Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2008
39
15
8
45
Da ne otvaram novi post, pitanje jedno.
1. Da li neko zna neki seed bank koji salje u nase krajeve, a da nije iz holandije ili neka je ali da seme stize iz druge zemlje?
2. Da li neko zna neki seed bank iz tacke 1. a da salje tako da ne mora da se potpisuje nista prilikom prijema i da te ne zovu u postu, vec da ti samo ubace u sanduce i odu kuci.

Ukoliko neko zna molio bih da objasni koji je to seedbank i koja je procedura tj. sta treba da se upise, cekira ili tako nesto da ne bi morao da potpisujes.

Kad sam vec tu sta znaci regular mail, a sta registered mail, za koji od ovih se potpisuje, a za koji ne?
 
16.11.2008
39
15
8
45
Kako narucujete seme u Srbiju preko alien-a???
U order list nisam mogao da nadjem da je upisana Srbija, kao sto mozete videti na slikama.



 
01.10.2008
28
1
3
50
Ma jok, ja sam iz Srbije, narucio i posteno platio viza karticom banke inteza.
Za zemlju se nesecam ali je jedno od tri:
1.Srbija
2. Srbija i CrnaGora
3. Jugoslavija
 
16.11.2008
39
15
8
45
Da li je neko naruciva sa
hipersemillas.com/uk/
Pitam ovo zbog toga sto su ucestali losi komentari o narucivanju iz Holandije. Ovo jeste holandski distributer, ali je registrovan u Spaniji.

Molio bih da ukoliko je neko imao iskustva sa ovim da malo napise.
Hvala.
 
29.07.2008
5
0
0
36
Evo posto sam procitao svih 159 postova i procitao sve i svasta i dobra i losa iskustava, sad zelim pitat jednostavno pitanje i trazim jednostavan odgovor ako je to moguce.
Da li je sigurno narucit preko aliena, da li cu imat sranja???

Unaprijed hvala!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
99% da će bit sve ok
1% da neće

Siguran je alien, ali šalju iz holandije...a ta zemlja nije baš na ti sa carinom ovdje kod nas....+ još i murija sada jača po pitanju vutre... tako da najvj ti se ne bi ništa negativno dogodilo...ali postoji minimalan rizik... boljeg odgovora nećeš dobit, pa valjda svatko zna da je najsigurnije uzet ruke na ruke... jednom sam prije 3 god naručivo sa aliena...sve kul prošlo...sad više nikad ne bih s neta naručivo baš zbog tih 1%... tko baš želi s neta, preporučio bih neki dućan a da nije iz holland
 
29.07.2008
5
0
0
36
A kak da drugacije nabavim sjemenke ako ne narucit s neta. Ko mi moze jamcit da cu dobit ono sto zelim, ak je to ovak kak je kod nas "ruka ruku mije"?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Zvuči ludo ali ako nemaš auto da odeš do slovenije imaš svaki tjedan shopping ture u Graz za samo 80 kn. Puno turističkih agencija u Zagrebu ih nudi.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
doors_of_perception je napisao(la):
ima li u ljubljani sjemena za kupit? da je neki dućan, growshop? ima onaj hannah-biz, u centru kod hotela Lev, al to za kozmetiku, odjeću, proizvode od konoplje itd...ali dal ima baš neki plejs di se mogu kupit sjemenke feminizirane itd gnojiva?

edit: sad baš gledo sajt, nisam ni primijetio da ima onaj dio baš ne predobro vidljiv "GROWSHOP" di sjemenke i gnojiva, samo vidim sjeme od green housa samo i gnojiva neka nepoznata? ima netko iskustva s ovim dućanom? (inače čujem da green house nije baš neki dobar izbor za uzet u feminiziranom obliku, da ima dosta hermija....inače, big bud mi se na njihovom sajtu sviđa)

Evo jedan od postova iz ovog threada nije mi se dalo tražiti dalje...
Hm nemogu ti dati linkove jer se to ipak smatra reklamom ali imaš u ovom threadu spomenuta 3 shopa u Sloveniji i još malo proguglaš ako te zanima neki određen grad.
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
E stigao mi je onaj papiric da odem u postu da pokupim pismo, na tom papiricu pise da je preporucena posiljka i da je vrednosno pismo, da li se otvara vrednosno pismo?
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Joj izvini, jako sam nervozan bio... narucio sam semenke kanabisa iz aliena (konkretno fem durban poison i neki wos s sa jagodom..) i stigao mi onaj papiric pismo iz necu da kazem odakle (nije holandija) i stiklirano je ono preporuceno pismo i isto je stiklirana opcija vrednosno pismo mogu podici u roku od 5 dana od 8-18 sati
Sad me brine to sto pise da je vrednosno pismo da ce me terati da otvaram da uporede vrednost sa naznacenom vrednosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.