Shiva skunk - Sensi seeds Tajni vrt #2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.571
358
Dobra večer
9. dan cvatućeg režima rasvete a one se izdužuju.....nek samo idu....imaju kud
ipak su dobile insekticid.....Rogor.....u preporućenoj dozi za duhan.....lako za skakavce i leptire ali uočen je leaf miner ili na našem lisni miner pa je tu vrag uzeo šalu i sljedilo je obilno špricanje....cvjetova još nema pa samim tim nema ni potencijalnih problema a nema više ni živina nadam se

bilo je spike da stavim najlonku na ventilator da se sprječi ulaz životnja ali bila je kratko gore i skinuta je...previše se smanji protok zraka....odokativno za dobrih 70 %......sad je opet kak je bilo prije.....bez ičeg
problema s temperatzurom zasad nema jel radi od 17i30 do 5i30 kad su vani ugodne temperature.....
na zadnjem zaljevanju su dobile super vit,pola doze blooma i čitavu dozu boostera
kad sam ih zadnji put vadio van.....stajala mi kanta na koljenima a ja čerupam male grančice i neko lišče.....a nisam skužio da najvišlje vrhove vozim po lampi......pa su malo dobile po lampi od toga....niš strašno ali izgleda zuto.....i skureno :p

DSC03441.JPG
DSC03450.JPG
DSC03452.JPG
DSC03461.JPG skinuo sam jedno 20 ili više listova i donje kržljavice grane i to je zasad to kaj se čerupanja tiće
slike nisu baš za pohvalit se....ali kaj je tu je....budu bolje drugi put
još ne cvatu.....osim kaj su neke grane na cik-cak drugih znakova cvjetanja zasad nema
valjda budu uskoro
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.571
358
dokoturalo se do 9. dana cvjetanja više manje uspješno
zadnjih dana na očigled bujaju....prek noči......a i mjesec se penje pa sva vegetacija buja.....
problema nekih večih nema....ima fleka po listovima....sporadično....ima i od lampe opekotina i to je manje više to.....
u međuvremenu su dobile novo sunce....staro je bilo TEŽ....pa reko....da ga se rješim....čim prije
sad ovo blesiče..... DSC03520.JPG DSC03516.JPG a bome i grije više od ove rashodovane
ako se ona oznaka tumaći ko i ona sa guma za auto, onda je ova moja težovača proizvedena u nekom tjednu 2009. godine :fuck: al ok...dala je svoj doprinos i otišla u penziju
hrana i dalje redovita, sve po uputstvima
slike su i dalje žutare....moram ih pred buđenje dočekat u zasjedi s foto aparatom
nekih sramežljivih cvjetića ima......
DSC03506.JPG

DSC03508.JPG

DSC03504.JPG

DSC03512.JPG
DSC03510.JPG
DSC03497.JPG
DSC03511.JPG
to je to zasad

:vozdra:
 

Prilozi

  • DSC03506.JPG
    DSC03506.JPG
    249,5 KB · Pregleda: 51
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.