Royal Jack Auto hps250

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Pozdrav forumašima :vutra:.

Nakon prošlog djelomično uspješnog growa sa fem sjemenkama vracam se na automate, nekak su mi ipak draži :). Prvotni plan je bio ici sa autocolorado cookies od dp-a ali nijedna od 3sjemenke nije proklijala i uopce ne kuzim sta ima je, tako da je kao jocker uletio rqs-ov royal jack auto. Ali nebi bilo fora da i s njim nije bilo problema već u samom staru, stavljen u vodu pustio klicu i stavljam ga u zemlju. Prolaze dani i tek nakon 6 dana malo izviri sjemenka iznad zemlje i opet ne mice vidim ne moze skinuti ljusku od sjemenke pa se bacim u operaciju i skinem joj to. Prode taj dan i jos jedan biljcica opet nista gledam šta je ono ona opna preko koletoidnih listova i dalje stoji i neda im da krenu pa sam i nju morao nekako skinuti. Danas uspješno obavljena operacija pa se nadam da će uskoro normalno krenuti, sliku stavim sutra el sam danas od silnog stresa zaboravio.

Malo o strainu:
Royal Jack Automatic
  • THC: 16%
  • CBD: Medium
  • Flowering: 6 - 7 weeks
  • Genetic Background: Jack Herer x Ruderalis
  • Type: Sa 40% In 30% Ru 30%
  • Effect: A motivating and inspiring feeling
Box:
Isti kao u prošlom growu od osb ploce 16 mm dimenzija 60x60x120 prefarbano u bjelo.
Unutra od opreme :
Prima klima filter300 m3
Blauberg turbo t125
Ct 125mm
Agro superplant 250 w
Prigusnica 250w green power
4pc venta 125mm unutra za razno razna vrtloženja zraka

Gnojiva od starta hesi starter kit, a zemlja ce biti mix substral tera osmocote & composana blumenarde sa dodatkom perlita.
Uz to ovaj put planiram biljku na prvom presađivanju staviti u air pot od 20 l da vidim el se bude šta bolje razvijala nego ove dosada u klasičnim posudama. air-pot-superoots-20l-hydro-kit.jpg
Trening ce biti najvjerovatnije supertopiranje i lst!

Sliku jadnicka stavim sutra pa natipkam update cim se nesto krene ozbiljnije dešavati ako me ne zadese novi problemi:rasta:.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Thx hazeri na savjetu, kaj onda da ju ne rezem uopce samo savijam. Mislio sam supertop da ostane mala i grmolika posto mi se cini da vise da tako nego kad ju pustim.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Ja isti strain kad sam imao u boksu nisam rezao uopšte .Pustila je brkove negde u četvrtoj nedelji ,Lst od početka i ispala je poprilično korpulentna biljana na kraju . Dim ,videćeš i sam...neki tupi momenat koji je karakterističan za automate i koji odstupa od Sensijevog JH® ,ali sve u svemu okej :)
Sa srećom u nastavku !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Irieman sta se moze ocekivati koliko dana dozivi i u kolkoj si ju posudi imao.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
Je li to biljcica u nekoj plitkoj posudi? Ako je, mogao bi ju odmah preseliti u veću teglu jer korijen voli dubinu.
Sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Posuda ,12 litara ,cvatnja po specifikaciji RQS-a ,koji dan gore-dole ...
Podnosi gnojiva super, poprilično halapljiv strain ,lagan za uzoj. Pripazi na vlagu u cvetanju ,nije baš tolerantna na plesan ...
Ovako na prvu loptu to je to ,ne sećam se baš svih detalja al pratim svakako dnevnik pa ako nešto ne daj Bože zatreba tu smo :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Jesam na posuda je nesto veca od pol l za prvih desetak dana onda ide u final pot.
Irieman hvala !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Kao što @hazeri reče, samo LST bez ikakvog sjeckanja.
A idući put probaj automata odmah saditi u finalni pot, vidjet ćeš razliku... ;)
Sada kada si riješio problem sa ljuskicom (i ja sam imao takve probleme) samo guraj dalje!
Sretno do kraja! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kaolite

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Danas malom jack-u 8dan. Jucer presaden u 20 l airpot u mix terra osmocote i composane blumenarde te dodan perlit unutra odokativno, te zaliven ph korigiranom vodom sa dodatkom hesijevog roota. Na slici je malo pospan ocito te se nadam da ce skoro krenuti rasti. Pozdrav forumasima :)
IMG_20170226_143301.jpg IMG_20170226_143248.jpg