SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
vjerujem da problem nije ni marihuana ni 4 godine, nego to sto ocito nepricate otvoreno o seksu, o tome sto zelite.
zadržava se previše na jednom mjestu kazes zasto nepopricas s njim mozes i tokom seksa reci sta da radi sta hoces on nemoze citat misli i osjetiti sto ti zelis, isto tako su opale strasti vise radi rutinskog seksa, docekaj ga stajaznam obucena ko francuska sobarica medicinska sestra pingvin ili sta vise voli

no opet to je samo moje misljenje
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
li-pe-song je napisao(la):
...ali onda se on izgubi, zadržava se previše na jednom mjestu...
Što vi mislite?


Pa kad malo bolje razmislim....nije tebi ni loše:icon_lol:
Sorry,jutrom sam ozbiljniji nego predvečer.Šala mala:):respect:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
U svakom sličaju Organizacija je tu da pomogne ako ima kakvih problemčića....;)


Al'ne daj mu da puši svaki dan.A on pošto voli zapalit...učinit će sve da ti udovolji:icon_lol:.....zadovoljna ti,zadovoljan on.
Živila...:bong7bp:
 
12.09.2010
4
0
0
37
ajooj tu je problem ako mu ne dam da zapali onda postaje agresivan i razdražljiv....:knockknock:

ugl, prvo zapalit pa onda sve ostalo... više voli gens od sex-a a ja više volim sex od gens-a pa sam ja ta koja udovoljavam....
hm....:icon_question:
 
12.09.2010
4
0
0
37
SLO-Era je napisao(la):
ma "lazete",vi se naduvate-i jadni zaboravite,da niste sami :))) mozda je to sto kažu,da sve vise zena zbog nezadovoljstva-trazi spas u alkoholu
pa muske kokoši-gde vam/nam je dusa..
jedino ako ste toliko ukočeni,uštigljeni,da se treba pre razvalit. Jedan,dva dima može...vi ovde pomenuste sorte-od kojih se sastavit ne može....
ili je meni skroz naopaka,luda krv :)))

tako i ja to vidim :(
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
li-pe-song je napisao(la):
ajooj tu je problem ako mu ne dam da zapali onda postaje agresivan i razdražljiv....:knockknock:

ugl, prvo zapalit pa onda sve ostalo... više voli gens od sex-a a ja više volim sex od gens-a pa sam ja ta koja udovoljavam....
hm....:icon_question:

Nije tu problem u gandzi, problem je u partneru :p
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Odlicno iskustvo koje zelite da ponovite...
zvuci kao reklama, i jeste

preporucujem svima ,posebno onima u visegodisnjem braku ili vezi.


bez trave- kao da gledate omiljeni film na ekranu od 82 inc. sa suraundom.

sa travom- kao da gledate omiljeni film na plazmi od 50 inc. u full HD izdanju i suraundom.


samo oprezno dame,pazite koliko cete smotati vasoj jacoj polovini,u suprotnom nista od zabave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito
27.10.2010
17
0
0
31
Nisam probala, zato što su mi momci u krajnjem slučaju bili pušači, a nekad ni to. Jedan je koristio spid, ali to nije to, zar ne. :S
 
14.05.2010
45
5
8
37
Annette je napisao(la):
Nisam probala, zato što su mi momci u krajnjem slučaju bili pušači, a nekad ni to. Jedan je koristio spid, ali to nije to, zar ne. :S

na pravom si mjestu da nađeš nekoga i probaš :pP



____________

sorry, nisam mogao odolit :)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Znate onu staru dobru...Kakav esid,kakv ex,bolje marihuana onda sex!!! :D Iiiii potpuno je tacnoooo! Najbolji je sex posle marihuane,nema nista lepse od toga...Cula ti se pojacaju,svaki dodir ti bude drugaciji nekako,sve ti je drugacije i bolje...Osetis tu povezanost, jedinstvo i na duhovnom i telesnom nivou....Sex vise nije samo sex nego kao neko psihodelicno iskustvo! :D Prelepo!
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
ahaaa...pa da...lici pomalo:)

0021a.gif
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nebih se slozio sa tim nekim zabranama ili ovako ili nista. Iz iskustva govorim "lepa rec gvozdena vrata otvara". Covek koji je pod uticajem nekih opojnih sretstava nevoli neka zanovetanja uslovljavanja i cesto se stvori negativan efekat. Mnogo bolje je lepo ili kroz neku salicu skrenuti ( govorim o osobama koja su duze u vezi ili braku ) paznju partneru na to sto i kako zelite. A najbitnije pricati kumunicirati jer bez toga brzo dosadimo jedni drugima i dolazi do neke rutine koju bi svaki par trebao da se trudi izbeci. Najteze je tamo gde jedan korisnik koristi a drugi ne.
Itekako ima veze koju koristite i u kojim kolicinama. Previse vas pretvori u jednu masinu bez osecaja umrtvi vas i moze doci do propustanja orgazma ( zombi ). Premalo pa to se ni netreba opisati. Kada upoznate sebe i svoje telo kako reaguje na koju vrstu onda mozete doci do zakljucka i dati potpuni odgovor na ovo pitanje. Tada cete upoznati prave cari sex-a pod dragom biljkom.
Posto sam u braku nekih desetak godina moja iskustva. Probam neku ne toliku jaku koristiti da nebuden stoniran i onda je uzivanje pravo. Mnogo je bolje kada oboje koriste jer skoro svaki put nekih 99% predivno sa nekim drugim pozama. Kada samo jedan koristi recimo svaki treci put je kao sa marom. Zavisi od puno uticaja koliko je naporan dan imas volje ili ne nesto ti u glavi neda mira itd. A kod upotrebe mare barem 60% problema u glavi odma nestaje pa tako da si u startu opusteniji i sve klizi mnogo lakse. Zato prvilno doziranje dize do neslucenih uzitaka. I prosto nemogu da verujem da neko nema volje za necim takvim. Kada je meni isto kao da si bebi dao zvecku prvi put pa nemoze da prestane.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Nisam procito bas sve postove u ovoj temi, ali sam nov na forumu i pokusavam uhvatiti korak s Vama pa citam na preskokce..

Iz osobnog iskustva mogu rec da gens prije sexa na mene ima utjecaj, sto kaze HighBadger, da se osjecaji pojacaju te je sam sex osjecajniji, njezniji, itd. ali ujedno i kraci nego kad sam cist...to je za mene u dvije rijeci vise "vodenje ljubavi."

Ali s druge strane takoder mogu reci da ponekad cura nije zadovoljna s tim (koliko god to glupo zvucalo) ona bi s vremena na vrijeme (oprostite na izrazu) da ju posevim onak junacki :banana:, muski jel..e tada nije dobro zapaliti prije..ali nakon takvog, zesceg, sexa zapalit joint je jednako dobro kao i zapalit ga prije..

Stoga pouka ovog posta je: Gandja pa sex ili sex pa gandja..dobro je oboje samo nek je gandje :banana_rasta: https://forums.vutra.org/members/15851.html