Special Kush i SpecialQueen

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
winergy2013
06.04.2013
98
216
33
Evo mali update. Nisu bas najljepse ljoze, ali nisam se ni ja trudio previse, tako da sam zadovoljan. Planiram ih pustit da guraju do 10-15.10 ako ih botritis ne shebe i ako ih gamad ne pojede haha.
Evo slike, dvije su Kush(ova najmanja i desna na prvoj slici), ostale Queen, ova najvisa najkrzljavija ispala hahaa, a najmanja mi nekako najbolja. Jedna Queen ce izgleda biti Purple Queen,jedino sto ju nekakvi crvici zezaju, jedan top sam morao skinuti jer su granu izborali skroz , a Kushevi su nabijeni ko kamen vec sad.::listomahanje:: Pognojene su Bio Guanom Floral u prahu(top dress) , jedino mi je zao sto tako nes nisam uzeo i za vege, kise dosta bilo, jedino 8mj je suh bio.

Prilozi

Poslednja izmena:

Nogud

Aktivan Član
24.08.2017
413
520
93
ne znam kako je kod tebe al na 2 od 3 moje kraljice hedovi su minijaturni:grrr:a 15 dana do berbe. ako si primetio nesto slicno.. napisi.

OP
OP
winergy2013
06.04.2013
98
216
33
A na dvije su dosta veliki budovi(na zadnoj slici je Queen), ova visoka jedino krzljava... Ali i dosta su razlicite makar su sve Special Queen, ova koja je malo purple mi se cini da ce prije bit gotova.

OP
OP
winergy2013
06.04.2013
98
216
33
Pozdrav ekipa, evo mali update... Dobro napreduju, malo trulezi, ako vrijeme bude uredu pice do nedjelje i idu dole. Jedna Special Queen(ova ljubičasta) je ubrana, na jednoj pukla grana pa isto grana skinuta.
I ova na zadnjoj slici je Kush u Plantella Balkonia zemlji, dosta mi zdravije izgleda nego ostale u Terra Magmi.

Prilozi

Nogud

Aktivan Član
24.08.2017
413
520
93
ako skines kraljicu u 7. nedelji lepo ce udarati u glavu, sdruge strane ako je ostavis, udarac u glavu se smanjuje..