Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.03.2011
7
0
1
39
Ne znam da li je bilo u ovoj ili drugoj temi al da napomenem da attitude seed bank vise ne salju na kucnu adresu u Srbiji. Ortaku je stiglo da pokupi na carini u BG naravno nije otisao onda je kasnije skontao na sajtu da u stvari i ne salju vise na adresu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema bas smisla, sve sto ulazi u zemlju mora proci kroz carinu, ali mora biti adresirano na pravu adresu, kako bi te obavestili da imas nesto na carini da ti na posiljci nije adresa. druga stvar sto carina zadrzi kad skonta pa te obavesti
 
11.03.2011
7
0
1
39
Kako god desilo se. Ovo pise na sajtu mozda sam ja nesto pogresno skontao -

Important Notice: Deliveries to PO BOX addresses
We can no longer signed-for packages to PO BOX addresses in certain countries. If you want us to ship your order to a PO BOX, please make sure that your delivery country features in the list of countries below otherwise your order might be delayed due to a need for a change of address.

Below is a list of countries that we CAN ship to, to PO Boxes. If your country is NOT on this list it means we CANNOT send to a PO Box in your Country.

European Union Zones
Austria, Belgium, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Latvia, Luxembourg, Malta, Netherlands, Portugal, Republic of Ireland, Spain and Sweden

Non-European Union Zones
Andorra, Azores, Balearic Islands, Canary Islands, Corsica, Faroe Islands, Iceland, Liechtenstein, Madeira, Monaco and Switzerland

The rest of the world
Australia, Brazil, Canada, Hong Kong, Malaysia, Singapore, New Zealand and USA, South Africa
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
PO Box (postanski fah) nema veze sa kucnom adresom, prilicno si pogresno skontao, to znaci da narucilac zahteva da posiljka bude deponovana u posti pa on dolazi po nju (a ne da mu se isporucuje na adresu)
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Evo danas su mi poslali posiljku(za Srbiju)Nadam se da ce stici u moje ruke
:sad2:
 
11.03.2011
7
0
1
39
Pazi ja sam narucivao vise puta tj 3 do sad i sve je bilo ok, onda sam i njemu preporucio istu tu, al mu je stiglo to da pokupi na carini u bg.Ne bih da unosim pometnju u sve ovo,on je napisao svoju adresu i sve kako sam i ja radio pa je ispalo tako. To dakle znaci da su izvalili na carini. Ja sam se pogresno isfrkenjisao pa sam porucio sa drugog mesta, jbg. Sad videcu kako cu ja proci. Da ne bude da je karma kucka. Izvinjavam se na pometnji sa srecom svima.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma Cofke bez brige bice sve ok,evo npr ja sam dva puta narucivala i sve je bilo ok...a opet sve zavisi od koga se narucuje i iz koje zemlje i narucujes jer negde je manje sumljivo a negde i vise..a opet i ima malo razlike iz kog grada u (srb) si jer negde su i provaljivali i hvatali i tu malo vise kontrolisu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Jedno pitanjce, posto se koverte ne smeju otvarati, da li oni na carini imaju neki skener kroz koji mogu da propuste kovertu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
koverte se mogu otvarati na carini, a nakon pregleda se moraju zatvoriti sa trakom na kojoj pise posta, ako su otvarane i oslobodjene carine, tako izlepljena ti stize sa pecatom oslobodjeno carine il ides na carinu da platis i preuzmes. gde si nasao da se ne smeju otvarati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Pa kolko znam u Nemackoj na primer ne smeju da se otvaraju pisma tj. koverte posto su to licne stvari. Al dobro to vazi za EU, a srpska carina je nesto drugo, al svejedno reko da pitam. Znaci onda nista od narucivanja koverti...
 
17.03.2014
6
11
0
48
Pozdrav svima! Meni stigla posiljka neotvorena (ssc),posle tacno 3 nedelje cekanja! Uplatio sam karticom,ali ipak je stiglo.Krece opaki (nadam se) outdore! :bananica
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Ljudi imam problem,hocu da narucim Northern Lights od RQS,i imam VISA karticu,ali nece da prihvati narudzbinu zato sto iz Srbije ne moze da se verifikuje kartica,zanima me jel neko narucivao preko njih na neki drugi nacin a da je iz Srbije i za koliko mu je stiglo??
 
10.04.2015
4
0
1
32
Evo da vas pitam nesto bas sam danas narucio preko seed city-a 2 sjemenke poslali su mi mail da je sve uspjesno objavljeno i kupitu dao sam adresu i broj...Dolazi iz Velike britanije femilizorano sjeme indiske konoplje zanima me za koliko ce to dana trebati doci za Hrvatsku jer tko zna?:joint2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.