Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2013
14
1
3
Da , znan u pravu si. Fala ti puno.
Ne znan koliko triba čekat da naraste i procvate , iman li toliko vrimena da bolest ne krene u progresivnu fazu...samo bog zna.

Iman verandu na jugu , jugo-zapadu. Stakla su zaklonjena velikom zavjesom . Toplo je i zimi tu..., jer u gradu u kojem živin ladno je samo kad dere bura.
-Moga bi tu posadit jer se izvana ne vidi ništa - radi zavjese........znači ima čitav dan sunca i topline a zaklonjeno je od nevrimena.

Čitajući Vas sve , naučija san da je potrebno naručit žensko sjeme .
-Mogu li zamoliti za 2-3 kvalitetna linka di bi moga naručit jako dobro i kvalitetno sjeme Indica ili Sativa. Pretpostavljam da mi je za mamu dovoljna jedna biljka ali možda ipak da naručin bar 3 komada sjemena , jer zlo nikad ne spava. Ili neko sjeme drugačijeg naziva?

-Da li je u redu posadit nakon šta dođe sjeme , u 1mj./2014.g. jeli moguće tada?

Hvala Vam.

da dopunim ; veranda je visoka nešto manje od 3 m.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
6 do 8 biljaka ima smisla, ako obezbedis uslove mozes saditi kada hoces tokom godine, ne mogu se postavljati direktni linkovi, mada se po neki moze naci na forumu, koristi google za nabavku semena i jos malo iscitaj ovaj podforum
 
06.12.2013
14
1
3
6-8 biljaka znači. Dobro , kako si i rekao mogu se pronaći neki linkovi.
Inače , ako naručim sa nekih britanskih ili nizozemskih on-line shopova, je li problematično da paket dođe na kućnu adresu na moje ime? Ima netko iskustva s tim ? Kako postupit kod toga?
Molim dobronamjeran savjet i hvala Vam.
 
19.05.2013
5
5
0
Bokic svima. Evo i mene s mojim problemom.. Prije tjedan dana dijagnosticirani su mi policistični jajnici. Štitnjacu još moram prekontrolirat (čekam na red za pregled). Doktor mi je momentalno prepisao diane35, zabranio jesti slatko, masno(u užoj obitelji imam puno šečeraša i jednog srčanog bolesnika), pušenje, alkohol bilo koje vrste. S obzirom da sam apsolutni protivnik bilo kakvih vrsta tableta, i pušim svakodnevno :bong7bp: željela bih pokušati sa uljem. Nigdje nisam vidjela da se spominje da pomaže kod policističnih jajnika, ali sigurno pomaže. :dada pa me zanima jel netko iskustva u slušaju kao što je moj? radila bi svoje ulje pa bi molila savjet koju vrstu da koristim? unaprijed se zahvaljujem. :costumed-smiley-027
 
18.01.2014
6
0
0
Pozdrav, evo čitam forum i na par mjesta sam vidio link za nabavu sjemena na internetu, ali linkovi više ne rade. Dakle, možete li mi stavit link ducana
 
18.01.2014
6
0
0
To je kao da kazes da nike tenisice mogu kupit u bilo kojem online ducanu, mogu, ali neki su provjereni, neki su varalice, neki su jeftini, neki brzo dostavljaju, a neki ne, bilo bi ljepše od tebe da si jednostavno odgovorio.
 

portoriko

Aktivan Član
15.01.2014
58
52
18
Pozdrav svima.Tek ima par dana kako sam ovdje,a već pune ruke posla. Naime,kolegica bi rado pomogla svojoj majci s dijagnozom zloćudnog raka kože a čula je za spasonosno ulje od konoplje,i tu sad upadam ja. Obećao sam da ću sve ispitati (ona ne zna da sam ja već duboko u toj temi),i tako sam dobio jak vjetar u leđa. Dakle,na posao: indoor ili outdoor,svejedno,sve piše ovdje. Sa naših prostora najbolje je otići u Sloveniju i sasvim legalno kupiti sjemenke,ako želite nešto specijalno,možete naručiti i pričekati par tjedana. Na tražilicama ćete brzo naći šopove,ima ih puno,ključna riječ - cannabis.Ne morate se bojati žbireva,nisu šopovi pod nikakvom kontrolom, vi ste anonimni kupac. Sve ostalo jako je dobro objašnjeno na Forumu. Još bih samo preporučio knjigu od austrijske travarke - Maria Treben : Zdravlje iz Božje ljekarne -, njezini savjeti sa ljekovitim biljem u kombinaciji sa našim uljem morali bi pobijediti većinu tumora! Sretno !!!
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Pozdrav ljudi..

Dakle član obitelji mi boluje od raka debelog crijeva.. Odmah nakon dijagnoze bacili se na pronalazak ulja od cannabisa. Kupljeno ulje se činilo jako dobro, dobar background story i izgledalo i mirišalo onako kako ga svi zamišljaju. Crno, jaka aroma, cisti okus cannabisa. Doslo je do problema kod konzumacije iako je bolesnik krenuo sa slabim dozama, hvatala ga depresija, nemogućnost rada(jako je marljiv te ga je to jako pogodilo) .. Nakon toga iz drugog izvora dolazimo do ulja od navodnog onkologa koji time liječi neke svoje, ovo ono.. priča..
E sad, to ulje nije u potpunosti crno, ne utječe uopće nakon konzumacije na osobu i nema miris po travi, nego prije po špinatu..
Skeptični tim drugim uljem došli smo do sljedeceg plana. Preko dana konzumacija tog 2. ulja "slabijeg" a navečer prije spavanja jače.
Moje pitanje je dali se netko susreo s ovakvim "slabim" uljima, tj. uljem koje ne podsjeca mirisom i izgledom na vutru.

Mogu postat slike možda, ali mislim da to nije potrebno.

Hvala unaprijed.
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Ne znam, muči me to, mislim ono, brijem da je ulje od marihuane, ali opet radije bi da troši ovo prvo ulje koliko god teško..
Ako još ko zna može se javit. To drugo ulje je zelenkasto lagano, neki špinat il nešt.. :kackepieksen:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
budjavBud je napisao(la):
dolazimo do ulja od navodnog onkologa koji time liječi neke svoje, ovo ono.. priča..
i dr. su počeli dilati....

keep-calm-and-legalize-weed-1.png
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Za dr.-ove je sasvim prirodno da dilaju. Cak se mogu svrstati u dilere broj 1 u svijetu, jer bez njihovog potpisa ni oni proizvodjaci droge iz farmacije ti istu nece prodati, da ne spominjemo davanje.
Lijecenje nikada niko nije proglasio zabranjenim, pa taman da se otrovom lijecimo, sto nedvosmisleno dokazuju razna "lijecenja" zracenjem, a bogami i zmijskim serumom.
Tesko cemo pohvatati kolektivnu svijest na jedno mjesto, al mozemo uticati na to da nasa bude tamo gdje je nama lijepo i gdje cemo biti zdravi i sretni.

Ovakva zajednica koja potire sva moguca prava pojedinca je najveci uzrocnik bolesti modernijeg doba.
 

wave

Aktivan Član
24.12.2013
92
80
0
Gazele (iako je post iz decem.),

Ja sam iz gotovo istih razloga krenuo u uzgoj, prvo sam mislio kupiti ulje. No kada sam preko jednog čovjeka čuo cijenu ostao sam paf. S obzirom na financijsku situaciju trenutno, previše. A i ono najvažnije, jednostavno ona sumnja i šta bi dobio od ulja. Kad vidim kako Budjav opisuje kvalitet ulja i neujednačenost siguran sam da je jedini ispravni način vlasiti uzgoj. Siguran si šta dobivaš. Ljek bolje djeluje ako vjeruješ u njega da će djelovati.
 
01.02.2014
9
4
0
Pozdrav svima,

Ponizno molim da primite novog člana J
Voleo bih da mi ovaj prvi jubilarni post bude nešto veslijij i razonodniji, ali nažalost nije tako…. (no biće prilike I za žurkanje, verujte mi! :tovarenje_banana:
Naime, otac mi se razboleo od raka na pankreasu. Operisan, kenula blaga anti-recidiv hemoterapija, ali nakon nekoliko meseci pojaviše se metastaze, zahvaćena jetra…. Krenuo na drugu (tešku) hemoterapiju koja nažalost nije ni zaustavila, nit usporila napredovanje ovog govneta ….
Medicina je klonula…..I tu čuh za čudotvorne moći kanabisa (s kojim se družim nekih 20-tak godina), i RSO ulja. Iako živim nedaleko od Holandije, gde je pristup razonodnoj vutri vrlo lak, nikako da dođem do tog blagoslovenog ulja (pa ni do veće količine headova). Malo je dockan da sad uzgajam, da cedim, te tražim neko rešenje.

Hvala Vam svima na dobroj volji, i bravo za sajt slobodnog govora o nama dragoj Sativi ! ;-)

InVuVe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore