Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Vrednosno pismo je zatvorena pismonosna pošiljka sa registrovanim brojem prijema i označenom vrednošću za koju Vam se, prilikom prijema u pošti, izdaje potvrdu o prijemu pošiljke, a prilikom uručenja primalac potvrđuje prijem pošiljke. Označena vrednost mora odgovarati stavrnoj vrednosti sadržaja pošiljke.

Ovo me najvise j*** kako ce oni znati da mora da odgovara stvarnoj vrednosti
 
16.02.2009
15
6
3
37
cek sad mi nista nije jasno. jesi li ti stavio tamo "Seeds - Graines - Zaden" ili... ?
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
nenenen
oni u posti su napisali da je posiljka ili ili .....
a sad neznam kak ce se to utvrdit.....
na tvom mjestu bas i nebi bio lakog koraka...
najbolje bi ti bilo da posaljes nekog legu s tvojom osobnom da ti to digne jel kao ti nisi u gradu par dana... i on kaze da nema pojma sta je to ti takodjer nesjecas se kaze on njima i ko ga jeb.e
ak te i provale ono nemogu tvrdit da si narucio
a mal vjerovatno je to...
al ipak bolje poslat legu nek isipita situaciju ... barem da pita kako je to pismo il tak sta..
to ja radim s zutim papiricima... (sudovima sam omiljen)
pozz i neka bude dobro
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Poslao druga po to, dali mu bez problema nista nisu trazili, a kad sam otvorio jedva sam naso kakav je stealth
 
23.10.2006
8
5
3
poljoprivrednik* je napisao(la):
Poslao druga po to, dali mu bez problema nista nisu trazili, a kad sam otvorio jedva sam naso kakav je stealth

a bice da si srecne ruke.Ja sam prosle godine poslao pare Nirvani postom,onako zamotano u kovertu i nikakv odgovor nisam dobio do danas ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
04.01.2009
13
0
0
38
Duxkg je napisao(la):
Pozz svima,jel neko narucivao preko http://www.weedseedshop.com/cannabis-seeds/feminized
Ja bih narucio Skunk #1 Feminized, White Widow Feminized,
Big Bud Femminized.Pa me interesuje da li je ssiguran sajt ?
WSS ne surađuje sa hrvatskom tako da ti ja mislim da i srbije više nema na spisku. Meni su poslali mail neki dan da imaju nove sorte itd ,jer sam kod njih naručivao 3 puta do sada i sve je bilo u redu, i ja napravio naruđbenicu skoro do kraja kad odjednom mi napisao da više ne surađuju sa bananom zvana hrvatska. Možda je kod tebe drugačije ali ne vjerujem...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ništa nije 100% sigurno,99% je a onaj 1% je puno toga,a rizika ui životu u nekim stvarima ima više od toga pa prolazi.
 
14.02.2009
7
0
0
39
halo ljudi! ja se spremam u graz u nabavku preko agencije koja organizira shopping putovanja, 100 kn je povratna karta. mislim da mi je sigurnije osobno kupiti sjemenke?! evo link dućana hanfparadies: http://www.hanfparadies.at/paradies.php ...zanima me dali je netko od vas već naručivao kod njih sjemenke ili nešto drugo i dali je netko bio osobno u dućanu i kakva iskustva imate sa "uslugama"?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa šta pitaš uopće,ako ideš tamo več uđeš,kupiš,imaš sjemenje od poznatijih seedshopova.
 
03.12.2009
8
0
0
38
pozdrav svima novi sam na forumu i zainteresirao sam se za nabavku sjemena internetom.Naime vidim da mnogi preporučuju aliena ali htio bih pitati iskustva za www.amsterdammarijuanaseedbank.com jer sam vidio da daju 20 sjemenki džabe pa može iskustva sa tom stranicom i dali ću ako narućim otamo 10fem dobiti 20fem ili obićnih.i molim preporuku za još jedan sajt /www.marijuana-seeds.nl taj mi se zaprvo još više sviđa ali mi nije jasno dali je engleski ili nizozemski i dvojim između cheesa fem i brainstorma fem,molim preporuku jer sam početnik(koliko je realno od ove dvije oćekivati da će dati po biljci indoor i koja je zapravo lakša za uzgojit).Sljedeće pitanje koja je to stranica koju označavate ..............
I još jedno pitanje na marijuana-seeds.nl jel se može slat western unionom i kaj mislite jel se uopće isplati slati wu(koliko dođe;može neka preporuka kako to obaviti).hvala unaprijed na odgovorima mogu i preko maila
 

KEC

18.07.2009
10
2
0
33
jel mi može neko obijasnit kako naručit sjeme kod nirvane, kakve su cijene i kolko je to sigurno pošto sam iz cro.
 

Enolagay

Aktivan Član
30.08.2007
60
5
0
35
ja sam naručivao karticom i odmah sve platiš i oni ti pošalju i dolazi u roku 10-15 dana. ja sam iz hr, ali mislim da za srbiju moraš izabrati select other destination i izabrati serbia ili samo izaberi monetnegro. nisam siguran. napisat će ti već neko. a biraš opciju seeds,grain, zanden. imaš negdje na forumu napisan detaljan postupak
 

KEC

18.07.2009
10
2
0
33
da ja sam isto iz HR e i kakva kartica mi treba za plačanje(kakav bankovni račun)
koja je cijena sijemena?

pozdrav!
ja sam iz klc-a
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sve češ nači na stranici od seedbanke,i koja kartica i...
pa jesi bija uopče na kojem sajtu od seedbanke?
Presmiješno je da pitaš koja je cijena sjemena...otvori tebra oči malo:icon_lol:
 
05.02.2010
4
0
0
45
Zainteresovala me je ova diskusija pa nisam bio lenj,nego sam uzeo telefon u ruke i pozvao poste Srbije da ih pitam da li oni imaju pravo da otvaraju pisma,i evo sta su mi rekli.
Sluzbenica koja mi se javila na telefon izprva nije znala konkretan odgovor pa me je zamolila da sacekam dok se ona valjda sa nekim ne konsultuje,i kada mi se ponovo javila rekla mi je da ukoliko mi je sluzbenica na sateru poste trazila da pred njom otvorim postu ona na to nema pravo i da se obratim kontroloru poste da bi mi dali moje pismo,ili da ulozim reklamaciju na uslugu i da ce protiv te sluzbenice valjda pokrenuti neki postupak.
Napomena ovo vazi za Srbiju,za druge drzave bivse republike SFRJ neznam,uzmite kao ja telefon pa se raspitajte,i ukoliko je situacija ista onda takvim sluzbenicama na prvu jebite mater,slobodno dignite frku.
Sve ovo naravno ukoliko nemaju pravo da to rade.

Marine ne preporucujem ti www.marijuana-seeds.nl,jer imam poznanika koji je od njih narucivao internetom,poslao im novac,doduse kovertu je samo ubacio u postansko sanduce,nije bilo preporuceno i ona nikada nije stigla na odrediste.
Tako oni kazu,moguce da ukoliko je neko pogresan iz ove kompanije primio pismo nije ni prijavio da ga je primio i uzeo novac.
preporuka:Ukoliko saljete kes,obavezno ga saljite preporuceno onda mozete da pratite stanje posiljke,a primalac mora da potpise preuzimanje'
 
02.03.2010
2
0
0
34
Moze pomoc? Zanima me dal moze ovo da se naruci pise da moze
Paradise Seeds Belladonna







Genetics: A cross of Superskunk and a F1 hybrid potent male of 60% Sativa and 40% Indica origin.
Specifics: This mostly Skunk type is a real beauty, with very tight, compact orange buds. This beauty absorbs the light of the world in 60 days. During this blossoming process she develops to maturity. .Her tempting signals are of the kind you want to experience, but be warned, her tripping high is of a hallucinogenic nature.
Flowering time: 55 - 60 days
Yield per m2 : 400 to 450 gram
Yield per plant (outdoors): 400 grams is feasible.
Harvest time (outdoors): Middle of October (at 50º N.L.)
Growing tips: She performs well in a sea of green technique.


€27.00
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.