Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.907
43.642
3.198
Bekaa Valley
ja sam radio samo auto bio diesel mass i ranije black diesel, al za svaku preporuku, jedino sto miris ubija u cvetanju tako da po tom pitanju nije za one kojima to moze napraviti problema

• Sviđa mi se
Reactions: Mars1987

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
487
63
HR
Dali netko ima iskustva sa : miris ? , kloniranje ?...i općenito za uzgoj u indooru ..

Critical Kush-Barney’s Farm

Developed by the Barney’s Farm team. An unusual blend of fine genetics. Critical Kush is a blending of the famous Critical Mass with OG Kush. This is a powerful and extremely vigourous indica plant, yielding huge amounts of beautiful stoney kush. Flowers in just 8 weeks indoors, and grows medium height with great flower-to-leaf ratio. Take pleasure in it's sticky feel, aromatic sent, crystal-covered buds and knockout-stoney high. The kush taste is unmistakable, and the yield per plant phenomenal. This new hybrid is a significant advance in modern marijuana breeding. It's Indica-dominant nature makes it ideal for relaxation, pain relief, and late night smoking.
information
type: Indica
yield: 750gr/m2
height: 80-90cm
flower time: 55-60 days
harvest time: End September
thc: 25%
cbd: 2.1%
genetics: Critical Mass X O.G. Kush

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.034
188
38
Ja sam iz češke dofuro ww i chees od fair seeds.probano još:royal dworf,vanilla kush barnys,pineapple express barnys,kalašnikova auto od ghs,greenspoon barnys i trenutno og kush od royala!Spoon daleko najbolji,ali i zafrknut za grovanje!A ww i chees su bili čak i po duplo jeftiniji od ovih ostalih,a dali najveći yild i kvalitet!!

31.10.2014
104
160
43
41
Montevideo,Urugvaj
doživio sam jedno jako lijepo iskustvo i rado ću ga podjelit sa vama iako možda kršim par forumskih zakona al toliko san oduševljen da sam spreman riskirat i kaznu :)
Učeći novo gradivo naletio sam na zanimljiv site koji daje besplatni download biblije za uzgoj :
www.bez direktnih linkova, reklamiranje je zabranjeno.com
skinuo sam knjigu i prošvrljao siteom ima krasnih vrsta sjemena i zanimljivog štiva jedino što je malo skupo za nas što radimo za siću a ne bavimo se dilanjem i zgrtanjem para pa sam im malo kukao da naprave neki povolnji paket ko što je bio nirvana indoor mix u svoje vrijeme za nas siromahe sa druge strane svijeta a oni su mi vjerovali ili ne poslali nešto i to mukte (besplatno,đabe.) čak su i poštarinu platili sad što će točno doć neznam :)

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.907
43.642
3.198
Bekaa Valley
vodi racuna da vise ne krsis pravila foruma, dva su ovog puta u pitanju:

11. Reklamiranje je zabranjeno

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
Prijatelj Foruma
16.10.2009
3.094
5.839
298
51
upiši u forumsku tražilicu pa vidi. ja prvi put čujem za njih, a i nisam vidio do sad da ih netko spominje na ovom forumu...

Bizzzo

~ Herbalist ~
Urednik
Grow Support
11.02.2008
2.799
7.118
258
50
Zbrkulja
vutra.org
Bulk Seeds is listed as "gray" at the SeedFinder. This means we do not have very much info about this seedbank - you should have a view to the user-reviews or try by self at your own risk. Btw... This company is listed as a breeder at the SeedFinder...

22.02.2015
5
0
1
24
Pozdrav dobri ljudi
Prvi put naručujem sjemenke..odabrao sam preko ghs-a...ugl. Zanima me jel ja njima mogu uplatiti u kunama?
Znam da je pitanje glupo, al stvarno ne zelim nest da smrdam bezveze

30.08.2012
12
0
1
50
Pozdravljam
Jel ko naručivao seme od
Nirvana Seeds
???
Zanima me koliko traje dostava od dana naručivanja, kako je seme upakovano i koliko je to bezbedno (za naručioca, tjst mene)?
Hvala za svaki detaljan info.

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
453
871
93
Agram
Nirvana ti je pouzdana. Dostava može trajat od jednog pa do četiri tjedna, sve ovisi do kuda ide. Ako i zapne na carini, neće ti se ništa dogodit :)

• Sviđa mi se
Reactions: ShHead

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
11.982
33.627
2.698
Weed California USA
Ja sam narucivao iz Nirvane. Dodje kroz par dana. Zapakirano u kartonsku razglednucu(odlicno).
Meni je klijavost bila 3/5. Jos sam od dvoje ljudi cuo da imaju problem sa klijavosti.

• Sviđa mi se
Reactions: ShHead

gfs

16.05.2014
3
0
1
Pozdrav.Nisam do sad narucivao online,pa me interesuje kako to ide.Narucio bih sa royalqueenseeds(njihove sam kupio kad sam bio u amsterdamu).Koliko treba da stignu i tako to,uospteno vasa iskustva sa njima...I ako bi mogli da mi pomognete u dilemi koju da trgujem...Trenutni favorit mi je O.G.kush.:)