Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
dakle kolege treba da narucim seme sa aliena,problem je sledeci to jest ima 2 opcije...prva da narucim na drugara...nego je on na selu bojimo se seljackog postara...opcija 2 na njegovu pokojnu babu ona je umrla pa ortak podize racune za struju i ostalo...e sad dal moze pismo da se posalje da postar samo ubaci u sanduce.da se nista ne potpisuje...i koju bi opciju vi izabrali?...hvala
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Imas opciju da ti sjeme dolazi u koverti kao obicno pismo...u tom slucaju ce postar ubaciti u sanducic i nista se ne mora potpisivati... A kad vec imate mrtvu babu...neka ide na nju...dodatna sigurnost ne skodi... :p
 
29.10.2009
11
0
0
33
Da li mozda neko moze da mi preporuci dobar sajt koji prodaje sjemenke maka posto nisgde nisam na forumu nasao?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Da pročitaš početak ove teme gdje si postao? Ili si ti jedan od onih koji čita novine od kraja:)
 
20.04.2011
2
0
1
46
pozzz......JEL MI MOZE NEKO RECI KAKVO JE TRENUTNO STANJE NARUCIVANJA SEEDS PREKO ALIENA ZA SRBIJU...????
 
20.04.2011
2
0
1
46
evo sapucem... ;) naravno da sam citao,sve to znam,vec sam narucivao,interesuje me trenutna situacija,jer je proslo podosta vremena od zadnjeg narucivanja...kakvo je sad stanje za SRB?
naravno mislim jel ima neke frke,carina,posta,itd........do sada nije bilo...mada mi nije na odmet malo vishe paznje...poZzZ
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Parazyd je napisao(la):
Ali opet moze probat... Nema sto izgubit.

cuo se s njima...narucio sam od greenhousea I/S mix c... SuperSilverHaze, Lemon Skunk, White Rhino, Big Bang, Hawaiian Snow

šalju u utorak, a u srijedu je kod mene na adresi.. pa cemo vidjet sta ce bit od toga :)
 
10.04.2011
8
0
0
31
narucio sam iz Aliena porciju sjemenki i odabrao opciju da pošalji običnim pismom, međutim danas sam dobio potvrdu o pristiglom paketi i moram ga podići u pošti(naručio sam na djedovu adresu).

ja namjeravam otići po paket(pretpostavljam da je to moguće iako nije na moje ime), kako se trebam ponašat, jel moguće da su otvorili paket pa da samo čekaju ili nešto slično? Ako me pitaju što je unutra što da kažem..ako već znaju mogu li ja reći da neznam tko mi je to poslao i da nije moje?

ako je prerizično morat ću naručit ponovo ali da zbilja pošalju kao pismo
..vjerojatno su banalna pitanja ali ne smijem riskirat praktički ni 1%.
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
36
Da li si im vec poslao novce ili si mislio platiti u posti?

Ako nisi poslao, znaci da je dosao paket s otkupninom. Ne zelim te strasit, ali oni u tom slucaju mogu otvoriti paket.

Moj savjet, odi u postu bez ikakvih dokumenata, mobitela.. ICEGA!
Plati, pokupi i ako ne vidis policije, trci!
 
10.04.2011
8
0
0
31
e u tome i jest problem, u narudžbi sam odabrao seed graines zarden (to bi trebalo bit obično pismo) i opciju send cash, novac sam poslao jučer u koverti a danas je došao taj paket. Tako da ako sam ja sve shvatio dobro trebala bi biti njihova pogrešak ako su tako poslali i vjerojatno će tražiti otkupninu.
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
da al ako je pismo poslano preporučeno i glasi na dedu tvog onda ga samo on može u pošti podiči sa osobnom svojom kaj ne?meni preporučeno kad stiže ni ženi ni mami nikome u pošti nedaju.ajde poštar ak mu otvoriš vrata ti da da potpiše bilo ko al u pošti ne.
 
10.04.2011
8
0
0
31
poslao sam sad mail tome shopu da vidim jesu stvarno poslali ko paket jer onda ne namjeravam ići po to..ako neko od vas ima iskustva jesu ovo dobre opcije koje sam odabrao

Shipping method: Seeds - Graines - Zaden
Payment method: Send Cash

znači htio sam obično pismo u sandučić nakon što im pošaljem pare također u pismu(što sam i napravio jučer).
hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.