Spijuni su medju nama (oni plavi)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.11.2015
42
98
18
35
Sta mislite realno koliko ima undercover kerova na forumu? Da li ih ima ? Ma sigurno ima..
Pitam se jel neki od njih cita ovo i smeska se? :murija::murija: :murija: :murija: :murija: :murija: :murija:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako i citaju...nek procitaju cijelu temu od Herbal boba..to bi trebao procitati svaki novi clan...da vidi,osjeti pravu "pricu"i smisao foruma kao sto je Vutra org.Mi smo samo obicni ljudi koji sebi rade ljek i zalazu se za njegovu legalizaciju.Ako im mi smetamo...pa eto tu smo..

:vutra::vutra::vutra:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
u mom svijetu, svi su spijuni :D
i oni na mobitelu, i oni na ekranu, i oni koji pjevaju. probaj zamislit svijet bez 0 privatnosti i gdje je svaki pokret 'uhvacen'. tad se pocinje raditi ono sto stvarno volis i ono sto zelis, a ako volis sadit - sadi u miru i sadi za sebe. sebi radis 'lijek'. bilo za um ili za tijelo. ako plavci dodju, doci ce opet. i opet. i opet. i opet.... :)
 
04.11.2015
42
98
18
35
Mudro zboris,al eo sad razmisljam i gledam amerikance,mi nemamo DEA da lete helikopterima i gledaju polja da nadju neki grow,nemamo termalne kamere i sl za otkrivanje indoor growowa... to se moze smatrati plusom,al planiram u aprilu da posadim,al srbija brate...Vojvodina svugde je po neka kuca a retko gde suma da naidje neki pakosni saban ili ce ih izlomiti ili zvati policiju,znaci u srbiji (barem u mom kraju) nema mesta gde ljudi ne zalaze svi neki posteni a samo lutaju poljima i gledaju kako sta da ukradu bilo to drvo,kanta stolica i to sve ljudi 40+ god,uzas ... tako da vec sad sam rkeno da trazim mesto za grow pa valjda cu naci...Aa nema pakosnijih ljudi od balkanaca ...
Radoznali komsija,Ljubomorna devojka,zavidni prijatelj sve to te vuce u propast...tihi spijuni kad bi mogo da zivim u nekoj vukojebini izolovan 40km od bilo kakve civilizacije ihh :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
kad bi mogo da zivim u nekoj vukojebini izolovan 40km od bilo kakve civilizacije ihh :D
Bila bi to utopija. Ovako, moramo borbu da vodimo sa tim istim komšilukom. Znam tacno kako koji diše. Imam drota prvi mi komšija, zid me dijeli od njega. Tako ja i svoj grow prilagodim.
Mada, svi ti, nazovi, špijuni mogu da mi pljunu pod prozor (cak i ovi na forumu) i to ako im ja dozvolim.
Ne moze mi ništa ako nema dokaze. A ja volim da se pobrinem oko toga da ih nema. To mi je fetiš.
 

nibiru

sto je za pauka raj za muvu je pakao
19.07.2017
83
416
53
"pratioca" foruma sigurno ima i ubedjen sam da su tako pali neki momci iz srbije koji su narucivali iz spanije i holandije semenje. ne verujem da su carinari slucajno otkrili semenke. ubedjen sam da se od tad svaka posta iz navedenih zemalja + britanije pomno prati i narucioci su u procesu obrade "'pod lupom" . taj proces operativnog rada-obrade nekad traje i godinama. pamet u glavu macici :) i da dodam ,da bi se mara legalizovala treba sudski dokazati da je puno manje stetnija od npr alkohola i ostalog, i pobediti naravno. nije nemoguce jer postoji trilion dokaza za to. gospodo pravnici advokati, izvolte osmisliti strategiju i u napad ,napad je najbolja odbrana :) pozz.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Uvijek se sjetim, kad sam se upisao na ovaj forum, i kad sam rekao da radim opasan posao, prvo sto su me forumasi pitali je bilo "jesi li drot?"
Nije mi bilo jasno, od kad je drotovski posao postao opasan... :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Akardo

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nije policija problem u nasem slucaju vec nasi najblizi,prijatelji..koji rade podjele medu ljudima..Tu nastaje zavist,ljubomora,glupost...a nakon toga...jos gluposti...kazem..nije policija problem;)
,da bi se mara legalizovala treba sudski dokazati da je puno manje stetnija od npr alkohola i ostalog,

Boze dragi:fuck::fuck::fuck:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.