Smijesne Slike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
hehehe a da vam pojo al bi se navarijo :D
ma ovaj moj mali krizanac ni bio normalan... vald mu pasalo zbog tih mrena i cirkam da je u bolovima bio dost...
jednom budala ja nak pusim topcinu od 20 cm i on pored mene (ubacio ga u dvoriste) i ja ono uvatim frulu prije zari i onak prema njemu oces i ti cim i on ni pet ni sest i onak brzo skoci o otkine mi 5cm frule s flokom ja nisam mogo vjerovat...pojo bi i ostalo da se nisam čupo s njim...
frula izgledala ko da su ju psi kidali
hehehehehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hm.. i meni izgleda kao maltretiranje ali mogu skuzit da pas navaljuje. Moj isto obozava, doduse smeta mu dok mu se dimi pod nosom ali zato voli skakati i loviti ustima ispuhnuti dim. I obavezno snima di ko ostavlja rizle i onda ih capa, nebi vjerovo kolko taj pas obozava rizle krast i jest..
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@balcane bas to... te zivotinje nisu normalne.... al mogu ja to shvatit zasto sam ja bolji od njega i ja mogu pusit a on taki mali zato sto je pas (nemodje zarolat ubrat i sve to) nemodje...:rofl:
@weedkilah
a jel ima neka posebna rizla sto mu se svidja ili daj sta das...? jel ovaj moj je sam gizekice volio vald rolu nije znao odrolat :D :D :D :D :D :D
 
13.04.2008
25
0
0
47
tefericya3.jpg




cenzurisana verzija > http://img89.imageshack.us/img89/4633/tefericoh4.jpg
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
zelenikawasaki je napisao(la):
ovo pas bio moj ili nesto slicno (visio pred kucom vjecno i tak druzio se samnom) i obozavo miris vutre...
ono uvjek iso do covjeka koji je imo frulu u ruci i iso se mazit... imo mrene na ocima pa se zabijo okolo u ssve i svasta, ono tuzno/KOMICNO.. ovdi kao pusi frulu :p ma legenda od djukca. sad ga vise nema nesto preko noci :( a bio bas car (bas zbogtog sto je uvik trco za onim ko ima djeja uz) heheh
sdcsnb.jpg
nisi valjda pusio poslje njega hahahaha