Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.09.2007
30
2
0
40
Narucujem visa virton karticom karticom i interesuje me koji metod placanja da stavim i dali se to odmah placa ?

Select a shipping location : Serbia and Montenegro - nema srbija

Select a shipping metod ????????????????

ja sam mislio da se postarina placa u posti ali izgleda da se placa odmah a ?

Ako moze neko da mi kaze koji metod da izaberem ?

Hvala unapred
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
ima li u srbiji neko prodajno mesto za smenkice nesmem da uzimam preko grane jer imam mali problem.........:))))))))))))))))
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ima li u ljubljani sjemena za kupit? da je neki dućan, growshop? ima onaj hannah-biz, u centru kod hotela Lev, al to za kozmetiku, odjeću, proizvode od konoplje itd...ali dal ima baš neki plejs di se mogu kupit sjemenke feminizirane itd gnojiva?

edit: sad baš gledo sajt, nisam ni primijetio da ima onaj dio baš ne predobro vidljiv "GROWSHOP" di sjemenke i gnojiva, samo vidim sjeme od green housa samo i gnojiva neka nepoznata? ima netko iskustva s ovim dućanom? (inače čujem da green house nije baš neki dobar izbor za uzet u feminiziranom obliku, da ima dosta hermija....inače, big bud mi se na njihovom sajtu sviđa)
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
@doors_of_perception mozda ovo moze pomoc.
Ja znam da ima u kopru growshop..."cannabishop.si" mozes da im meilas koje bi sjemenke htjeo pa ih oni naruce od tog seedbanka tokom tjedan dana ih dobiju...samo problem je sto ti nabiju malo cijenu ovisno o vrsti.
Za Ljubljanu ne znam.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hvala ti! vidio sam ovaj sajt, al mu ponuda malo krnja...kad bi se već zaletavo do obale, onda rađe u hempatiu di ima veća, bolja i jeftinija ponuda a malo južnije su u Izoli... ostali?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
al neda mi se naručivat preko neta... onda bi uzeo iz growshop alien-a...ovako tražim sloveniju da se zaletim gore po to ručno, a usput i gnojivo da se nađe pa sve zajedno...lampe lako u hrv...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Lampe imas u ducanu profisionalne rasvjete u autotrolej garazi na skoljicu, za sve ostalo u izolu i na miru pokupovat u hempatii
 
16.09.2008
10
0
0
35
e ovako zanima me sad gledao sam postove i procitao od 1992 da *********** vise nedostavlja???znaci ja ih pitam na kontakt dam pravu adresu???i posaljem novac prvo u kuverti...?i onda kad stigne oni meni posalju sjeme??ili kako...?I dali postoji rizik da se nekak sazna sta je to u kuverti ili d anetko otvori?????kanabis je iz hr?
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Odes na njihovu internet stranicu, odaberes sta oces, odes potvrdit narudbu(sve preko interneta). Upises svoju adresu i potvrdis. Cekas pard dana i pastar ce doc ti njemu platis i to je to
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
nece ti postar donest sjemenke nogo onaj papiric da odes u postu podignut i onda tamo platis,tak je meni bilo kad sam narucivo vagu!!!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
zato jer vjerojatno nisi bio doma kada je poštar došao. Uvijek ti doma donese paket ili bilo šta drugo, a ako te nema onda ti ostavi papirić da si si dođeš podići na pošti.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
ja nisam narucivao.

*********** sjemenke salje unurar hrvatske pouzecem(postar donese sjemenke a ti mu platis), imaju samo lowryder 2(10 regular 390kn i 5 feminiziranih 390kn), AMS The Curch 300kn i Green House Big Bang 300kn.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@botanichar....
evo ti sad pa gledaj...(zato sto si slavonac)
http://www.***********/?p=p_26&iPage=6
al ak ovako budes i uzgajo... jadne te biljcice...
e tesko da ces narucit bez kartice...
sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.