Spijuni su medju nama (oni plavi)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.11.2015
42
98
18
35
@Bluehawk Ja nisam procitao da je on konkretno mislio na te sto su pored semenki narucivali i hemiju tu...
On je napisao da se neki momci narucivali semenke iz holandije/spanije i pali .
U svakom slucaju coek ima pravo da misli sta hoce.
:vutra:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
O sjemenkama vec ima nekoliko tema, pa neka se diskusija o tome prebaci na adekvatno mjesto.
Nego da se mi vratimo na "njuskala". :murija::murija:

Jel' ih ima ili nema na forumu? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR and Akardo

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta ocekujete, da ce da se jave i daju vam broj znacke. ne znam koja je svrha ove teme, na forum moze da se prijavi i registruje ko hoce, tako da verovatno ima i policajaca, zidara, vatrogasaca, carinika, inzinjera, doktora, pravnika, advokata, studenata, nezaposlenih... svako ima svoj nick i totalnu anonimnost, na koji nacin mislite da saznate cime se ko bavi. eventualno da skoknete u temu sta ste po zanimanju pa citajte sta kazu oni koji zele da se zna sta su po zanimanju. tema ide na yard, potpuno je besmisleno nagadjati i lupetati. ako ih ima, kao sto vidite forum nesmetano radi, a vi pazite sta pisete odnosno cuvajte svoju anonimnost i ne vidim nacina da bilo ko ima problema kao sto ih po tom pitanju nije ni bilo u nazad 11 godina. privatne poruke su posebna prica i to nema veze sa samim forumom nego sa vama tako da razmisljajte koga kontaktirate kao i da li i sta da odgovorite kad vam se javi neko nepoznat. mozda vas pozove na cugu i razmenu semenki pa vas doceka u civilu al sa znackom ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ja sam ovu temu svakako razumeo kao šegu. Valjda se mozemo zayebavati malo na forumu. Cemu onda sve teme uopste na forumu. Ajmo sve pobacati na yard i sve pet.
::grupnjak::
Niti mi je na pamet palo da ce drot da daje broj znacke. :crazyd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR and Akardo
04.11.2015
42
98
18
35
Ma ne govorim ja ovde o profesiji,nego o onima sto pokusavaju da izvuku neke informacije i to al aj...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Valjda se mozemo zayebavati malo na forumu.
e bas ste nasli s cim da se zajebavate, prizivate djavola u kucu, sta hocete, da se aktiviraju malo ako su se uspavali. jel to nekom treba. ne vidim sto cackati nesto sto te ne dira. a opet, ako vam je do zaebancije, moz da se nastavi i ovde na yardu
Cemu onda sve teme uopste na forumu.
teme na forumu su vezane za sadrzaj foruma, tematski. plavci ne spadaju u ono sto forum pokriva
 
04.11.2015
42
98
18
35
Priznajem,eo sad cu sebe da 'apsim' :murija::murija::murija:

Sto se tice teme neka je na yardu i ovako sam bio napusen kad sam otvorio :zvezda::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
sale, forum je edukativno informativnog karaktera i bavi se kanabisom a ne time ko se cime bavi profesionalno u zivotu. to je potpuno nebitna stavka u celoj prici. to sto je kanabis ilegalan je druga stvar, i u tom kontekstu je prirodno da moze da zanima i plavce. i sad, mislim, sta s tim. kako to mozemo kontrolisati, da li je neki clan plav ili nije. a i zasto
 
04.11.2015
42
98
18
35
Kad smo vec ovde da pitam jel imaju policajci u srbiji/balkanu testove na droge u sklopu posla da im lupe onako ne najavljeno ? Nesto sumnjam
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ja mislim da je to definisano u ugovoru o radu koji si potpisao. Ako tamo ne postoji takva stavka, imas pravo da odbijes bilo kakvo testiranje .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.