Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2014
29
8
8
Pa jer je lakse iskopat :rofl: evo jos malo offtopic, imam neku njemačku zemlju k-nesto, ph 5.5-6.5, gledao sam po forumu, netko kaže da je to dobra a netko da treba veci ph?!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ako nije brendirano sjeme, ostavi i isfuraj out bez zalivanja. eventualno odes 2-3 puta u 7 i 8 mjesecu kad su najvece vrucine.
za novi sajt najbolje ti je krenut ispocetka.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nema veze ako malo oštetiš koren,oporaviće se.
Ja bih kopao u krug oko biljke kocku dužine i širine jednog ašova pa u kantu pa na novi sajt.

Edit: sa fona ulazim pa nisam video sa su me Power i ostali preduhitrili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Njemacka zemlja na k, vjerojatno mislis o klassman zemlji. Meni je to odlicna zemlja, iako ja nisam relevantan da pricam o kvaliteti zemlji ali sigurno ima neko ko zna vise o tome. Vreca klassman zemlje od 40l u mojim krajevima kosta tocnih 40kn. Sad i ja pitam ove iskusne jel vrijedi ta klassman zemlja toliko ili ima i drugih manje poznatih proizvodjaca koji slicnu zemlju nude povoljnije?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
200 litara 115 kn (15 eurića) :D klasmann TS-3 ,provjereno,dobra zemlja.

A što se tiče iskopavanja biljki i prenašanja na drugi sajt,ajoj :D radije sadi nove na tom drugom a ovaj prati povremeno.Hebiga,nažalost,šta je tu je :D
Mislim,može se ...ali gledajuć iz moje perspektive ljenca ... ajoj :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EbolaDeath

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ako ti nije brendirano seme onda je i najbolje da ni ne presadjujes kao sto ti i rekao kolega Sharp..ostavis tako bez zalivanja i opet ce biti hedova i grama,samo odes da oberes i to je to..a za drugi sajt drugo seme sve lepo od pocetka jer jos nije kasno za novi outdoor...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EbolaDeath
20.09.2013
22
2
3
Planiram da sledece nedelje posadim neke biljke na sajt koji sam odabrao... Straha od ljudi nema, jer sam u selu sa 6 stanovnika a sledece selo je na 30km i niko ziv se neide po tom krsu i kamenjaru. Medjutim, imam jedan drugi problem vezan za sigurnost sajta: divlje svinje... Sta mislite, pojesce te bestije biljke ako ih nadju i kako mogu da zastitim biljke od tih napasti? Sadio bi automatike, kontam da bi to bilo gotovo do 8 meseca maks a tada se tamo sve polako susi i nema hrane za divlje svinje, pa se bojim da ce mi pojesti sve sto zasadim... Imao je neko iskustva sa divljim svinjama ili nekim divljim zivotinjama da su mu pojele biljke?
 
20.09.2013
22
2
3
Ne smem ljudi metalne zamke postavljati, zamislite da neko slucajno stane na to govno i eto mi problema kao nikad :D A bestije su lukave, svako vece do sela dodju, a prosle cele godine, lovci dolazili i jednom u 50 puta ulove nesto... Znaci da mi preostaje da te krpe sa naftom ostavljam po brdu i nadam se da bestije nece prici biljkama... Sunca ima po ceo boziji dan, od jutra do mraka sunce direkt tuce na to mesto, jedino sto nema vode pa cu morati zalivati par puta nedeljno, a to je malo zajebano, jer treba nositi 50litara vode po tom kamenjaru :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
frend, onaj moj post je bio zaebancija na tvoje: "Znaci da treba sada da postavljam krpe sa benzinom..." probaj sa naftom, nece to tako lako da se zapali