Micro HPS grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
@opa cupa hvala drug:respect: Pravo da ti kazem, ovo sjeme je slucajno upalo u korpu. Naime, ubacio sam par autosa,i dodje alert od seedsmana da potrosim jos cca 4 eura zbog freebie sjemenki. heheh i eto tako me dopade jedna Kraljica :) Inace, znaju drugari, ovo mi je prvo brendirano sjeme, vala i red je vise da batalim domacice, mada mi vec nedostaju...:)
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
Hvala svima na paznji, nisam ocekivao bas ovako. Racunao sam bice dnevnik na 3 strane, uz poneko "sa srecom" :)

@lauba brend je brend skidam kapu, ali nista ne moze tako lijepo i ugodno da iznenadi kao dobra domaja:)
@hazeri bro prije ce bit pocetak, terasa je natkrivena jbg, pa se bacih u indoor vode.. nije lose, izgleda znam plivat i unutra:)
@retko hvala bro pratim i ja tebe:thumb:
@VirtualH samo lagano opusteno i bice to super:thumb:
@d@ni da znas kad je krenulo malo nizbrdo sa svijetlom, rekoh sebi " covjece opusti se, pa reko je d@ni da ce bit bomboncic" :):respect:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
@Stipe evo da ga izgustam jos malo, pa ti ga saljem da se poigras. Znam da goris od zelje da uradis micro grow:)smiley9934:respect:
edit:
naravno i pakovanje CFL sijalica da ugodjaj bude potpun:)
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Drug, ovo ti je ispalo carski ;) Tek sam sad prošao kroz dnevnik i svaka ti čast. Bravo i uživaj :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.