[Sjeme iz Dobre Vutre] [Prvi Grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.06.2013
30
9
0
Znaci evo ovako ovo mi je prvi grow i svaki savjet je dobro doso..
Zemlja:uzo od babe ona inace u taku zamlju papriku sadi i cito sam mal po forumu ph vrijednost zemlje je od 5.5-6.5 i cito sam da je 6.5 dosta dobro:)
2.06.2014 sam stavio sjemenke na klijanje i vec 4.06. se pokazala evo i slika par o njoj i koliko vidim nefali joj nista bila je na prozoru al nije imala dovoljno svijetla i skoro su je provalili pa sam je premjestio i osvijetlio malo ovo je slika od prekjucer


A ovo je druga mala nikala tek 7.06 i sve isto ko kod prve biljke znaci zemlja i to evo slike




E sad me zanima s cim i kad da prvi put špricam s necim :) Hvala Unaprijd
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ovu "drugu malu" ne vidim, al stavi to na sunce/svjetlo sto prije izduzena je ova prva jako, najbolje presadi u nesto vece i stavi zemlje skoro do listova, mozes poceti gnojiti nakon 3-4tj. sa zelenom plantelom. ,, jel to ide out ili sta? sretan grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SmkeWeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
SmkeWeed je napisao(la):
Zemlja:uzo od babe ona inace u taku zamlju papriku sadi i cito sam mal po forumu ph vrijednost zemlje je od 5.5-6.5 i cito sam da je 6.5 dosta dobro :)
sve to stoji sto si citao, ali koliki je ph zemlje u kojoj sadis, kad ga vec spominjes. iznesi te biljke na sunce ako planiras nesto napraviti od njiih, sretan grow i citaj forum, kakvo spricanje spominjes, nista se sada ne treba spricati, samo sunca
 
11.06.2013
30
9
0
Hvala da ide out sutra mi dolazi prijatelj s puta pa idemo napravit site jel ce nam site bit kod njegove stare kuce di je sve zapusteno nemogu im priustit vise svjetla za sad sta mislite o ideji da stavim iznad bas sijalicu normalnu al na vislje da ne sprzim biljku dok neidu out? Pise na zemlji da je ph vrijednost od 5.5-6.5
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Rijetko ikad sa prijateljem prode sve kako spada,ako ste mladi necu ni pratit ovaj dnevnik jer vec vidim kako ce zavrsit.Obicna zarulja nece postic nista.Uci o to na forumu ili bilo gdje drugjde ovako nema smisla.
 
11.06.2013
30
9
0
On inace nepusi pusio je par puta ja imam 21 a on 20 :) danas ce jos bit na prozoru a sutra idu van :) a i zas odma neprijatni komentari ovo mi prvi grow :S
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
pazi se prijatelja,nemoj pod žarulju nek bude na prozoru ali gledaj što prije to presadit van,do listova kako su ti rekli....Nisi reko kakve su sjemenke(ili ja ne vidim)uglavnom ako si ih izvadio iz paketa posadi još dvije...sretno ;)
edit: evo vidiš sad majmuna,piše u naslovu...uglavnom posadi još bar dvije,jednu ćeš slomit a jedna će ti muško bit.... :D
 
11.06.2013
30
9
0
:)) hvala na ljepom savijetu pazim na svoje malene al nisam sad u mogucnosti vise komada zasadit sta bude bude nadajmo se dobrom :)) ocu stavit cu je van za jedno 3 dana max 4 a ova manja odma sutra ide na sunce tak da snjom nece bit problema :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nemoj je pod običnu sijalicu,uzmi privremeno za tih par dana 20w (ili više W) 6500k štednu,evo ti kako je izgledala moja Japanka pod samo jednom 30w cfl posle 14 dana:

dscn4388.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Po meni su još male za napolje,puž im tolicnima presudi iz par zalogaja a da ne pričam o pticama,zečevima i ostalim živuljkama kojima je tako mala biljčica prava poslastica.
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Prije svega dobro nam došao...

Nemoj se puno nervirati oko nekih komentara, nitko ovdje nije zločest sam po sebi već je stvar u tome da se od novih i neiskusn(ij)ih članova očekuje ipak nekakva temeljna priprema odnosno usvajanja informacija i osnovnih pravila potrebnih za uspješan uzgoj ove naše biljke...

Da ne misliš da pretjerujem, i sama sam tako svojevremeno uletjela ovdje na Forum i očekivala od iskusnijih kolega da mi odmah daju sve savjete i odgovore na poneka stvarno banalna pitanja: https://vutra.org/topic/9035-dama-u-potrebi/

Iako su mnogi kavalirski strpljivo odgovorili na ta moja pitanja i zablude, brzo sam dobila po prstima od moderatora. Iako su me isprva ti komentari malo pogodili, upravo me to ponukalo da prije objavljivanja svakog posta/pitanja ipak sama uložim trud i čitajući Forum i meni važne teme dođem do pravih odgovora ili ih barem naslutim. Ljudi ovdje, pogotovo naši mentori, u tom će ti slučaju vrlo rado uskočiti u pomoć pravodobnim savjetima...

Eto, nadam se da će ti vrijeme provedeno ovdje biti od osobne koristi i da ćeš uz pomoć Foruma ne samo odškrinuti već širom otvoriti vrata jednog sasvim posebnog svijeta...


Sretno i pametno!!!

Pozdrav iz Zagreba :)
 
11.06.2013
30
9
0
Znaci evo obecani update...
Najstarija-znaci sad je tocno 6 dana da je izrasla znam da je mal produzena stabljika jel nema dost sunca al sad su vani kao sto sam reko i bice bolje slike su jos unutra slikane pa je kvaliteta losija jel je bio mrak kad smo prenosili kroz selo zbog sigurnosti :) evo par slika i ak moze da mi kazete dokle ce mi dugo bit dosta kalica da ih nepopune s korijenom zbog manje stresa kod presadivanja :)



Srednja :)-ona je stara 3 dana odkad je izrasla mislim nikla i danas stavljena van evo par slika nest mi nece drugu sliku uplodat di se vidi velicina kalica :S




I desilo se nest cudno znaci nisam sam 2 biljke posadio neg 3 biljke sam posadi 30.05 sam jednu a 31. jos dvije posadio al tako da nisam stavio sjemenke na klijanje i i stavio sam dva il 3 dana poslje 4 sjemenke na klijanje 2 su proklijale 2 jos nisu te dvije sam zasadio a kod onih 3 sto sam sam posadio nikakog napredka nije bilo i danas ja pogledam u kalic koji je prvi zasaden i primjetim da je krenula hh evo i slika :)


Toliko za danas cujemo se svaki savijet je dobro doso :)) pozz :leafblunt:
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Prijateljski savjet, prijatelj u ovome poslu, kad se zahukta to sve i postane mirisljavo, vrlo lako postane neprijatelj.Vece su vam i sanse za padanje kad vas je vise.Ti kako oces, a ovdje pisi ko da radis sam,tj. u prvom licu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SmkeWeed