SHOW MUST GO ONE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nisam mislio prije 15-07 krenut s growom ove godine ali vrag mi nije dao mira pa....uranio za mjesec dana.
sjeme: nepoznato,susjed koji mi je dao kaze "albanski skank" hehe. stavljena direkt u zemlju, izbila za 6 dana.
zemlja: makedonski proizvod(5l. za 5 kuna).
gnojivo:nije bilo slavola pa uzeo neki MAKFERT(20-20-18) kristalizirano(0,5kg za 15kuna) za vege fazu,ide puna jusna zlica u 10 l. vode. navodno je i ovo organic,a kasnije ide chickenshit
voda:cesmovaca, onu koju ja pijem, pH nepoznat.
posuda od 2l. zemlje ubaceno oko 1,5l(nenabijeno)
"PUTERICA" STARA 20 DANA, 15cm VISINE
oko 7 dana bio napad muha pa sam fancy zemlju pokrio za malo obicne zemlje i naprasio neop[it. ,glodjenje stalo.
i
sjeme:isto(valjda), direkt u zemlju, izbilo za 4 dana.
zemlja:iz vrta pomjesana s ovcjim i kokosjim gnojem, odoka pomjesano.sjemenka pokrivena s 2cm kupovne da bi lakse proklijala
gnojenje: iskljucivo chickenshit, eventualno kravlji(ako dajxho dofura), voda ista.
"ENDIVIJA" STARA 1DAN ,5mm VISOKA
P.S. cekam 15-07, ostalo jos 2-3 sjemenke u rezervi.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
haha Albanski skunk :thumb:teska opojna droga.............sretno Sharplaninac
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
vis vraga, postoje strainovi za koje mi "profiji" jos nismo culi hehehehehe.
drSnop ili neki sl. je prosle sezone uzgajao marokanski skunk tehnikom "raste trska" pa... valjda i ja smijem hahahahaha. sused bude dobar pa ti da sjeme i ti)ja) njemu nemoj sr..i
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Nemora to biti lose ako je sjeme iz nekakvog paketa..brlja ,domacica,albanski skunk...divljakusa.Ja svaku godinu imam nekakvu divljakusu,posvetim joj paznju kao da je brendirana i mogu slobodno reci da gotovo uvijek ispadne bolja od vecine automatika koji svi sljakaju na isti nacin jedino se razlikuju u aromi i mirisu.Tako da nemoj pomisliti kako pljujem po random sjemenu u tom sam dimu 20 i nesto godina ove pekinezerice sa pedigreom uzgajam tek godinu ,dvije;) Fotoperiodama kapa dole ali auto sorte,banana.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
puterica: topirana26-6,pognojena 2 puta sa makfertom, vode svakih 2dana,visina 50cm.jucer presadjena na jako suncanom mjestu.

endivija:netopirana,nikakav trenig sa sada,dodan tanki sloj chikenshita,iznad toga sloj obicne zemlje. vode svakih 2 dana,visina 7cm.puno sunca,stoji na 1m. visine od zemlje.na odcvikanom deblu jabuke.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ENDIVIJA presadjena na istom mjestu di je PUTERICA . topirana na cetvrtoj internodi,samo na vodi, nikakva prihrana. povremeno oko nje(ga) shamu fighteri povrsinski prekopavaju zemlju a znaju i capnut koji list. narasla do 30 cm.

novost:jucer isklijala Female Seeds - X-Line C'99 Hybrid, mislio sam da nece izbit jer je sjemenka bila naizgled dosta "kilava".
za 10 dana ide direkt u zemlju.
 

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
slična situacija i kod mene,tek isklijala jedna,sad neznam da ju presadim u zemlju ili da ju bacim,pošto mislim da je stvarno kasno sad...

da stavim i tu što je isklijala u zemlju? mogu li onda od nje očekivati 50 grama cvjetova ako budem dobro odradio stvar i ako bude ženka?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nikad nije kasno prijatelju. ukoliko te ne brine gramaza. bitna je kvaliteta.uostalom, jel ti malo 50 grama? kolko bi platio tih 50g. da odes kupovati?jos neznas sta si dobio(macka u vreci). dok ima sunca,samo ju pikni u zemlju i uzivaj, nek ti ispadne zensko i fakticki ce ti biti ko da si posadio neko fancy automatic sjeme. za 3 i pol mjeseca gotovo hehehehe.
edit:
uostalom ja namjerno nisam htio nista ozbiljno zapocinjat prije 15-07 ove godine. ovo brendirano sjeme sto mi je stiglo ,doslo mi je ko AS na DESETKU.
imam ja dvije biljke koje sam izbacio sredinom petog ali se nicemu ne nadam . jedna je ubacena medju malde bagreme na medji necijeg polja i poljskog prasnjavog puta.ima oko metar,topirana.
druga je u neobradjenom polju. izviruje iz puzavaca sa metar visine .ostatak je pekriveno tim puzavcima u visini od 70 cm.
nit su gnojene nit zaljevane, znaci POWER SEED style, a izgledaju sjajno.ako ljudski faktor se ne uplete, bit ce min. 300g. suhog i to da samo da glavne topove skinem ostatak ostavim.
 

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
naravno da mi nije malo 50 grama,ako dobijem toliko udarit ću se nogom u dupe....nemogu reći da me nebrine količina,uzgajam prvi puta ove godine,i znam koliko je zeznuto zezat se po crnom tržištu za 1-2-5 grama,i koliko to masno plaćam,zato mi stalno prolaze slike kroz glavu da ću držati hrpicu vlastito uzgojene vutre koju mogu pušiti kad god hoću i u bilo koje doba dana...

imam zasad 2 biljkice,obje se lijepo razvijaju,a stavio sam na klijanje još 5 komada,toliko me strah da neću dobit nijednu ženku da nije za vjerovat.

ovu što je najnaprednija sam izvukao sjeme iz jednog cvijeta prije pušenja,tu travu ću dugo pamtit jer me oduzela,efekt je bio na vrhunskoj razini,a iskreno se nadam da će i njen potomak biti takav ako bude ženka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ako od 7 komada ne dobijes niti jednu zenku, ne znam kako ali naci cu te i JA cu te lupit nogom u dupe. you :signs046: . e da , spomenuti ljudski faktor. pod to se mislilo da covjek cija je njiva(meni nepoznat) krene cistiti drac pa uzme pokositi ili jenostavno zapali isti pa ostanem bez biljke. drugacije ne. ili kod ove druge, njiva nije obradjena par godina, kuzi se po vegetaciji. mozda odluci posadit psenicu na njoj pa ju izore i..... prije toga mora te puzavce pokositi i iscupat jedno 5-6 divljih sljiva koje su narasle na 5-7m visine.
hocu rec da biljke skoro uopce nisu sakrivene i mislim da je to njihova prednost glede prezivljavanja.
vrijedi izreka da se od sume ne vide drva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MasahikoKimura

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nista specijalno ,prvo otisao biciklom snimit lokacije i eventualno odabrat di bi se mogle "sakrit" biljke, sutradan kramp u ruke ,otisao do lokacije i isprobao di se lagano daju iskopat rupe od cca 5-7l. to mi je bilo bitno jer je znacilo da ce se korijen bez problema probiti dublje kroz neobradjenu zemlju.
ostavio tako tjedan dana da malo vegetacija oko rupa oporavi.
otisao do mjesta dok je lagano kisa padala, ubacio biljke i napunio rupe sa "Veflom" kupovnom zemljom, svakoj po paket od 5l.
biljke na presadjivanju su vec bile po 25-30 cm,tretirane odprije neopitroidom vec su im donji listovi poceli zutit. znaci da im je bilo krajnje vrijme da se presade.. inace su udaljene oko 1km. jedna od druge tako da ako neko uopce primjeti koju , mislit ce da su samonikle industrijalke pa .... ne polazem velike nade ali nadam se najboljem.
 

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
meni je problem sa zemljom,tu kod nas nesmijem otići u polj. apoteku kupit jer će odmah znati da ne sadim grah,tako je i s ostalim stvarima...zato zemlju pripremam sam,ustinjavam,bacam razni životnjski shit i tako dalje..

kad biljke budu nekih 30-tak cm mogu li samo baciti chickenshita oko stabljike,ne preblizu,ali onako,nekih 10-15cm od nje,i postupak ponoviti 2-3 puta u nekih 15-20 dana...hoće li to biti dovoljno za njen daljnji razvoj?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.