Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
mislio sam o tome da bi mogl da se pojave neki rodjaci ( iako su svi u inostransvu ), zato sam planirao da posadim u stek pored sume, koji je oko 100 metara ispod kuce, i nema zive duse u blizini, a zemlja mi deluje bar malo plodna, mislim nije suva
 

iggim

Aktivan Član
22.08.2012
69
343
53
39
pre desetak godina inao sam biljku inace skunk #1, rasla je u jednom zapustenom placu koji godinama niko nije posecivao. I tako biljcica je divno napredovala razvila se pokazala da je zenska i sve lepo i bajno... I pocetkom avgusta odem na more i kada se vratim imam sta da vidim plac ociscen a moje biljkice nigde , i dan danas me dusa boli kada se setim ... :tuzan
 
04.04.2014
29
8
8
jucer sam isao na sajt i usput brao sparoge i naletim na plantazicu, 7 komada, 200-300 m od mog sajta. problem je sto je taj neciji sajt preocit a i to mi je jedan od puteva kojim idem do svog sajta. sad ne znam šta da radim, da li da ostavim neku poruku toj osobi da premjesti biljoze ili da ih unistim (ovo mi nekako krajnje riješenje) jer bojim se da cu ja biti otkriven zbog necije gluposti!
 
04.04.2014
29
8
8
a ne znam sta da radim, sad me vise brine to nego moj sajt, ako sam ja tako naletio ne vidim zasto ne bi lovci, a za njih je poznato da zovu riju. hmm
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ako je preocit onda napravi sto moras, spasi ga zatvora :) a i tebi pravi opasnost, jbg zao ce ti bit al sto se mora nije ni tesko..


kazes 200-300m od tvog, to je jako blizu,, nadam se da je tvoj sajt siguran


fails_gif_25.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443
04.04.2014
29
8
8
A sto se tice sigurnosti nije nikad 100% sigurno, moj je relativno siguran, samo da prođu proklete sparoge, jer se ljudi svugdje zavlače. a ovaj/a je zasadio oko 5 m od puta, sigurno balavac neki.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
prodju sparoge dodju divlje jagode, pa vrganji,trubace,kasnije kupine,opet vrganji,lovci na fazane i ostalu divljac.
budi kolegijalan i ostavimu biljke na miru, seli se najmanje kilometar dalje,sigurno ima boljih i manje ocitih mjesta za sadnju.
ako mu iscupas, trazice okolo u krugu od 500m. "bolje" mjesto i naletit ce na tvoj site. i tvoje ce bit pocupane.
 
04.04.2014
29
8
8
Da nisam kolegijalan ja bih mu vec unistio i ne bih si sad razbijao glavu kako na najbezbolniji nacin rijesiti ovu pizdariju. Dobro pa imam i druge alternativne puteve pa mogu izbjegavati ovaj, samo sto moram hodati 1.5-2 km vise
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ako mu ostavis biljke i nediras i ako pritom odes 1.5km odatle i posadis svoje biljcice ,nemoj misliti da su onda i tvoje biljcice na sigurnom...jer ako panduri nanjuse njegov sajt veruj da ce oni prevrnuti to mesto uzduz i popreko kako bi nasli jos neko mesto gde su posadjene jos neke biljcice...jer i oni znaju da se biljke razbacaju na vise mesta kad ih sadis,na jedno mesto..ako zelis biti human kako neko vec rece onda bezi sto dalje od tog sajta..a sad kad je taj tako naivno posadio ispadne ti isto humano da mu ih i pocupas i tako bi mu isto pomogao jer bi ga spasao zatvora..svakako mislim da nalazis drugo mesto za sajt to je i najbolje resenje..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Ja tudje biljke vise ne bih dirao ni da im preti poplava pa treba da ih spasem, to se jednom desilo i ta marihuana me bacala u neki sizofreni balon.
Svejedno, tudje ne diram, moje ne dam! :D
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
sumar sumarum po tvojoj prici,mora da ih sklonis pod hitno,lovci,glivari,šparugari,cepaj to,i ne obilazi svoje neko vrime,nema ti druge :ridinghorse:
 
04.04.2014
29
8
8
Kako vas većina (možda čak i svi) kaže da je najbolje da preselim, to ću i učiniti, malo sam svrljao jucer do kasno i jutros do sad da nađem drugi sajt i mislim da sam našao, e sad pitanje, kako najbolje presaditi a da se ne uništi korijenski sustav, tj. da se sto manje ošteti, biljke nisu velike al pretpostavljam da je korijen dosta razvijen jer su već dugo u zemlji, tražio sam po forumu al nema nigdje (možda i ima al ja nisam mogao naći) za presađivanje sa sajta na sajt, pa ako postoji netko tko je to već radio uspiješno, bio bih zahvalan za savjet :respect: