm svaka cast za outdoor..Citam lika klepili sa 103 stabljike...

@L0oD pa ne keacim jer se nemam stavrno s cim za pohvalit.. Trenutacno sam na velikoj prekretnici (pitanje je dal cu i dalje grovat jer me ubio zadnji grow u pojam) jer je zadnji grow ispo epic fail! al epic fail... 6 curica ,15,17,18,20,28 e to su rezultati po gramima,6ta je na susenju.. Toliko o photonu 6 i mojoj kupovini... Imo opet def sranja i svasta.. Presalto samse na 2 druga foruma.. Jedan je privatan a drugi je AFN... Ne znam jel sam glup ili sta al ja imam s mephistom JEBENIH problema s germinacijom.. Ono rate mi je 30%.. Narucim od dinafema cheese sve 3 germ bez beda! sve uvjek isto radim maramica vlazna.. Sva sreca pa imam jedno 10ak sjemenki jos od mephista.. Cheese konacno odradim bez greske i pokupim one aphide jebene.. mamu im..

I da onon pederikosu malo0m, STIPE i JE FACA! Stipe uz par likova ovdje je BOG!!! i bas dobro sto si riji dao lokaciju di si.. Sigurno te nece nac u tom ogromnom beliscu!
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
i da li je moguce napraviti dvije berbe automatika napolju

Moguće je onoliko koliko si ti sposoban,točka,zarez,novi red ...
Prebacio sam ti temu na odgovarajuće mjesto sa ovim ali kraćim pitanjem ... a ono osvanu pitanje i ovdje ponovo,samo malo opširnije.

Ajmo,bacaj se na čitanje pravilnika i vodiča za vanjski uzgoj,nemoj da si ljen :D
 

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Koja je najbolja vrsta za napolje da zavrsi do septembra
Jedino auto sorta a nijedan fotoperiod nece zavrsiti do septembra.
ali da je prinos i THC dobar
Ovo zavisi od tebe :)
i da li je moguce napraviti dvije berbe automatika napolju za sezonu MAJ-SEPTEMBAR i koji je prosjek njihove jacine i prinosa...
Moguce je, prosek racunaj na 50gr po biljci a prosek njihove jacine je nekih 15-18% thc-a zavisi od sorte.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Zasto je vazno da se predstavljam?
ne znam, meni bi bilo samo fer. obicno je kako ti prema zajednici, tako ona prema tebi
Imao bih par pitanja ali za nekog ko se bas dobro razumije.
eto, sad ja tebe pitam zasto bi neko ko se "bas razume" tebi odgovorio, ova zajednica nije usluzni servis gde das kintu pa dobijes odgovor. malo se uklopi u forum pa ce sve biti na mestu
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
A tačno @PowerSeed vidiš da je žurbi čovek da zaradi neku lovu...šta će njemu zajednica, forum, pi**e materine. Treba mu puno, jako i odma'!
Jeste prike, jeste...
nema leba bez motike...čak ni u tvorza. :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
05.08.2016
4
3
3
Evo da vam se predstavim da me ne prozivate, Zovem se Marko i dolazim iz Trebinja. A sto se tice zarade i nisam usao u te poslove ali nikad se ne zna sta vrijeme nosi...

Zbog cega ide previse u visinu a nije gusto granje?
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ovdje ekipa sadi iskljucivo za osobnu upotrebu,za ljek,za zivot.
nikad se ne zna sta vrijeme nosi...
Sve stoji medutim nije vutra ta koja ce ti rijesiti egzistenciju vec posao i zdravlje.
da me ne prozivate
Ne proziva te nitko vec ti hoce ukazati na pravila foruma kako bi se bolje uklopio ako si dosao na forum sa ljubavlju prema biljci.:):thumb:
Edit;imas temu gdje se predstavis forumu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
05.08.2016
4
3
3
Samo da nesto razjasnimo, ja ne sadim plantazu niti cu je saditi, jednostavno me zanimaju te stvari i to je to na pome se zavrsava. Ova pitanja sam postavljao na osnovu ovi tema!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
05.08.2016
4
3
3
I jos nesto imam prijatelja koji boluje od kancera, kazu da je ulje ljekovito ali da je potrebna veca kolicina da bi se ono napravilo...