Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
09.08.2016
0
0
0
50
Treba mi neki carobni grah , obradovao bi me ak 47 , ili acapulco Gold , ali volim ja mnogo toga samo da ne putujem u hrvatsku da bi poderao djonove jer ne treniram biathlon ni triatlon , ali zato treniram udah pa onda zadziis , dris , jooss drzis , pa malo popustis tk da novi zrak spreci gubljenje svesti i tako dok se jedne suse one prethodne se puss ... olimpijci koi seebave istim sportom kao i ja razumiju sto zelim reci ... ali pre nekog vremena desio mi se peh ostao sam bez semena tako da po tom pitanju hinim nesto poduzeti . Svaka sugestija bice dobrodoslaa Pa da moja Cvijecarnica opet bude sarena dok se ta hipnotizirajuca aroma rasplinjujee u nosnicama ... :) , pa ako neko ima pametan savet , u tone ubrajam one tipa idi u Amsterdam Sensi seeds ce ti sigurno pomoci to znam i sam , trebam nesto blize brze a jednako kvalitetnog genetickog sklopa ! Bok Stari i Mladi !
search
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
neznam di da napišem pa ću tu:

danas ili jučer, neznam kad točno jer sam zbomban i cool non stop, sam nekom stiso "neslažem se" na neku izjavu, ili nešt, no ne zato da ga podjebem niti dignem tlak nego jer se s tim u tom trenutku nisam slagao, i sad pazi vamo, danas meni netko stisne ne slažem se na fotke iz dvorišnog mini divljak growa, pa gledam što je to s čim se neslaže, gledam, nekužim, možda s kutem slikanja, šta ja znam, no izgleda da sam to dobio za odmazdu, hahahahaha, stvarno nas ima svakakvih:udarac:
:rasta::rasta::rasta:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
hebeno, znači odnda mi koji smo dobili za odmazdu možemo pravit malu unutarnju frakciju tu na smetlištu, :rasta::zvizd::joint2::cool23:
napravimo pobunu, organiziramo potajno ubojice određenih profila koji neidu nama pod kapu, što bi se našim jeziko reklo, očistimo indicu od ruderalisa
:lol:
dobio sam ja danas i po pičiću od admina nekog, spomenuo sam frenda neš i nema, jebote ko laserom me editiro, imo sam osječaj da sjedi iznad mene, bio sam upušen ko smeće, kod mi je odozgo opali šljagu:vutra::vutra::vutra::makaze::makaze::respect:
kod mene danas u 4 navrata od jutra tuče pljusak, majku mu njegovu, a magla bila do 9, valjda će upeć sutra pa nadalje, treba mi paklenih dana još....
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ma trabunjam, kažem ti da sam do maloprije neki dobar hihg imo od jednog heda, čista zajebancija:vutra::razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
Genetika baki :D Ne mozes znati sta je dok ne uberes i probas :D Moze izgledati kao indika a biti sativa i obrnuto :D

ne mozes prepoznati po highu da li je biljka indica ili sativa. Bijka po svojoj fizionomiji moze biti indica ili sativa (dominant) sto znaci da pokazuje karakteristike koje se vezu uz određenu vrstu, ali jedini siguran nacin da znas da je biljka jedno ili drugo, je to da znas koji strain sadis i koja mu je gentika.
Kada sam i sam, retoricki postavio pitanje kako bi razlikovao jednu od druge @PowerSeed napisao je sljedece

po tome sta je proizvodjac semena napisao za doticnu sortu, jedino on zna kako je radio briding ;) ako ne znas proizvodjaca mozes da se slikas i nagadjas, a koliko je zenuto pricati o tome sta je samo na osnovu fenotipa pricalo se na forumu uz fotke na par mesta

imas indica koje ce te itekako dignuti, imas sativa koje ce te lockati na kaucu par sati. Mozes imati klonove iste biljke (znaci ne cak ni sjeme) koje ces prije ili poslije obrati, cure-ati ih kako treba ili ne, susiti kako treba ili ne, i one ce imati totalno drugacija djelovanja.

Kako istrazivanja cannabisa nailaze, tako se i spojevi u cannabisu tocno odredjuju kao i njihova djelovanja. Pa tako, kada se naprave profili terpena i flavoida za odredjeni strain, moze se uz omjer cbd:thc i odrediti kakav ce biti high te (medicinsko) djelovanje. To sto neke vrste sativa u pravilu imaju vise ili manje odredjenih terpena pa kao posljedica toga dijeluju na odredjeni nacin, ne znaci da ce svaka sativa biti takva. Sto svatko tko je uzgojio vise od jednog straina zna i iz vlastitog iskustva. Za one koji zele znati vise, googlajte terpenes+high+cannabis+medicinal effect i dobit ce te na stotine linkova koji se bave upravo tom tematikom.

Malo edukacije nije nikada nikoga ubilo, dok arogancija, bezobrazuluk i misljenje da si najpametnji na svijetu i da si najbolji grower koji je ikada koracao ovom zemljom mogu biti itekako pogubna, pogotovo za ljude koji znaju jos manje i uzimaju to kao neke relevantne informacije.

Tako, kad sljedeci put budes isao nekome pametovat, budi siguran da to sto govoris zapravo i je tako ;)

pozdrav svima, sorry na spamanju teme, ali jednostavno, gluposti koji neki clanovi ovdje pisu su too much :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
imas indica koje ce te itekako dignuti, imas sativa koje ce te lockati na kaucu par sati. Mozes imati klonove iste biljke (znaci ne cak ni sjeme) koje ces prije ili poslije obrati, cure-ati ih kako treba ili ne, susiti kako treba ili ne, i one ce imati totalno drugacija djelovanja.
kakve veze ima tvoj post sa onim sto si me citirao
Za one koji zele znati vise, googlajte terpenes
cemu kad imamo dobru temu o terpenima https://www.vutra.org/threads/aroma-i-okus-kanabisa-terpeni-info.11406/
ali jednostavno, gluposti koji neki clanovi ovdje pisu su too much
na koga se konkretno odnose te gluposti o kojima pricas, mada ne kontam ni o kojim glupostima pricas
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
moj post i tvoj citat imaju veze zato sto je budalin napisao da ce po highu prepoznati da li je biljka indica ili sativa - sto nije istina i to se ne moze po highu odrediti.
i gluposti na koje se referiram su to sto je on rekao - da po highu zna da li je biljka indica ili sativa
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajd ok... no posto sam ja poslednji citiran mislio sam da se obracas meni, al jest mi ostalo nejasno pa sam zato i pitao. sad nesto kontam da si zapravo uzeo moj citat kao uvod u tvoj odgovor njemu, al je ispalo kao da odovaras meni
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
tebe sam citirao samo zbog tog dijela u kojem si i sam napisao to sto sam i ja govorio, da ako ne znas koja je gentika u pitanju, ne mozes sa 100% tocnosti znati da li je biljka jedno ili drugo (ili hibrid sto je i najizglednije), zbog cega mi je budalin pretio banom u PM :) jer se ne slazem s njim i argumentirano sam mu objasnio zasto se ne slazem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
18.10.2015
74
23
8
47
Onda mozda bi biljka mogla da se hrani direktno. Ka na primer ljudi sa infuzijom. Tako sterilno se probusi biljka sa iglom u stabljiku i hrani se direktno? Sta mislis o tome.