Skunk #1, 400w HPS, prvi (treći) put by east

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
još tri tjedna
Picture-nove1 004.jpg

ovako s čisti svakodnevno
Picture-nove1 001.jpg

a ovako izgleda dolje Picture-nove1 002.jpg
 

Prilozi

  • Picture-nove1 007.jpg
    Picture-nove1 007.jpg
    221,6 KB · Pregleda: 11

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Lose su slike. Podosta. Medjutim rekao bi ja da tu imas jos jace od 3 tjedna. Mozda cak i 5 ;) Samo strpljivo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
Stavljene na 12/12 prije nepunih mjesec dana (16.05.). Znači cvjetaju možda tri tjedna. Ima još dana...
Ali sve je već napisano :)
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
44. dan u cvatnji,
juče sam primjetio, nekakvu paučinu na vrhu, a na ostalima trulež smeđu, što je kontam, pojavom visoke vlage, rezltiralo pljesnju, te sam pokušao danas tretirati prskanjem mixom (voda, soda, detrđent), nadam se da sam dobro postupio, što vi mislite iskusniji?
(te se nadam da slike nisu krimpirske)

Picture-nove123 001.jpg
Picture-nove123 002.jpg
Picture-nove123 003.jpg
Ovako je stanje s noći na jutro Picture-nove123 013.jpg
ovo će bit dodatni element u borbi s vlagom uz ventove i ''sunce'' Picture-nove123 014.jpg
..a može li mi netko nešto reći o bijeloj površini zemlje? Picture-nove123 012.jpg
hvala
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Prvi put sam u ovom dveniku,mislim da ti je na sve strane krenula plijesan i cudi me da ti nitko nije skreno paznju na to. Jer ovako se biljka ne drzi u boxu -1.jpg i jos ovo lisce -2.jpg tako da me ne cudi ako je krenulo.
Kakve slike dajes takve i procjene dobijas,jer ovo je sve osim ciste slike ali koliko se da iz toga izvuci prilicno sam siguran da je plijesan.
Skidaj sve sto je zahvaceno dok nije kasno ;)

te sam pokušao danas tretirati prskanjem mixom (voda, soda, detrđent), nadam se da sam dobro postupio, što vi mislite iskusniji?
Prvi put cujem za ovo:zvezda::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zlotvor

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Hvala na savjetima za fungicid, kupio sam ga, pročitao poleđinu i shvatio da to ne želim koristit u svom boxu, 2 m od kreveta u kojem spavam, tako da sam se vratio alternativi svojoj i super se pokazalo, te sam te pljesnive vrhove odrezao, njih sam ostavio i stavio u šupu sušit, tek toliko da se upoznam sa sušenjem, dok sam čekao ostalo vrijeme za berbu, koje nije dugo potrajalo :)
Berba 4.07., te vrhovi stavljeni u box na sušenje

Picture after 003.jpg

a dok se čeka novo sjeme sative, ovaj skunk obrezani sam također ostavio s malim bijelim trihomima pri dnu da vidim reakciju, bilo je super do prije 2,3 dana, počelo se davit, previše sam zalio te i ph je visok

Picture after 001.jpg Picture after 002.jpg

e da i dim se probao, moj odg je :skot::
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Smoke report:

Miris je fin,lagan, ali jak.
Frula tip: povlačenje dima i prolaženje dima kroz tijelo, osječam trnce po cijelom tijelu,
lupa me od pete duž kičme do malog mozga, a u glavi mir (to me začudilo) i tako konstantno drži pa drži :)
a bilo je i lupanje u glavu da nije popuštaloo
Bong tip: Povlačim dim, čujem mjehuriće, osjećam kapljice na usnama, dim prolazi do pluća,zadržavam,
ispuhujem te zakašljem, grlo, pluća gore, gasim vodom te lagano show u glavi počinje i traje,
i traje, nepopušta dok me nije izmorilo, lagano me hvata spavanje, kontam rano je, povlačim još jedan, pa drugi,
tijelo mi je u ritmu zike...kontam kasno je, nemogu zaspat :)

P.S. pročitao sam dnevnik od početka do kraja, sad tek vidim koliko sam griješio, čitajući vaše
savjete, ali ne prihvaćajući ih odmah,tražeći nešto neznam ni sam šta, šaljem isprike, svima vama i još jednom HVALA
na strpljenju.

P.P.S. moderatoru može na zatvaranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.