SpliffSeeds..Blue Berry..250W..by ganja_farmer..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Smells : hvala ti,ali ipak ostajem pri ovome (davanje adrese=paranoja na kvadrat). hvala na lijepoj gesti,al nadam se da razumiješ. ;)

@klebecan : sad sam maloprije napisao da je s reflektorom sve u redu,tako da nema potrebe za vađenjem kartona. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
28.dan 12/12:
i dalje napreduje,ali usporeno do bola,skoro mjesec dana je na 12/12,ali me nije nešto oduševila..vidljivo je da sporije i slabije raste na režimu cvjetanja,ali šta je tu je...drukčije ne mogu,volio bih da sam joj ovih mjesec dana mogao priuštiti tih dodatnih 6 sati svjetla dnevno,ali sigurnost prije svega,tako da nemam previše prostora za manevriranje sa svjetlom...šta je tu je,idemo dalje pa kako bude...u svakom slučaju,bolje išta nego ništa...
primjetio sam da su joj pojedini listovi lagano spaljeni po vrhu,mislim da je mix zemlje možda prejak za biljku,pošto u specifikacijama piše da biljka ne voli previše gnojiva...vidjet ćemo kako će se dalje situacija razvijati...

evo i par slika,izbacuje mi grešku prilikom uploada preko vutre,pa sam prisiljen preko postimage-a uploadati...

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
a još ništa,ne znam što se događa...nadam se da će kroz par dana proviriti pistile,mislim,krajnje je vrijeme da počnu izbijati. :confused:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jesam,od 21 do 9 radi svjetlo.
@opa cupa vidio sam komentar prije nego si ga obrisao ;) moguće je da negdje curi svjetlo jer je drveni box i s vremenom se dosta rasklimao,pa nije ni to isključeno..
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
a gle,vrlo lako moguće da negdje ima lufta...zadnji grow je bio hermi,mada sam za tu biljku mislio da je od stresa,pošto je bila topirana,a od početka je režim bio 12/12 i sjeme iz paketa...al opet s druge strane,nije cijelo vrijeme izbacivala sjemenke,jedan period je izbacivala,a onda je prestala...vidjet ću s ovom biljkom šta će biti,ponavljam,ne bih se čudio da je to u pitanju..
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
slažem se,do sad mi je ovo biljka koja je nekako najzaostalija u razvoju,a i prvi puta mi se događa da mi nakon mjesec dana ne počne ni pistile izbacivati...na netu sam kopao o ovoj sorti,ali se ne može baš puno toga naći...ono što sam uspio pronaći,jedan lik govori da je biljka sranje i da je nestabilna skroz,dok drugi govori da je biljka prva liga (za ovog drugog su odmah posumnjali da radi za kompaniju njihovu :) ) ne znam,pustit ću je svakako pa ću pratiti situaciju jer me živo zanima u čemu je stvar.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ako su uvjeti ok, ph, temp, zemlja.... a tebi biljka bude minijaturna i jos neke burnove po liscu ima....i jos nece procvjetat, nema sto drugo bit nego genetika :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
u početku je bilo malih problema s visokom temperaturom,do 35 je išla..al sam to riješio i nadam se da je temp. bila uzrok slabog rasta.

edit:
@PowerSeed trebao si ranije pitati za pistile. :D na glavnom vrhu je počela izbacivati,jedva vidljivo,ne bih uspio s fotićem to uslikati...al bitno je da se nešto počelo događati. :)
 
Poslednja izmena: