sad storyy

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.03.2012
3
2
3
31
Pozdrav svima ljudi! Imam jedno pitanje, pusim vec dugo 12 godina (26 imam)
Iskreno nemam iskustva sa grow-om ali kakvo je vreme doslo pozabavicu se vise tom temom u narednom periodu! Ono sto mene zanima je, jer sigurno znam da ovde ima dosta ljudi koji sa street-a uzimaju tacnije ne gaje svoje..Ljudi ovo je postalo neverovatno lose, tolko lose da sam razmisljao i da prestanem da pusim :s Ne znam da li ste primetili ali u poslednje 2 godine u Srbiji se vrte 2-3 vrste skanka (naravno da nije skank) pritom miris je miris svega osim onaj lepi miris vuje :) Zanima me da li postoji jos neko koji deli slicno misljenje ili sam ja toliko u zabludi nekoj da je to zaista neverovatno, pritom dobijes kao da je ostalo jos 30g u celom svetu...pokuso sam u kratkim crtama da vam objasnim problem koji me muci vec neko vreme...izgleda da je dosao cas da se i ja bacim na grow drugacije ne moze..inace treba jedna plata samo za dudove na mesecnom nivou :D :D :D
 
06.03.2012
3
2
3
31
Procitao sam upravo, ne vidim u cemu je problem? Jos sam gledao da se sto jednostavnije izrazavam, i da izbegavam neka glupa pitanja ... zbog toga sam i stavio u brutal offtopic :eek:
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.970
233
Шчбћа
Onda si propustio da pročitaš ovo:
Molimo vas da preskočite priče o nestašicama, ceni vutre na "tržistu", kvalitetu, dilerima, paketima, online kupovini, kupovini na ulici, prodajnim mestima, kako na ulici prepoznati ovo il' ono...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.